ВОРОТА 24 - торгово-виробнича компанія компанія в області виготовлення і установки воріт для побутового та промислового сегмента. Ми успішно здійснюємо свою діяльність на будівельному ринку протягом 15 років. Команда «ВОРОТА 24» складається з групи фахівців, яка гарантує своєчасну поставку та монтаж автоматичних підйомних і відкатних систем для виробничих комплексів і паркінгів. Ми об'єднали в згуртований колектив понад 300 висококласних фахівців. Запорукою нашого успіху є щира любов до своєї справи і безмежну повагу до клієнтів і партнерів.

 

Виробничі підрозділи підприємства виготовляють ролетні і розсувні системи високої якості. Сучасне обладнання, новітні технології, які ми успішно освоюємо і використовуємо в роботі, дозволяють з упевненістю заявити, що огорожі і двері від компанії "ВОРОТА 24" відповідають найвищим європейським стандартам.

завод производитель автоматических гаражных и промышленных ворот в Киеве

Завдяки багатому досвіду фахівці можуть швидко підібрати якісну в'їзну систему для будь-якого об'єкта. Звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки консультацію і прорахунок ціни воріт для гаража або вулиці, але і повний комплекс супутніх послуг. Розмір потрібної конструкції допоможуть дізнатися фахівці з виміру. Виготовлення воріт виконується в індивідуальному порядку по заданих параметрах і вимогам, висунутим клієнтом. На всю продукцію діє офіційна гарантія від виробника.

Изготовление автоматических ворот по Украине - Киев, Днепр, Харьков, Одесса

Перед оформленням замовлення досвідчені менеджери надають повну інформацію про цікавить вас товар. Фахівці допомагають підібрати потрібний дизайн виробу, додаткові аксесуари і модель автоматики, необхідну для безпечного управління і контролю доступу.

Ви завжди можете проконсультуватися з професіоналом при особистій зустрічі. Приїжджайте в найближчий демонстраційний зал «ВОРОТА 24». Спеціалізовані шоу-руми розташовані у всіх великих регіональних містах - Київ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Дніпро. Відвідування виставкового салону дає можливість наочно ознайомитися з продукцією з асортименту, а також оформити замовлення зі знижкою до 10%. У наших офісах представлені повноцінні демонстраційні стенди гаражних воріт з сендвіч-панелей, вуличних в'їзних систем, автоматики від провідних виробників, а також вхідних дверей і огороджень. Оформити договір на покупку можна в віддаленому режимі або ж в одному з шоу-румів. Кваліфіковані менеджери ведуть об'єкт до самого закриття, ретельно контролюючи всі етапи виконання замовлення і забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Виготовлення воріт на вулицю або в гараж займає 10-14 робочих днів, а доставка здійснюється протягом 5 діб. Термін проведення монтажних робіт можна попередньо обговорити з фахівцем. Кваліфікована бригада професійно встановить конструкцію за кілька годин, тим самим забезпечуючи коректну роботу в'їзний системи. Завдяки правильному монтажу не будуть порушені умови гарантії, і в разі необхідності ви зможете звернутися до нас за сервісним обслуговуванням протягом встановленого терміну.

Вуличні автоматичні ворота, доступні під замовлення

Якщо ви шукаєте надійну конструкцію, необхідну для перекриття заїзду у двір або на територію підприємства, то зможете легко вибрати необхідну модель з широкого асортименту онлайн-каталогу. Під замовлення доступні ворота з сендвіч-панелей (Ryterna, DoorHan, Alutech), профнастилу, кування, дерева, фільонки, роллетного профілю, алюмінієвих планок (жалюзі) і не тільки. Також в'їзну систему можна доповнити функціональної хвірткою і різними пристроями безпеки - автоматикою на пульті ДУ (CAME, FAAC, Nice і ін.), Сигнальної лампою, фотоелементами. Якщо ви бажаєте придбати в'їзну систему преміум-класу - зверніть увагу на орні і відкоти ворота Wisniowski (Польща), виготовлені з оцинкованої сталі. Вони відрізняються високою якістю, технологічністю і сучасним зовнішнім виглядом. Польський виробник пропонує найкращі дизайнерські рішення: він надає можливість замовляти вхідні та в'їзні групи в єдиному стилі. Для тих, хто шукає недорогу конструкцію для установки на дачі, пропонуються зсувні ворота з профнастилу. Їх можна забарвити в стандартний колір або задекорувати під дерево, доповнюючи полотно кованими елементами. Завдяки тому, що наша фірма має власний цех з виготовлення воріт, ви можете швидко отримати надійну вуличну систему за доступною ціною. Виробництво здійснюється у відповідності зі стандартами безпеки і якості.

Гаражні ворота з Європи в асортименті

Для перекриття прорізів в паркувальних приміщеннях пропонуються різні моделі в'їзних систем. В online-маркеті vorota-24.com.ua ви можете купити секційні гаражні ворота підйомного типу від провідних виробників: Ryterna (Литва), Hormann (Німеччина), Wisniowski (Польща), Alutech (Білорусь), Kruzik і DoorHan (Чехія). За бажанням клієнта конструкцію доповнюють електроприводом, виразний хвірткою, панорамними вставками, вентиляційними гратами, фірмовим декором і не тільки. На все утеплені конструкції з сендвіч-панелей поширюється гарантія від 3 до 5 років. Також в асортименті представлені бюджетні ролетні ворота, які не вимагають ретельної підготовки отвору для успішного монтажу. Універсальні в'їзні системи рулонного типу, розраховані на швидку установку, мають невисоку вартість.

Шлагбауми і автоматика для воріт

Для підвищення рівня безпеки приватного або комерційного об'єкту необхідно сучасне обладнання для контролю доступу. До замовлення доступні автоматичні шлагбауми виробництва CAME, FAAC, Nice, Gant, AnMotors, DoorHan і не тільки. Щоб правильно підібрати модель пропускного пристрою, рекомендуємо звернутися до фахівців. Для управління в'їзними системами пропонуються функціональні електричні приводи європейського виробництва. В асортименті представлена ​​автоматика для вуличних та гаражних воріт побутового та промислового призначення. Устаткування підбирається з урахуванням типу відкриття конструкції, її ваги, розміру і необхідної інтенсивності експлуатації.

Професійний сервіс і ремонт

Ви завжди можете отримати необхідні послуги, навіть якщо раніше не були клієнтом «ВОРОТА 24». Наші фахівці виконують ремонт побутових і промислових конструкцій, а також налаштування автоматики, програмування пультів, заміну старих в'їзних систем на нові і не тільки. Ми надаємо якісний і оперативний сервіс по всій території України. Для замовлення необхідних товарів і послуг, а також отримання технічної консультації звертайтеся за телефонами: 050 441-21-75; 067 693-70-77.