,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ВОРОТА RYTERNA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ГАРАЖНІ ВОРОТА RYTERNA

Автоматичні секційні ворота від провідного литовського виробника Ryterna є одними з найбільш затребуваних на європейському будівельному ринку. Сучасні підйомні конструкції характеризуються тривалим терміном служби, функціональністю і відмінними захисними властивостями, а також естетичною привабливістю і можливістю створення по-справжньому унікального дизайну.

Утеплені системи в'їзду в паркувальні приміщення представлені в декількох варіаціях виконання, що дозволяє легко знайти оптимальну модель для будь-якого приватного гаража. Фахівці литовського заводу ретельно контролюють виробничі процеси на кожному з етапів, що дозволяє випускати високоякісні вироби, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Це підтверджується як численними сертифікатами, так і офіційної заводською гарантією. Конструкційні вузли підйомних систем виготовляють на одному підприємстві, а потім виконується їх професійна збірка. Завдяки такому підходу установка воріт в гараж клієнта буде здійснюватися набагато швидше. При цьому важливо, щоб перекривається отвір повністю відповідав базовим монтажним вимогам. Це необхідно для успішного закріплення теплою складаний системи з автоматикою. Щоб вибрати продукт відповідно до параметрів приміщення і персональними побажаннями, рекомендуємо прямо зараз ознайомитися з характеристиками фірмових моделей з Литви.

УТЕПЛЕНІ ВОРОТА НА ГАРАЖ RYTERNA R40: ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ

Часто клієнти звертаються за підбором захисної конструкції секційного типу, за допомогою якої можна зробити якісну реновацію вже існуючого приміщення для парковки. Досягти зазначеної мети допомагають сучасні підйомні ворота Ryterna R40, що володіють оптимальними параметрами за замовчуванням. Дана модель чудово підійде для установки в гараж, проріз якого до цього перекривався класичним в'їзним механізмом двостулкового орного типу. Також представлене виріб може бути використано при облаштуванні нового заїзду - з умовою, що він відповідає базовим монтажним вимогам. Відзначимо, що конструкційні вузли енергоефективних воріт R40 збираються безпосередньо на виробництві, і, отже, поставляються в готовому вигляді. Завдяки зазначеним рішенням закріплення складається під стелю системи займає мінімальну кількість часу.

Розміри гаражних воріт від європейського заводу Ryterna, а також всі комплектуючі та естетичне оформлення підбираються згідно персональним перевагам замовника і параметрам облаштовується приміщення. Для виготовлення компактної в'їзний конструкції литовські фахівці використовують перевірені сертифіковані матеріали, що володіють відмінними експлуатаційними властивостями. Стулку вироби збирають з фірмових сендвіч-панелей утепленого типу, товщина яких становить 40 мм. Міцні секції виконуються в конфігурації без містків холоду, що робить їх неймовірно стійкими до промерзання, особливо в кліматичних умовах Східної Європи. Для створення панелей виробник застосовує міцну сертифіковану сталь, а також поліуретан зі спіненої структурою, який добре утеплює сегменти полотна.

гаражные подъемные ворота из теплых сэндвич-панелей - под заказ

Литовські ворота на гараж в версії R40 продумані фахівцями заводу Ryterna до найдрібніших деталей, завдяки чому вони зберігають комфортний мікроклімат всередині приміщення, забезпечують захист від проникнення сторонніх осіб і є абсолютно безпечними в експлуатації. Так, для поліпшення герметизаційних властивостей конструкції її по всьому контуру обладнають спеціалізованими вставками, не міняють свою структуру з часом. Еластичні ущільнювачі блокують проникнення холоду і протягів в найбільш уразливих місцях, перешкоджаючи утворенню навіть самих незначних зазорів. Якщо в області статі, де з ним стикається полотно, присутні щілини і нерівності - їх заповнить нижня накладка на крайній секції стулки, яка також виконує функцію амортизатора. Ущільнюючі вставки в поєднанні зі спеціальними профілями на горизонтальних панелях не допускають отримання користувачем травми пальців при прямому механічному взаємодії з виробом. Для того, щоб сталеві ворота, які відкриваються вгору, працювали тихо і злагоджено, виробник комплектує їх відповідними компонентами. Запобігти появі шуму під час переміщення полотна по напрямних дозволяють спеціальні шарікоподшипниковиє ролики. Надіті на них пояски з нейлону перешкоджають скрипу під час зіткнення поверхонь, в той же час захищаючи коліщатка від стирання. Для захисту від поломки роликів у виробі присутні спеціалізовані власники з функцією регулювання. Що стосується робочого потенціалу секційної системи - він серійно дорівнює 20 000 повних циклів підняття / опускання утепленій стулки. За урівноваження полотна під час переміщення вгору і вниз відповідає спеціальний механізм пружинного типу, в якому за замовчуванням передбачена інтегрований захист від поломки. Надійна система балансування утримає стулку і не дозволить їй впасти навіть в тому випадку, якщо відбудеться надрив троса. Напрямні, по яких буде ходити полотно, виготовлять з металу товщиною 1,5 мм. Вся фурнітура в виробі є міцною, а також стійкою до зносу і утворення корозії, оскільки на неї наносять захисне цинкове покриття.

ПОПУЛЯРНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ RYTERNA TLB

Клієнтам, які користуються своїм паркувальним приміщенням по кілька разів на день, рекомендуємо звернути увагу на якісну модель секційної системи, яка розрахована на середню і підвищену експлуатаційну інтенсивність. Замовляючи виготовлення гаражних воріт Ryterna TLB, Ви отримуєте надійну захисну конструкцію, здатну прослужити понад 15 років при установці на об'єкті побутового сектора. Представлене виріб бездоганно справляється із захистом будівлі від несанкціонованого проникнення, а також забезпечує якісну ізоляцію від несприятливих зовнішніх чинників. Міцне полотно воріт на гараж характеризується стійкістю до абразивного зносу, деформації та утворення корозійного нальоту. Для його складання виробник застосовує фірмові теплі сендвіч-панелі, в яких повністю відсутні промерзають зони (так звані містки холоду). Секції з жорстких листів стали і пенополиуретанового наповнення з високою щільністю виконуються в класичній товщині 40 мм. Край нижнього сегмента полотна обов'язково доповнюється вставкою з еластичного матеріалу, яка амортизує щит під час зіткнення з підлогою, і разом з тим заповнює дрібні дефекти в покритті. Контур енергоефективної стулки повністю оточеного герметизирующими накладками, ефективно перешкоджають проникненню протягів і холоду в закритий гараж.

Варто відзначити, що виробництво воріт з підйомним полотном здійснюється за сучасними технологіями на передовому автоматичному обладнанні. Для виготовлення комплектуючих використовуються тільки якісні перевірені матеріали. Всі елементи фурнітури в моделі TLB виконують зі сталі, стійкої до механічних пошкоджень. Метод оцинкування дозволяє вберегти напрямні з товщиною стінок 0,15 см від появи іржі, а також зробити їх міцніше. Щоб секційне полотно переміщалася плавно і тихо, систему в'їзду обладнають роликами з підшипниками і захисними пасками з нейлону. Європейські ворота з відкриттям під стелю в версії TLB з заводу оснащуються торсійним механізмом, який забезпечує якісну балансування теплого складного полотна. Урівноважує система не просто розрахована на виконання 25 000 підняттів / опускання стулки: вона також підходить для досить частого використання протягом дня. У механізмі присутній інтегрований захист, яка не допустить виникнення аварійної ситуації навіть в разі пошкодження пружин або троса. При цьому, безумовно, повністю виключається можливість падіння секційного полотна. Виробник пропонує знизити навантаження на торсіон і скоротити кількість підняттів стулки для пішого доступу в гараж. Це здійснюється шляхом інтеграції хвіртки в полотно або її установки в окремому форматі. Виготовлення дверей для гаража (як вбудованого, так і бічного типу) виконується з застосуванням сендвіч-панелей в ідентичному полотну дизайні.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ І АСОРТИМЕНТ ФІРМОВИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ДОПОВНЕНЬ

