установка шлагбаума на пульте - стоимость

Контрольне обладнання призначене для ефективної регулювання автотрафіка на об'єктах різного призначення. Автоматичні системи можуть управлятися дистанційно, що значно розширює сфери застосування. Оскільки контрольно-пропускні конструкції користуються популярністю, багато сучасних виробники спеціалізуються на випуску різних за характеристиками моделей. Наприклад, в преміальному сегменті розташувалися такі бренди як CAME, FAAC, NICE, а в разі обмеженого бюджету доречним буде купити шлагбаум GANT, оскільки його технічні дані не гірше, ніж у більш дорогих аналогів. Чеський завод спеціалізується на якісних системах автоматизації, а також іншої продукції: секційних і ролетних воротах, болларди, сталевих дверях, фурнітурі.

шлагбаум с установкой - киев - днепр - харьков

Читайте также:

современное пропускное оборудование под ключ - заказать - харьков

ЧОМУ ШВИДКІСНІ ШЛАГБАУМИ GANT ОТРИМАЛИ ШИРОКЕ ПОШИРЕННЯ В УКРАЇНІ ТА ІНШИХ КРАЇНАХ СВІТУ?

Завод з 2005 року займається розробкою і випуском автоматичних систем контролю доступу, тому надійність і високу якість обладнання перевірено часом. Незважаючи на невисоку вартість в порівнянні з аналогами, електричні шлагбауми GANT не поступаються за якістю збірки і функціональності італійським брендам. В Україні можна знайти такі актуальні рішення як 306, 806 і TURBO-2S. Перша модель розрахована на установку в житловому і офісному секторах з невеликим автотрафіка. Конструкція 806 аналогічна попередній по характеристикам, але має інший дизайн. А ось GANT TURBO-2S - варіант для великих парковок і гаражних кооперативів з інтенсивним трафіком руху. Швидкісна система відкривається до 2 секунд. При цьому всі рішення забезпечують належний рівень безпек пішоходів і транспорту. Управління може здійснюватися за допомогою проводового пульта з кнопкою, безконтактної картки або дистанційного контролю.

Для виробництва конструкцій використовуються стійкі до зовнішніх факторів матеріали. Наприклад, для корпусу застосовується сталь товщиною 2 мм. Інтенсивність роботи обладнання складає 80%. Значною перевагою є і телескопічна стріла, за допомогою якої можна зменшувати або збільшувати площу перекриття проїзду. Хід здійснюється плавно і практично безшумно. Механізми відрізняються тривалим терміном служби, простим управлінням і обслуговуванням, справною роботою в діапазоні температур від -20 до +50 і стильним зовнішнім виглядом.