Кількість
|
Вартість
|
||
|
ЕЛЕКТРОПРИВОДИ ДЛЯ ВОРІТ
FAAC, CAME, NICE, ROGER, DOORHAN, BFT, AN MOTORS, ALUTECH
Коли Ви встановлюєте сучасну систему в'їзду в свій гараж або двір, то напевно хочете, щоб вона функціонувала без будь-яких збоїв і була максимально зручною в експлуатації. Особливості роботи підйомно-секційного, розпашного або відкатного механізму безпосередньо залежать від того, яким способом буде здійснюватися управління. Найкращим рішенням є відмова від механічного контролю, адже на ринку існує високоякісна автоматика для воріт, здатна позбавити користувача від рутинних процесів, прискорити процес доступу в паркувальне приміщення або на прибудинкову територію, а також істотно підвищити рівень захисту об'єкта від проникнення сторонніх осіб. Все, що потрібно для відмінної безпеки і комфорту - це вибрати якісний електропривод з урахуванням параметрів і особливостей встановленої в'їзний конструкції. В онлайн-каталозі vorota24.ua можна знайти високоякісні пристрої управління в різних цінових сегментах. Далі ми розглянемо, на які моделі варто звернути увагу в тому чи іншому випадку, і чому.
АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ: КРИТЕРІЇ ВИБОРУ, ОГЛЯД ВИРОБНИКІВ
В'їзна вулична система класичного типу вимагає особливого підходу, коли мова йде про оснащення пристроєм управління. Щоб правильно вибрати електричний привід, слід знати про низку нюансів, а також про можливі негативні наслідки економії і покупки невідповідного обладнання. Автоматика для розпашних воріт не просто повинна комплектуватися усіма необхідними компонентами (сигнальною лампою, фотоелементами, блоком і пультами управління і т.д.). Вкрай важливо, щоб вона мала повний спектр технічних характеристик, які вплинуть на якість і безпеку системи в роботі. Перед здійсненням покупки пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями, що допоможуть прийняти вірне рішення під час замовлення пристрою. В першу чергу, для правильного вибору автоматики необхідно знати, які розміри і вагу мають розпашні ворота для приватного будинку. Через технічні особливостей зазначеної конструкції встановлюється на неї обладнання повинно обов'язково мати запас потужності. Зовнішні чинники, наприклад, такі, як вітер і атмосферні опади, надають додаткову, і при тому чимале навантаження на виріб. Тому, якщо Ви володієте двостулкових системою, то привід слід підбирати з запасом потужності хоча б 30%. Тобто, при фактичному вазі конструкції в 300 кг встановлюється пристрій повинен бути розрахований на роботу з 400-кілограмової моделлю. Після того, як зазначений параметр буде визначений, необхідно також вибрати вид електроприводу. Автоматика на ворота для котеджу може бути таких типів - лінійною, важільною та підземною. Пристрій в першій версії добре підійде для конструкції з зовнішнім відкриттям, тоді як у другій - для моделі зі стулками які відкриваються всередину. Якщо ж Ви бажаєте придбати передовий електропривод, що вмонтовується прихованим способом - зверніть увагу на підземне обладнання. Ще один фактор, який заслуговує на особливу увагу перед покупкою - це показник інтенсивності роботи автоматики. Для ефективного управління в'їзний системою, встановленою на приватній території, буде досить позначки в 30-50%.
