,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

РОЛЕТИ GANT

РОЛЕТИ ЗАХИСНІ ЗОВНІШНІ ГАНТ

ROLETI ZAHISNI ZOVNIShNI GANT

Коли виникає потреба забезпечити додатковий захист об’єкта та зробити його приватнішим, варто обирати для встановлення відповідні металеві конструкції. Універсальним рішенням для безлічі таких задач являються зовнішні ролети GANT, бо їхньою головною перевагою являється універсальність. Сучасні європейські ролокасети можна закріплювати де завгодно – на вікнах, дверях, терасах, в альтанках і не тільки. Ключова особливість рулонного механізму полягає в тому, що для його успішної фіксації об’єкт не повинен мати якогось конкретного монтажного простору. Установка ролетів на двері, вікна чи навіть на ворота у двір може здійснюватись одним з кількох способів, тож успіх перекриття пройому гарантований в будь-якому випадку. Чеські рулонні системи пропонуються виробником у безлічі варіантів виконання, що дозволяє замовникам легко обирати моделі для застосування в приватному, комерційному та промисловому секторах. Знайти найкращу версію ролокасет відповідно до індивідуальних вимог користувачів завжди допоможуть професійні консультанти компанії vorota24.com.ua.

Захисні ролети виробництва GANT (Чехія) – купити в м. Київ з установкою | Універсальні рулонні системи з гарантією

АВТОМАТИЧНІ РОЛЕТИ ПІДЙОМНІ GANT: ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Високий попит на сучасні захисні ролокасети з Європи спричинений великою кількістю їхніх переваг. У своїх відгуках замовники переважно виділяють наступні плюси рулонних систем: доступна ціна, зносостійкість, зручність під час користування, швидкість та простота установки, а також компактність конструкції та універсальність її застосування. Виготовлення ролет GANT здійснюється в необхідних клієнтам розмірах і з урахуванням унікальних особливостей об’єкта, що облаштовується. Матеріали, котрі будуть використані при цьому, здійснять безпосередній вплив на властивості конструкції. Для створення металевих жалюзі зазвичай застосовують неважкі профілі типу RH77 чи RH58. Дані ламелі являються алюмінієвими та мають утеплювальне наповнення зі спіненого поліуретану. З таких профілів роблять гаражні, віконні та дверні ролети, вимога до яких – захист не лише від проникнення сторонніх осіб, а й від холоду. Інший варіант виконання рулонного полотна передбачає застосування сталевих ламелей. Холоднокатані профілі для збірки стулки пропонуються в двох форматах – утеплені ППУ та екструдовані (порожні всередині). Щоб сталеві елементи не іржавіли через вплив вологи та атмосферних опадів, їх захищають від корозії шляхом покриття цинком. Ролети для тераси, для альтанки тощо в разі необхідності можна доповнити функціональними профілями. Опціонально в стулку будуть додані ламелі з вентиляційними отворами та/або склінням з акрилу.

Рулонні жалюзі з металу від чеського заводу GANT за замовчуванням являються стійкими до злому. В ролетній конструкції передбачається спеціальний відповідний захист, завдяки якому виключається несанкціоноване підняття полотна. Вироби серійно наділяють класом стійкості до злому Р4 – Р5 та роблять їх при цьому пожежобезпечними (К0). Якщо необхідно, аби ролокасети з Європи мали здатність витримувати високе вітрове навантаження, доцільно замовити їхнє виготовлення з ламелей RH77. Таке рішення забезпечить конструкції відповідність класу стійкості 7.

Європейські автоматичні ролети GANT в асортименті. Гарні металеві жалюзі для вікон, дверей, терас, альтанок.

ЗАХИСНІ АЛЮМІНІЄВІ РОЛЕТИ GANT: ДОСТУПНІ ТИПИ КОМПЛЕКТУВАННЯ

Функціональні можливості ролокасет будь-якого призначення залежать від їхнього оснащення. Чеський виробник пропонує ролети зовнішні металеві для вікон, дверей, терас, гаражів і вуличних заїздів як зі стандартною, так і з розширеною комплектацією. Базовий набір, наприклад, міститиме тільки найнеобхідніші конструкційні елементи та механізми. До звичайного комплекту постачання включають зібраний захисний бокс з бічними кришками, капсулами, валом і системою ручного управління. У наборі буде присутнє й полотно з металевих ламелей, тип яких попередньо обере замовник. Сталеву або алюмінієву стулку за замовчанням оснастять спеціальними замками, що перешкоджатимуть розходженню профілів під час користування виробом. Також до класичного комплекту постачання увійдуть напрямні (стандартного формату чи в посиленій версії – з вищою стійкістю до пошкоджень та злому) та кінцева планка з ущільненням (при потребі – з механізмами для надійнішого закривання).

За бажанням клієнти можуть замовляти металеві вуличні ролети для приватного будинку з додатковими аксесуарами. З опціональним оснащенням рулонна система стане набагато зручнішою та безпечнішою в експлуатації. Найпопулярнішим доповненням до ролокасет являється автоматика, завдяки якій спрощується та прискорюється процес управління. Залежно від персональних потреб клієнта підбирається спосіб взаємодії з електричним приводом. Наприклад, щоб захист вікон від сонця можна було розпочати в будь-яку мить, для керування ними доцільно задіяти пульт дистанційного управління. Сучаснішим рішенням являється встановлення модуля GSM чи Wi-Fi (опція). Завдяки йому користувачі ролокасет зможуть керувати ними зі смартфона, миттєво подаючи на пристрій необхідні команди. Якщо ж управління буде здійснюватися в одному місці, варто віддати перевагу стаціонарній клавіші контролю, котра встановлюється на стіні.