Незважаючи на те, що гаражні системи від провідного литовського виробника за замовчуванням мають масу технічних переваг, їх певні параметри можуть бути значно поліпшені за рахунок установки спеціалізованих аксесуарів. Найкориснішим, а тому затребуваним доповненням до секційної конструкції є автоматика для гаражних воріт, яку можна вибрати з каталогу https://vorota24.ua/avtomatika-dlya-garazhnykh-vorot/. Для того, щоб визначитися з конкретною моделлю пристрою, необхідно знати габарити полотна в оснащується виробі, а також його вага. Що стосується бренду обладнання - рекомендуємо віддавати перевагу перевіреним італійським пристроїв марок FAAC, Nice, BFT і CAME. Правильно обраний електричний привід істотно спростить і прискорить процес експлуатації в'їзний конструкції. Ви зможете управляти положенням стулки з пульта на зручній відстані, перебуваючи в будинку, в машині або ж на вулиці біля гаража. Перевага якісного пристрою контролю доступу також полягає в тому, що воно буде додатково захищати паркувальне приміщення від несанкціонованого проникнення завдяки функції автоматичного блокування полотна після закриття отвору.

Бажаєте продовжити термін служби підйомної системи і уникнути повних відкриттів заїзду з метою пішого доступу всередину гаража? Тоді рекомендуємо купити секційні ворота з хвірткою, виконаної в оптимальній модифікації. Якщо в паркувальному приміщенні присутній лише один основний отвір - доцільно вибрати дверцята інтегрованого типу, яка буде частиною підйомно-складного полотна. У разі, коли будівля велика, і краще облаштувати вхід збоку - віддайте перевагу гаражної двері, що стоїть окремо. Незалежно від модифікації хвіртка буде виконана з точно таких же панелей, як і стулка в'їзний конструкції. Виробник воріт Ryterna пропонує доповнити полотно обраної моделі візуально ефектним і при цьому зносостійким склінням. Прозорі вставки дозволять денного світла проникати всередину приміщення, завдяки чому включати лампи, а значить, і витрачати електрику, можна буде набагато рідше. Склопакет доступний у форматі невеликих декоративних віконець або ж повнорозмірних панорамних секцій. Для того, щоб в закритому приміщенні не застоювався повітря, в стулці конструкції пропонується передбачити вентиляційні решітки. Вони інтегруються в нижню панель полотна, а тому практично не впливають на його естетику. Клієнтам, у яких є домашні тварини, рекомендує також звернути увагу на можливість оснащення стулки спеціальним квадратним лазом для кішки або собаки.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВОРОТА В ГАРАЖ RYTERNA: КЛАСИЧНІ І УНІКАЛЬНІ ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ

Будь-який сучасний власник приватного приміщення для парковки воліє, щоб воно було не тільки захищеним і зручним для доступу, але і максимально стильним. Естетичні параметри в'їзний конструкції особливо важливі жителям котеджів і таунхаусів, де гаражі розташовуються у дворі. Литовський виробник відповідально підійшов до створення асортименту дизайнерських рішень, а тому він пропонує найкрасивіші ворота з сендвіч-панелей, а також ряд ексклюзивних моделей, які можуть бути виконані з інших матеріалів. Якщо при виготовленні застосовуються класичні сталеві секції з ППУ-наповненням - їх зовнішній вигляд підбирається з досить широкого переліку. Стулку можна зібрати з теплих сегментів з формуванням класичного (гофр, фільонка) або оригінального типу (верхня смуга). Також доступні панелі з повністю гладкими і рівними поверхнями, за допомогою яких створюються трендові конструкції в стилі мінімалізм і хай-тек. За бажанням клієнта секціях додадуть певну структуру - наприклад, з імітацією рельєфу отштукатуренний стіни або натурального дерева.

Що стосується кольору виробу - Ви можете віддати перевагу будь-якого тону з великою палітри міжнародного зразка RAL. Крім того, виробник пропонує і кілька версій фірмового покриття з оригінальним 3D-ефектом. Для удосконалення зовнішнього вигляду секційних електричних воріт з Європи можна використовувати декоративні вставки зі скла і фігурний накладної декор, плоско закріплюється на сталевих поверхнях полотна. Якщо ж Ви бажаєте замовити на 100% унікальну модель - зверніться до фахівців vorota24.ua для уточнення всіх деталей. Литовський виробник здатний втілювати в життя сміливі ідеї, і тому береться за реалізацію складних індивідуальних проектів. Наприклад, в'їзну систему можна зробити невидимою - для цього вона оформляється точно так же, як фасад паркувального приміщення (шляхом використання спеціальних фальш-панелей). Також серед ексклюзивних виробів слід виділити повністю прозорі скляні ворота в гараж і підйомні конструкції з секцій, виконаних з натурального дерева і прикрашених фігурної різьбленням. Крім того, можна вибрати неординарно стилізоване виріб - наприклад, з ефектним кантрі-дизайном.

