,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ПАРКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

АВТОМАТИЧНІ ПАРКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ


Для облаштування зручної та безпечної зони паркування обов'язково слід використовувати сучасне функціональне обладнання. Встановлення таких пристроїв, як автоматичні шлагбауми та болларди, дозволить ефективно контролювати доступ на територію, розмежовувати її та робити максимально комфортною для відвідування. Крім того, можна купити паркувальну систему комплексного типу, в якій вже передбачено не тільки обладнання, але і його повна синхронізація. Торгово-виробнича компанія vorota24.com.ua пропонує до уваги клієнтів широкий асортимент функціональних рішень, представлених в онлайн-каталозі.

Виготовлення та монтаж систем автоматичних для паркінгів та автомобільних парковок

ЕЛЕКТРОННІ ШЛАГБАУМИ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ FAAC: ОГЛЯД ЯКІСНИХ ІТАЛІЙСЬКИХ МОДЕЛЕЙ

В'їзд на приватну та/або територію, що охороняється, необхідно контролювати, щоб уникнути спроб несанкціонованого доступу та несприятливих наслідків, які можуть виникнути в його результаті. Найпопулярнішими пропускними системами, які застосовуються для вирішення цього завдання, є електричні шлагбауми на пульті дистанційного керування, що виробляються в Європі. З даним обладнанням приватна місцевість або платне паркування буде доступне лише для обмеженої кількості осіб. При цьому заїжджати на територію та залишати її можна буде швидко і без затримок, не відчуваючи незручностей.

Найбільш якісні системи контролю доступу, призначені для тривалої та безперебійної експлуатації, випускає передовий італійський завод FAAC. В асортименті виробника є моделі, розраховані на ефективне регулювання транспортних потоків як на невеликих, так і на великих об'єктах. Наприклад, для паркування у дворі житлового комплексу ідеально підійде шлагбаум FAAC 615 BPR із прямокутною стрілою (довжина елемента може становити від 2,815 до 4,815 м). Вказана гідравлічна модель хороша тим, що вона не схильна до швидкого зносу при регулярній експлуатації. Устаткування має серійну інтенсивність роботи 50% і здійснює підйом стріли лише за 6 секунд. Ще однією перевагою системи є наявність вбудованої плати управління та енкодера, які дозволяють уникнути аварійних ситуацій у процесі використання електромеханізму.

Системи платних паркінгів - Автоматизовані платні парковки, обладнання, термінали - виготовлення та монтаж

Якщо існує потреба в регулюванні безперервних потоків транспорту, рекомендується звернути увагу на автоматичний шлагбаум FAAC 640 (гідравлічна модель). Цей пристрій підійде для використання на великих, у тому числі промислових об'єктах, оскільки він забезпечує високий рівень пропускної здатності. Інтенсивність роботи устаткування становить 100 %, що робить його ідеальним контролю трафіку будь-якому підприємстві. Щоб запобігти можливому перегріву при безперервній експлуатації, виробник передбачив термозахист двигуна. Італійський шлагбаум оснащений стрілою довжиною до 7 метрів і має стійкість до проникнення пилу та вологи за умовчанням (клас IP44). Завдяки спеціальній системі регулювання підйомну планку можна зафіксувати у будь-якому положенні, навіть якщо цикл відкриття/загородження в'їзду ще не завершено.

Крім обладнання бренду FAAC до замовлення доступні також високоякісні італійські пристрої виробництва CAME, Nice і не тільки. Для індивідуального підбору надійної моделі з потрібними габаритами, пропускною спроможністю та функціями достатньо зв'язатися з професійними консультантами vorota24.com.ua.

AvtomatizatsIya ta kontrol parkuvalnih zon, parkIngIv - шлагбауми, боларди, паркомати

ЄВРОПЕЙСЬКІ БОЛАРДИ – ДОРОЖНІ БЛОКІРАТОРИ ДЛЯ РОЗМЕЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ


Обладнання для контролю, заборони та дозволу доступу на певну місцевість не обов'язково має бути великогабаритним. Наприклад, облаштувати зону паркування на вулиці, відокремивши проїжджу частину від пішохідної, можна за допомогою компактних та функціональних дорожніх блокаторів. Найкращим рішенням для встановлення стануть сучасні італійські болларди FAAC, що випускаються виробником у різноманітних модифікаціях.

Боларди - висувні стовпи - автоматичні бар'єри антивандальні FAAC

Дані бар'єри є міцні сталеві стовпи, які, залежно від версії, виконують певні функції. Наприклад, стаціонарні болларди використовуються для поділу території на зони та заборони проїзду машин у конкретні області. Газові та автоматичні блокатори більш функціональні, оскільки вони здатні підніматися та опускатися, що дозволяє регулювати транспортні потоки тієї чи іншої інтенсивності. Крім того, існують металеві стовпи спеціального призначення, які забезпечують ефективний захист від терористичних атак із залученням вантажного транспорту. Протитаранні болларди зазвичай застосовуються для встановлення на стратегічно важливих та урядових об'єктах. Вибір моделей бар'єрів здійснюється на підставі вимог до їхньої рухливості та рівня захисних властивостей.

ПОВНА АВТОМАТИЗАЦІЯ ПАРКОВОК З УСТАТКУВАННЯМ CAME PS ONE, ІТАЛІЯ

Сучасні платні стоянки можна з легкістю вдосконалити шляхом встановлення на них спеціалізованих пристроїв. Простий та швидкий в'їзд та виїзд із території комплексу забезпечить якісне функціональне обладнання, розроблене саме для цих цілей. Найкращим рішенням для оснащення автостоянок будь-яких розмірів, включаючи багаторівневі, є система платного паркування CAME PS ONE. Представлена розробка італійської компанії має повний спектр необхідних функцій. Серед них – контроль завантаженості паркінгу, визначення кількості транспортних засобів, які можуть бути пропущені та розміщені в даний момент, та багато інших.

Для відвідувачів, які регулярно використовують стоянку, надається можливість попереднього бронювання паркувальних місць. Також є функція доступу на територію пропусків, які контролюються спеціальними зчитувачами. Встановлення пристроїв для платного паркування дозволяє приймати оплату за послуги автоматично – участь оператора при цьому не потрібна.

Виготовлення та монтаж платних парковок - Київ, Львів, Одеса, Дніпро

Італійська система для стоянок PS ONE складається з кількох типів обладнання з певною функціональністю. Так, на в'їзді на паркінг встановлюється спеціальна стійка, яка містить пропускні квитки (5000 штук). Головною функцією виробу є безпосередній контроль доступу на стоянку. Стійка має дисплей типу TFT (5,7″), безконтактний зчитувач карток, принтер для друку в'їзних талонів на термопапері та інтегровану відеосистему, за допомогою якої можна зв'язатися з оператором. Щоб обладнання працювало стабільно, у нього також вбудовуються прилади підігріву та вентиляції, що підтримують потрібну температуру. Додатково стійка може бути обладнана двома камерами, одна з яких матиме модуль розпізнавання автомобілів. Таким чином встановиться зв'язок конкретного транспортного засобу з виданим йому талоном. Друга камера необхідна для фіксації стану автомобілів під час їхнього в'їзду на стоянку. Також опціонально стійку можна доповнити зчитувачем BAR- та QR-кодів.

До системи платного паркування входить і каса, за допомогою якої клієнти здійснюватимуть оплату в автоматичному режимі. В обладнанні передбачено графічний TFT-дисплей (15″), приймачі для монет та купюр, що видає здачу контейнер з функцією самозаповнення та друкує чеки принтер. Також термінал має інтегровану відеосистему, що дозволяє зв'язатися з оператором у разі потреби. Опціонально каса може бути оснащена приладом, що видає купюрами, пристроєм для проведення безготівкової оплати карткою і сканерами BAR- і QR-кодів.

ParkovochnI stantsIYi - obladnannya parkomati ta shlagbaumi - termInali parkovki

Також у комплект обладнання для платного паркування PS ONE входить виїзна стійка з TFT-дисплеєм (5,7”). За замовчуванням у неї інтегрований сканер для талонів зі штрих-кодами, безконтактний зчитувач карток, блок керування автоматичним шлагбаумом CAME, елементи вентиляції та підігріву, а також система відеозв'язку з оператором. Додатково виробник пропонує встановити сканери BAR і QR-кодів, а також камеру з функцією розпізнавання номерів машин.

Італійські паркувальні термінали мають велику кількість переваг, особливо якщо їхня комплектація розширена. Завдяки оснащенню в'їзної стійки бічними камерами здійснюється фіксація стану автомобіля на момент отримання його власником пропускного талона. Якщо клієнт зробить заяву про пошкодження транспортного засобу під час перебування на стоянці, його можна буде легко підтвердити або спростувати. Також обладнання не просто обробляє запити та дозволяє доступ на паркування. Система автоматично визначає тип транспортного засобу (наприклад, мотоцикл, намиста, легкова машина тощо), і відповідно до нього розраховує індивідуальну вартість послуги. Завдяки функції розпізнавання номерів у випадку, якщо клієнт втратив свій талон, він може з легкістю запросити роздруківку нового.

Оскільки паркомати CAME підключаються до Інтернету, вони дуже зручні в експлуатації. Наприклад, для економії часу постійний клієнт може заздалегідь забронювати місце на стоянці онлайн. Також система паркування є модульною: при необхідності вона легко доповнюється такими пристроями як електричні шлагбауми, турнікети та не тільки. Синхронізація обладнання буде здійснюватися в автоматичному режимі, оскільки під час встановлення всі компоненти підключають до локальної мережі з використанням протоколів TCP/IP.

Шлагбауми автоматичні FAAC, CAME, BFT, ROGER, Nice

ЯК ЗАМОВИТИ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ – ШЛАГБАУМИ, БОЛАРДИ І ТЕРМІНАЛИ З ІТАЛІЇ?

Ланцюгові бар'єри - шлагбауми автоматичні стовпи - купити Київ

Автомобільна стоянка, що особливо надає платні послуги, обов'язково має бути зручною для відвідувачів та безпечною для транспортних засобів. Облаштувати сучасний та технологічний паркінг можна за допомогою передового пропускного обладнання, представленого в асортименті каталогу vorota24.com.ua. До замовлення доступні будь-які види спеціальних загороджень для приватних та комерційних об'єктів – висувні та стаціонарні стовпи, бар'єри та блокатори різних типів, розумні шлагбауми та не тільки. Крім того, можна придбати і комплексні автоматизовані системи паркування, розраховані на експлуатацію як на невеликих, так і великих багаторівневих стоянках.

TermInali ta obladnannya dlya platnih parkovok - parkomati, termInali, shlagbaumi, bolardi

Допомога у підборі обладнання нададуть професійні консультанти. З ними можна зв'язатись за телефоном +38 (067) 690-24-24 або +38 (050) 993-70-77 або через форму заявки на сайті. Для попереднього ознайомлення із зразками продукції з асортименту пропонуємо завітати до виставкового салону «ВОРОТА 24 Київ», розташованого за адресою вул. Кирилівська, 69-В.

Автоматичні шлагбауми, боларди - системи паркування авто

Вгору