Наружні ролети на вікна та двері можна синхронізувати в разі необхідності. Задля цього комплект постачання доповнюється блоком управління з відповідною функціональністю. Завдяки такому рішенню Ви зможете одночасно відкривати та загороджувати зони, де встановлено захисні рулонні механізми. Якщо монтаж ролет буде виконуватися на дверях, на в’їзді у двір або ж у гаражі, доцільно доповнити їх фотоелементами безпеки з датчиком і приймачем. Це дозволить суттєво знизити ризик виникнення аварійних ситуацій та зіткнення полотна зі сторонніми об’єктами під час його руху.

ЯК МОЖНА ВИКОНАТИ МОНТАЖ РОЛЕТ З АВТОМАТИКОЮ?

Рулонні системи європейського виробництва являються зручними не лише в експлуатації, але також і в установці. Захисна конструкція легко монтується там, де це потрібно – в тому числі й у будівлях з нестандартними параметрами. Інколи замовники навіть самостійно проводять установку ролет на двері та в гаражі. Оскільки для цього потрібно мати певні навички й інструменти, та при любительському монтажі фабричних захисних систем їх знімають з гарантії, рекомендується скористатися послугами професіоналів. Досвідчені фахівці vorota24.com.ua заздалегідь підберуть найкращий варіант фіксації ролокасет відповідно до особливостей об’єкта, а також швидко та якісно виконають необхідні роботи.

Тип монтажу завжди визначається залежно від того, яку зону будуть захищати металеві рулонні жалюзі. Наприклад, якщо утеплені ролети слугуватимуть як ворота для гаража, їх можна встановити накладним способом. Таке рішення позбавить замовника від попередньої підготовки відкосів, що для багатьох являється додатковою перевагою. Накладний монтаж передбачає закріплення боксу з рулонною системою вгорі (зазвичай – коробом назовні).  

Доволі естетичним варіантом являється установка ролокасет вбудованим методом. У такому випадку металевий бокс кріпиться прямо в сам пройом, тож він не виступатиме ні вперед, ні назад. Розвернути короб можна як у бік приміщення, так і в сторону вулиці – цей аспект визначається індивідуально. Нерідко зазначений спосіб обирають для монтажу ролет на двері, вікна та вітрини.

У деяких випадках встановлення конструкції здійснюється без захисного боксу взагалі. Такий варіант підходить лише тоді, коли металеві ролети обираються для облаштування приміщення, бо рулонний механізм не має знаходитись на відкритій ділянці. Захист валу, як і загальна естетика конструкції, дещо погіршиться, але при вкрай обмеженому просторі варто розглянути вказане рішення.

ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛЕВИХ ЖАЛЮЗІЙНИХ РОЛЕТ ЗІ СТИЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Зовнішній вигляд рулонної конструкції являється дуже важливим, оскільки він здійснює неабиякий вплив на загальну естетику об’єкта, що облаштовано. Чеський виробник GANT не пропонує оформлювати підйомні ролети ексклюзивними способами, однак він надає клієнтам можливість замовити трендове покриття металевих поверхонь. Якщо майбутніх власників ролокасет цікавить однотонне фарбування, вибір здійснюється серед наступних кольорів: антрацитовий, сірий, синій, срібний, білий, бежевий, коричневий, зелений і бордовий. Також металеву конструкцію можна задекорувати під натуральну деревину, наприклад, у мотиві «золотий дуб». Незалежно від типу покриття воно буде стійким, зберігатиме насичений колір протягом багатьох років, і додатково захищатиме поверхні від різноманітних пошкоджень.

ЯК ЗАМОВИТИ АЛЮМІНІЄВІ ТА СТАЛЕВІ РОЛЕТИ GANT З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ?

При виникненні потреби додатково захистити скляні двері, вікна, вітрини, тераси й не тільки, досягти бажаного результату допоможуть якісні ролокасети з утепленням або підвищеними антивандальними властивостями. Зносостійкі, функціональні та довговічні ролети різного призначення пропонує чеський виробник GANT. Металеві конструкції, що представлені в асортименті, можуть бути виготовлені в необхідних розмірах і конфігураціях для цілковитого задоволення вимог клієнтів. Сучасні недорогі ролокасети підходять для установки на будь-яких об’єктах – від приватних до виробничих, завдяки чому мають підвищений попит на ринку. Щоб придбати конструкцію з бажаними параметрами та властивостями, достатньо просто оформити замовлення онлайн або ж за телефонами, вказаними на сайті vorota24.com.ua. Досвідчені спеціалісти компанії допоможуть підібрати найліпший варіант рулонної системи, її дизайн і комплектацію, проконсультують з будь-яких питань та організують високоякісний сервіс на всіх етапах – від виготовлення ролет з алюмінієвого профілю чи сталі до їх доставки та встановлення на об’єкті. Для попереднього ознайомлення з віконними та дверними жалюзі, рулонними брамами та іншою продукцією з асортименту запрошуємо завітати до представництва «ВОРОТА 24 Київ» чи іншої найближчої фірмової філії.

Немає товарів

Вгору