Тепер перейдемо до огляду конкретних моделей пристроїв, які рекомендуються до установки. Відзначимо відразу, що найбільш якісне і функціональне (і, отже, затребуване) обладнання випускається італійськими заводами. Наприклад, неймовірно надійні і розумні приводи широко представлені в каталозі виробів виробника FAAC. Провідні фахівці з Італії розробили численні рішення для по-справжньому зручного і безпечного контролю доступу на подвір'я. Якщо клієнтові потрібна автоматика для воріт з великою вагою стулок, які використовуються неодноразово протягом дня - рекомендуємо звернути увагу на гідравлічну модель FAAC 400. Європейське обладнання зі спеціальними замками порадує власників ділянки не просто стабільною, але і дуже тихою роботою. Досить універсальним варіантом для оснащення двостулкових конструкцій в побутовому секторі є пристрій у версії 409. Воно призначене для управління полотнами, ширина яких не перевищує 4 метри, а тип відкриття може бути як зовнішнім, так і внутрішнім. Корпус обладнання виготовляється з пофарбованого алюмінію, що характеризується оптимальними захисними властивостями і стійкістю до окислення. При необхідності можна вибрати версію приводу, оснащену кінцевими вимикачами на 24В. Установка виробів з системою резервного живлення на випадок аварійного знеструмлення здійснюється на стулках знизу (висновок кабелів - горизонтальний). Підбираєте привід на ворота для будинку невеликого розміру? У такому випадку рекомендуємо придивитися до моделі. Цей пристрій з передбаченої функцією блокування не вимагає установки замку і чудово керує стулками, ширина яких становить по 1,8 м або менше. Також власники заміських котеджів часто віддають перевагу компактної автоматиці на розсувні ворота FAAC 414, оскільки вона характеризується не тільки злагодженою роботою, а й неймовірною простотою монтажу. Ідеальну стабільність у функціонуванні при будь-яких погодних умовах забезпечує, в тому числі, високоякісна плата управління. Надійне обладнання для орних конструкцій з шириною стулок до 3 або 4 метрів (в залежності від конфігурації) випускається під маркуванням 415. Представлена модель, як і інші пристрої виробництва FAAC, чудово підходить для експлуатації в нестабільному українському кліматі за рахунок гарного захисту від вологи і пилу (IP54) і здатності працювати в діапазоні температур від -20 до + 55 ° С. Якщо Ви бажаєте купити привід для розпашних воріт з вбудованими кінцевими вимикачами - зверніть увагу на модифікацію FAAC 415 LS. У разі, коли обладнання має бути максимально стійким до появи корозії під постійним впливом атмосферних опадів, рекомендуємо віддати перевагу моделі 422. За рахунок наявності спеціальної обробки цей пристрій не боїться води і може експлуатуватися в самому вологому регіоні країни. Устаткування підійде для управління системою в'їзду зі стулками до 1,8 або 3 м в ширину.
Замовникам, яких цікавить високоякісна автоматика для розпашних воріт в лінійній електромеханічній модифікації, пропонуємо звернути увагу на вироби серії R20 від одного з провідних італійських виробників ROGER TECHNOLOGY. Сучасні пристрої з представленого модельного ряду призначені для управління системами в'їзду, полотна яких мають ширину до 5 метрів і вага не більше 1 тонни. Різні версії обладнання здатні забезпечувати відкриття стулок на 90 ° протягом від 18 до 42 секунд. Двигун обраного приводу закріплюється під певним кутом, за рахунок чого шарнірному елементу забезпечується відмінне тягове зусилля. Вагомою перевагою автоматики ROGER TECHNOLOGY є висока якість її виготовлення, обумовлене застосуванням відповідного сировини. Наприклад, для створення ходового гвинта використовується сталь, а шестірню виконують з бронзи. Міцні і надійні комплектуючі забезпечують обладнанню стабільну роботу, що, в свою чергу, гарантує плавне і безпечне переміщення стулок. Лінійний привід для воріт за замовчуванням оснащується редуктором, що має функцію самостійного блокування. Це означає, що на систему в'їзду не потрібно встановлювати додаткові замки для дійсно надійного замикання. У разі відключення електроенергії Ви зможете переміщати стулки механічно, перед цим знявши пристрій з блоку за допомогою персонального ключа. Якісна автоматика для воріт, купити яку пропонується в режимі онлайн з доставкою в будь-який населений пункт України, також випускається знаменитим заводом BFT. На двостулкову конструкцію побутового призначення, наприклад, можна встановити одну з версій електромеханічного обладнання з магнітними штифтами PHOBOS AC. Якщо ширина полотен не перевищує 2,5 м, а вага - 400 кг, то оптимальним варіантом стане лінійна модель А25. Завдяки пристрою, здатного безперебійно працювати в діапазоні температур від -20 до + 50ºС, на відкриття отвору піде всього лише 14 секунд. Якщо ж маса стулок наближається до 500 кг, а ширина - до 4 метрів, краще вибрати більш потужне обладнання в версії А50. Важільна автоматика для воріт BFT VIRGO рекомендується до покупки в тому випадку, якщо оснащується система в'їзду повинна витримувати високу експлуатаційну інтенсивність. Пристрій з інтегрованим блоком управління LINX має акумулятори резервного живлення, і при аварійному знеструмленні легко знімається з блоку рукояткою. При цьому обладнання підходить для монтажу на компактні і легкі конструкції (ширина стулок - не більше, ніж по 2 м, вага - до 200 кг кожна).
ВСТАНОВЛЕННЯ ПРИВОДУ ВІДКАТНИХ ВОРІТ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО УПРАВЛІННЯ
Популярні системи в'їзду у двір в висувному форматі за визначенням є більш зручними в користуванні, ніж класичні розпашні. Однак, комфорт взаємодії з такими моделями значно підвищується при установці на них якісного функціонального обладнання. Якщо Ви вирішите купити автоматику для воріт, то отримаєте масу задоволення від простоти в управлінні та підвищення безпеки - не тільки експлуатаційної, а й загальної. Залежно від версії приводу, для подачі сигналу на нього може використовуватися як фірмовий пульт, так і смартфон. Також відзначимо, що автоматика для розсувних воріт продовжить термін їх служби, оскільки буде щодня забезпечувати стабільну і злагоджену роботу консольного механізму. Щоб правильно визначитися з вибором пристрою, пропонуємо ознайомитися з деякими моделями, затребуваними на українському ринку. Багато власників висувних конструкцій цікавляться, наскільки надійна бюджетна автоматика для воріт, і чи слід її купувати на перспективу довгострокового використання. Якщо говорити про недорогий, але в той же час досить якісному обладнанні - його випускає білоруський завод Алютех. Так, вартість пристрою Roteo в мінімальній комплектації складе близько 230 євро, що на сьогоднішній день є оптимальним за ціною рішенням. Приблизно в цій же категорії знаходиться і привід для відкатних воріт DoorHan. Сучасне обладнання від чеського бренду добре зарекомендувало себе в щоденній експлуатації, проте воно не завжди характеризується ідеальною роботою при агресивних погодних умовах (наприклад, в мороз).
Для того, щоб зроблений вибір повністю задовольнив Ваші вимоги, рекомендуємо не заощаджувати і віддати перевагу одному з пристроїв італійського виробництва. Перш за все, радимо звернути увагу на моделі марок BFT, CAME, FAAC і NICE. Представлені європейські заводи випускають довговічні приводи в різних модифікаціях, завдяки чому знайти оптимальне рішення для управління в'їзний системою не складе труднощів. Наприклад, прекрасні технічні характеристики має автоматика для розсувних воріт BFT DEIMOS. Вона здатна якісно виконувати основні завдання, і при цьому характеризується дещо розширеним функціоналом (наприклад, програмованим за таймером закриттям і наявністю режиму хвіртки). Для забезпечення злагодженої роботи приводу протягом усього експлуатаційного терміну в ньому передбачається спеціальне масло. Якщо Ви плануєте оснастити пристроєм управління побутову розсувну конструкцію - зверніть увагу на автоматику AC600 (стулка до 600 кг) або AC800 (стулка до 800 кг). Кожна з моделей працює в оптимальній інтенсивності, якої гарантовано буде досить для приватного сектора (5 і 10 можливих циклів на годину відповідно). Неймовірно затребуваною на міжнародному ринку також є автоматика для воріт CAME. Фахівці торгово-виробничої компанії vorota24.ua особисто переконалися в її високій якості під час відвідування фабрики в Італії. Кожен пристрій оснащується високоміцним корпусом, що гарантує відмінний захист двигуна від несприятливих зовнішніх чинників. За злагоджену роботу системи відповідає панель управління, що дозволяє користувачеві з зручністю здійснювати контроль. Завдяки сучасній електроніці і продуманої комплектації обладнання також знаходить всі необхідні функції. Серед них - амперометричне виявлення перешкод, режими «напівавтоматичний» і «хвіртка» (забезпечує часткове відкриття отвору). Важливим плюсом для багатьох клієнтів також стає і те, що будь-який привід CAME для воріт має корпус в сучасному дизайні. Захисний бокс виглядає стильно і привабливо, а тому не псує естетику оснащується конструкції.
Безумовно, автоматика високої європейської якості повинна також забезпечувати максимальний рівень безпеки для своїх користувачів. Розглядається італійське обладнання чудово справляється з цим, оскільки до нього легко підключаються чутливі фотоелементи і сигнальна лампа. При необхідності вибраний пристрій можна буде оснастити акумуляторами резервного живлення, додатковими платами управління і бездротової клавіатурою. Якщо клієнт цінує абсолютний комфорт при контролі в'їзду і бажає максимально використовувати потенціал придбаного приводу - в цьому йому допоможе фірмовий сервіс CONNECT. Представлена розробка дозволяє здійснювати управління автоматичною конструкцією прямо зі смартфона, на який встановлено додаток CAME Automation. Що стосується доступних до вибору моделей - виробник пропонує їх в чималій кількості, тому з асортименту можна підібрати оснащення для системи в'їзду з будь-якими параметрами. Так, якщо на ділянці встановлені неважкі в'їзні ворота (наприклад, з одинарного профлиста або сендвіч-панелей), що мають масу до 400 кг - до них прекрасно підійде обладнання в версії CAME ВХ-74 або CAME ВХ-400. У разі, коли мова йде про оснащення великогабаритної промислової системи з великою вагою полотна - слід вибрати дуже потужний привід розсувних воріт. Відмінним рішенням стане автоматика CAME BY-3500T, що має розумну електроніку, надійний двигун і механічну частину з підвищеними характеристиками міцності. Зазначене пристрій дозволить легко здійснювати управління полотном масою до 3 500 кг.
На особливу увагу також заслуговує автоматика для воріт FAAC, яка є неймовірно затребуваною не тільки в Україні, але і в світі. Передове італійське обладнання знайшло високий попит завдяки здатності до безперебійної роботи в нестабільних кліматичних умовах, функціональності і бездоганній якості збірки. Вкрай популярним для застосування в побутовому секторі є електропривод FAAC 740, ціна якого залежить від обраної комплектації. Цей пристрій функціонує з інтенсивністю 40%, забезпечуючи легке переміщення стулки до 500 кг вагою. Якщо Ви поставили надійні і важкі автоматичні ворота для котеджу - віддайте перевагу влаштуванню потужніший. Відмінним рішенням для оснащення зсувний конструкції з масою полотна до 900 кг є італійська автоматика FAAC 741 блоком управління інтегрованого типу. У промисловому секторі найчастіше застосовують спеціалізовану модель, що володіє високою потужністю. Якщо існує необхідність обладнати габаритну систему в'їзду з вагою стулки до 3 500 кг - рекомендуємо звернути увагу на пристрій FAAC 884. Клієнтам, які підбирають сучасне і функціональне обладнання, здатне порадувати не тільки надійністю, але і стильним дизайном, напевно припаде до смаку автоматика для відкатних воріт NICE. Італійський виробник випускає пристрої з оптимальними технічними параметрами, «одягаючи» їх при цьому в акуратні естетичні корпуси. У фірмовому каталозі представлені варіації приводів з різною потужністю, інтенсивністю роботи і класами захисту. Наприклад, неважкі роздвижні ворота з профнастилу можна оснастити пристроєм NICE ROAD 400: він демонструє високу європейську якість за досить приємну ціну. У випадку зі спеціалізованими відкатними системами необхідно віддавати перевагу своїх пристроїв управління. Чималою популярністю користується промисловий привід NICE RUN 2500, що виділяється простотою в монтажі .
АВТОМАТИКА НА ГАРАЖНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ
Найчастіше в'їзди в сучасні паркувальні приміщення оснащують захисними ролетами підйомно-складного типу, оскільки їх утеплено, компактні і апріорі зручні в експлуатації. При цьому важливим компонентом є автоматика для секційних воріт, здатна подарувати користувачеві граничний комфорт при взаємодії з відкривається під стелю конструкцією. Клієнти, що бажають купити електричний привід недорого, найчастіше звертають увагу на моделі європейських брендів, але китайського при цьому виробництва. Серед них є дійсно досить функціональні пристрої, проте стабільність і швидкість роботи може перебувати на дуже посередньому рівні. Гарантія на самі бюджетні версії, як правило, становить не більше двох років. Якщо ж для Вас більш принциповий фактор надійності і відсутності неполадок в роботі системи - рекомендуємо звернути увагу на електроприводи для гаражних воріт з Італії. В першу чергу, вони характеризуються дійсно тривалим терміном служби, і мова тут йде навіть не про гарантійне, а про фактичне періоді. Відзначимо, що автоматика, що випускається провідними європейськими заводами, виготовляється з дотриманням міжнародних стандартів якості.
На відміну від дешевих, приводи виробництва FAAC, NICE, CAME і BFT підтримують великий спектр додаткових опцій і не виходять з ладу в разі перепадів напруги. Також вони здатні забезпечувати достатню швидкість руху стулки вгору / вниз і гарантують високий рівень експлуатаційної безпеки. Поєднання всіх необхідних користувачеві властивостей легко продемонструє електропривід для гаражних воріт FAAC D1000. Дана модель має масу технічних переваг, за рахунок яких і користується підвищеним попитом на ринку. Так, наприклад, пристрій оснащений двохпозиційної розблокуванням і системою виявлення перешкод, що робить його безпечним в експлуатації. Рухоме полотно гаражних воріт розміром до 5000х3800 не буде стикатися з перешкодами, а тому значно знизиться ризик виникнення аварійних ситуацій. Представлена автоматика від одного з провідних світових виробників забезпечує оптимальну, і, що важливо - стабільну швидкість переміщення стулки (0,15 м / с). Безперебійне функціонування обладнання можливо при температурному діапазоні від -20 до + 55ºС. Електроприводи виробництва BFT також добре зарекомендували себе в роботі з підйомними системами побутового призначення. Високою якістю виділяється автоматика TIZIANO, розрахована на інтенсивне управління секційної стулкою з площею не більше 10 м² і висотою від 2,4 до 3 м. Пристрій з вбудованим захистом працює від двигуна під напругою 24В, 50Гц. На повне відкриття отвору під кутом 90 ° знадобиться 28 секунд. Прилад важить 4 кг і безвідмовно працює при температурі від -20 до + 60 ° C. Одноканальний приймач, вбудований в систему, може синхронізуватися з великою кількістю пультів (до 10 шт.).
ЯК ЗАМОВИТИ ЕЛЕКТРОПРИВІД ДЛЯ ВУЛИЧНИХ АБО ГАРАЖНИХ ВОРІТ?
Якщо Ви зацікавлені у вигідному придбанні надійного пристрою управління в'їзний системою у дворі або в паркувальному приміщенні, досвідчені менеджери vorota24.ua допоможуть підібрати високоякісну модель з урахуванням всіх побажань і вимог. Просто зв'яжіться з представниками компанії для отримання професійної консультації в онлайн-режимі або ж за телефоном +38 (067) 690-24-24. Клієнти, які вже вибрали автоматику на пульті самостійно, можуть здійснити миттєвий замовлення безпосередньо на сайті. Нагадуємо, що найбільш вигідні пропозиції діють для покупців, які особисто відвідали демонстраційний салон «ВОРОТА 24 Київ» за адресою вул. Кирилівська, 69-В. Приїжджайте в шоу-рум для ознайомлення з функціональними зразками приводів і отримуйте персональну знижку на вбрання обладнання!