ЯК ЗАМОВИТИ ТЕПЛІ І ГАРНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА RYTERNA З ХВІРТКОЮ, СКЛІННЯМ і ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ?

Щоб приватна паркувальне приміщення отримало найкращий захист від холоду, несприятливих зовнішніх факторів і проникнення сторонніх осіб, слід подбати про якісне перекритті в'їзного прорізу. Сучасні ворота на гараж Ryterna допоможуть не просто зробити його безпечнішим і зручніше в користуванні, але і значно вдосконалять естетику фасаду! Рекомендуємо повністю перегорнути онлайн-каталог і вивчити фото дизайнерських рішень, які пропонує один з провідних європейських виробників. Після ознайомлення з асортиментом виробів на сайті виберіть конкретну модель, її колір і розміри, визначитеся з комплектацією, а потім оформите замовлення в режимі онлайн. Якщо ж Ви бажаєте придбати ексклюзивні ворота з індивідуально розробленим дизайном - здзвонитеся з менеджером vorota24.ua для уточнення всіх нюансів і можливості реалізації унікального проекту в максимально короткі терміни. Запитайте оперативний розрахунок ціни на виріб в будь-який зручний час по телефону +38 (067) 690-24-24 або +38 (050) 993-70-77. Нагадуємо, що для клієнтів, що відвідали один з регіональних шоу-румів компанії, будуть діяти особливі знижки на покупку! Приїжджайте в виставковий салон «ВОРОТА 24 Одеса» (адреса: вул. Михайла Грушевського, 39-А) або будь-який інший найближчої філії по Україні, оформляйте замовлення після ознайомлення зі зразками виробів і отримуйте гарантовані миттєві бонуси!

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ КУПИТИ

Гаражні ролети RYTERNA - автоматичні ролетні ворота - ЛьвівВідкатні ворота автоматичні RYTERNA - вуличні розсувні брами - Івано-Франківськ

Металеві огорожі - паркани з секцій для будинку - виробник Select, WisniowskiПромислові ворота секційні RYTERNA - виготовлення та монтаж - Чернівці

Автоматика для розпашниз, відкатних та гаражних воріт Faac, Came, Nice - монтаж УжгородЗовнішні алюмінієві двері для приватного будинку RYTERNA - европейкі вхідні вуличні системи зі склом

ОФІСИ ПО УКРАЇНІ
Виставкові салони воріт та дверей

ВОРОТА 24 ЛЬВІВ - Промислові ролети секційні RYTERNA - виготовлення та встановленняВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Промислові ворота секційні RYTERNA - виготовлення та встановлення

ВОРОТА 24 ХАРКІВ - Промислові ворота секційні RYTERNA - виготовлення та встановленняВОРОТА 24 ДНІПРО - Промислові ворота підйомні RYTERNA - виготовлення та встановлення

ВОРОТА 24 КИЇВ - Промислові ворота ролетні RYTERNA - виготовлення та встановленняВОРОТА 24 ОДЕСА - Промислові ролети секційні RYTERNA - виготовлення та встановлення

 • Гаражні ворота Ryterna TLB 2700х2200, 2200, 2700, RYTERNA, 42, TLB
  −20%
  «Оплата частинами» ПриватБанку

  Оплата частинами

  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • ворота автоматичні гаражні ролети купити
  Розпродаж
  −20%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • купити ворота в гараж ролети
  −20%
  «Оплата частинами» ПриватБанку

  Оплата частинами

  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • секційні ворота гаражні автоматичні купити Львів
  −22%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • купити ворота в гараж - ролети автоматичні
  −22%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • ворота виготовлення Київ
  Новинка
  −21%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору