,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ЛАНЦЮГОВИЙ БАР'ЄР

ЛАНЦЮГОВИЙ БАР'ЄР

ланцюговий бар'єр - замовити з італії

Шлагбауми ланцюгові, також звані бар'єрами, використовуються для забезпечення контролю доступу на паркінгах та в зонах, де потрібно періодично блокувати проїзд автомобілів. Таке обладнання є досить універсальним та ефективним, тому його можна вибрати як альтернативу іншим типам дорожніх загороджень. Корпуси якісних бар'єрів ланцюгового типу виготовляють із сталі, завдяки чому вони є міцними. Навіть у разі зіткнення з автомобілем конструкція не буде пошкоджена, а доступ до небажаного транспортного засобу на певну територію залишиться заблокованим. Основним елементом, який перекриває зону проїзду, є міцний ланцюг. Спочатку здійснюється підйом блокуючої частини, а далі її граничне натяг. Саме в момент, коли ланцюг не провисає, проїзд у загороджену зону неможливо. Стовпи блокування, оснащені натяжним елементом, дозволять регулювати доступ на будь-якому об'єкті з трафіком помірної інтенсивності, анітрохи не погіршуючи зовнішній вигляд місцевості.

АВТОМАТИЧНІ ОГРОЖДЖУЮЧІ ДОРОЖНІ БАР'ЄРИ – ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБІВ І НЮАНСИ УСТАНОВКИ

Паркувальне обладнання представленого типу часто вибирають як альтернативу іншим варіантам блокуючих проїзд пристроїв. Наприклад, якщо з технічних причин на об'єкті неможливо встановити антивандальні шлагбауми, а стовпи для паркування електричні (болларди) не підходять для контролю доступу через високу вартість, ланцюгові бар'єри дорожні стануть кращим рішенням для монтажу. За допомогою такого обладнання легко організовується тимчасова автомобільна стоянка, відокремлена від пішохідних зон, або просто перегороджується в'їзд на певну місцевість.

автоматические шлагбаумы с монтажом - как выбрать

Щоб металевий захисний бар'єр з ланцюгом якісно виконував свої функції, дуже важливо правильно його встановити. Монтаж системи досить простий, проте до нього слід ретельно підготувати місцевість. Насамперед, у планованій зоні установки конструкції знімається дорожнє покриття. Це необхідно, щоб стійко зафіксувати всі елементи системи, а також підвести електропроводку для забезпечення її автоматичної роботи. Під металеві стовпи конструкції з боків проїзду, що блокуватиметься, викопуються ями, які далі бетонуються та доповнюються анкерами, що фіксуються у попередньо підготовлених отворах. На болти монтуються зовнішні корпуси стовпів бар'єру, а потім в них розміщуються основні частини, в одній з яких вже встановлено електродвигун. На наступному етапі здійснюється фіксація ланкового загороджувального елемента. Ланцюг спочатку калібрується в положенні, коли він опущений, а після цього в заздалегідь підготовленій канавці монтується спеціальний жолоб з металу. Дії слід виконувати саме у зазначеній послідовності, інакше елемент, що загороджує, не буде чітко лягати у виїмку, що спричинить подальші складності при експлуатації. Після встановлення жолоба можна підключити ланцюговий бар'єр до джерела живлення (для роботи виробу потрібна побутова електромережа). У якісних моделях дорожніх загороджень передбачається серійний захист проводки, який уберігає її від вологи різного походження (не тільки від атмосферних опадів, а й від ґрунтових вод), а також ушкоджень, які завдають тварини-гризуни. Коли система вже підключена до електрики, слід увімкнути її та переконатися, що все працює справно. Перед остаточним введенням в експлуатацію налаштовується обладнання для функціонування в потрібному режимі.

ЦЕПНОЙ БАРЬЕР - КАК ВІБРАТЬ, ФОТО И ДИЗАЙН

 

Дорожні бар'єри ланцюгові мають досить простий принцип роботи. Для блокування в'їзду на об'єкт здійснюється підняття та натягування елемента, що загороджує, шляхом намотування на спеціальну бухту. За це відповідає електричний мотор, розміщений усередині одного із металевих стовпів конструкції. При відкритті проїзду привід, навпаки, послаблює натяг ланцюга, і в результаті він опускається, потрапляючи в спеціальну улоговину (жолоб).

Завдяки влаштуванню системи та принципу роботи електромеханізму за допомогою бар'єру можна перекривати габаритні проїзди аж до 20 м завширшки. Для порівняння шлагбауми злостійкі, що мають класичну конструкцію зі стрілою, розраховані на загородження ділянок близько 6 м максимум. Однак, якщо контроль доступу при великій ширині проїзду повинен здійснюватись у високошвидкісному режимі, не кожний ланцюговий бар'єр підійде для цієї мети. У середньому опускання елемента, що загороджує, виконується за 7 секунд. А що ширший заїзд, то повільніше здійснюється рух ланцюга вниз. Якщо зону, що загороджується, слід відкривати для доступу до 5-7 разів на добу, то встановлення бар'єра такого формату є оптимальним рішенням.

автоматичний шлагбаум - як обрати на змонтувати - дніпро, київ

Монтаж пристрою на об'єкті, його налаштування та підключення краще не виконувати самостійно, а довірити професіоналам. Фахівці компанії «ВОРОТА 24» успішно пройшли навчання на провідних європейських підприємствах (FAAC, CAME та інших), тому вони швидко та якісно встановлять пропускне обладнання у потрібній зоні. Самостійний монтаж бар'єру має на увазі зняття з виробника всіх гарантійних зобов'язань, тому у разі виникнення неполадок покриття витрат на ремонт залишається за клієнтом. Щоб цього не сталося, рекомендуємо замовити послугу встановлення загородження сертифікованими майстрами.

автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ ЛАНЦЮГОГОГО ТИПУ – ВАРІАНТИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Оскільки кожна сучасна система загородження обладнується функціональним блоком управління, взаємодія з нею є простою та зручною. Режим роботи пристрою може бути різним – користувачі підбирають його в індивідуальному порядку. Наприклад, для дистанційного керування ланцюговим бар'єром пропонується використовувати брелоки-пульти, що дозволяють передавати команди на привід з відстані. Якщо в обрану модель обладнання вбудовано таймер, вона зможе спрацьовувати без участі користувача у певний запрограмований час. На великих об'єктах, де обладнані віддалені охоронні пости, передбачається управління бар'єром з пульта дистанційного керування або стаціонарної клавіші. Якщо вибрати другий варіант, пристрій з'єднується з контролером через дротове підключення. Визначити найкращий варіант взаємодії із системою у кожному конкретному випадку допоможуть професійні консультанти vorota24.com.ua.

паркувальне устаткування на замовлення - фото, ціна, монтаж

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

АВТОМАТИЧНИЙ БАР'ЄР ДЛЯ ПАРКУВАННЯ CAME CAT – ОГЛЯД ПОПУЛЯРНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УСТАТКУВАННЯ

Чи знаходитеся в пошуку найбільш якісного, функціонального і надійного ланцюжкового загородження для суспільного, приватного, комерційного або промислового об'єкта? У такому разі рекомендуємо вибрати електричний бар'єр італійського виробництва під назвою CAME CAT. Даний захисний пристрій є одним із найпопулярніших у своєму сегменті, оскільки має велику кількість експлуатаційних переваг.

Так, представлений блокувальник доступу може використовуватися для загородження проїзду завширшки від 2 до 16 метрів. Система пропонується італійським виробником CAME у двох версіях – з живленням електричного двигуна 24В та 220В. Перед вибором модифікації рекомендується ознайомитися з кожною з них детальніше, щоб розуміти відмінності у доступному функціоналі.

пропускное оборудование - шлагбаум под заказ - киев, днепр, одесса, львов

Так, у ланцюговому бар'єрі CAME CAT 24В, розрахованому на використання в інтенсивному режимі, передбачена можливість регулювання швидкості підняття та опускання елемента, що загороджує. Це дозволяє адаптувати систему відповідно до особливостей об'єкта, що облаштовується, і забезпечити максимально ефективний контроль доступу. Також у виробі є чутливий амперометричний датчик. Пристрій виявляє перешкоди і контролює рух ланцюга, наприклад, зупиняючи її для усунення перешкоди, що заважає, або дещо змінюючи напрямок переміщення ланкового елемента. Якщо оснастити автоматичний бар'єр акумуляторами резервного живлення (опційно), він сам буде перемикатися в режим роботи від батареї у разі аварійного знеструмлення. При цьому вказане доповнення доступне лише для цієї версії обладнання.

Італійський ланцюжковий бар'єр з електромотором 220В має дещо інші особливості. Так, у пристрої є функція регулювання кінцевих вимикачів механічного типу, що відповідають за відкривання та закривання системи. Маніпуляції з ними виконуються легко і не вимагають значних витрат часу. Крім того, в устаткуванні передбачено режим «присутність оператора», що дозволяє перевести систему під повний контроль користувача з можливістю зупинки руху ланцюга в потрібний момент. При необхідності також налаштовується автоматичне підняття ланкового загородження через певну кількість часу після відкриття доступу для транспортних засобів (опціонально). Щодо інтенсивності роботи системи, тут вона нижча, ніж в обладнанні з двигуном на 24В, і становить лише 30%.

shlagbaum iz Italii-kupit nedorogo avtomaticheskiy shlagbaum

установка пропускного оборудования - купить современный шлагбаум

Незалежно від модифікації електронний дорожній бар'єр CAT має функцію розблокування. Це рішення дозволяє оперативно перевести систему на ручне управління із застосуванням персонального ключа. Завдяки цьому користувач зможе здійснити переміщення ланцюга при відключенні обладнання від джерела живлення, у разі розряджання акумулятора або в іншій непередбаченій ситуації.

автоматический шлагбаум из Европы-установка в течение 14 дней

Передовий виробник CAME піклується про те, щоб пристрої, що випускаються ним, дозволяли вирішувати необхідні завдання і задовольняли високі вимоги покупців. Фахівці італійського заводу продумують усі деталі кожного виробу – від ергономіки та дизайну до високої функціональності та абсолютної експлуатаційної безпеки. Завдяки цьому кожен бар'єр серії CAT характеризується стильним зовнішнім виглядом, надійністю і довговічністю. Щоб обладнання працювало максимально стабільно та безпечно, для нього можна вибрати фірмові аксесуари. Кваліфіковані менеджери vorota24.com.ua завжди підкажуть, які функціональні доповнення краще встановити для вирішення конкретних завдань. На вимогу клієнта обладнання буде підключено до передових систем контролю доступу, які оптимізують пропускну спроможність в'їзду та виключать можливість несанкціонованої взаємодії із конструкцією, що загороджує.

avtomaticheskiy shlagbaum iz Evropyi-ustanovka v techenie 14 dney

установка пропускного оборудования - купить современный шлагбаум

ЯК ЗАМОВИТИ ЛАНЦЮГОВИЙ ПАРКУВАЛЬНИЙ БАР'ЄР З ПУЛЬТОМ УПРАВЛІННЯ?

Якщо на території приватного або комерційного об'єкта потрібно встановити якісну немасивну систему, що дозволяє надавати та забороняти доступ транспортним засобам, відмінним рішенням стане обладнання з гнучким елементом. Досвідчені менеджери компанії vorota24.com.ua допоможуть підібрати автоматичний бар'єр зі зручним типом керування для перекриття отвору вказаної ширини. Наприклад, Ви можете придбати високоякісний ланцюговий шлагбаум італійського виробництва CAME CAT з офіційною заводською гарантією та всіма необхідними послугами – адресною доставкою та професійним монтажем, що виконує сертифікований фахівець. Також до замовлення на сайті доступні протизламні огородження різних типів, стаціонарні та висувні болларди та інші варіанти дорожніх блокаторів. Для здійснення покупки достатньо вибрати найбільш підходящу модель з каталогу, додати її до кошика та заповнити відповідну форму. Якщо є необхідність отримати детальну консультацію, зв'яжіться з менеджером по телефону, запитайте зворотний дзвінок або задайте запитання у зручному месенджері. Щоб ознайомитися з автоматичними пристроями та іншою продукцією з асортименту наживо, пропонуємо відвідати філію «ВОРОТА 24 Дніпро» або інше найближче представництво компанії.

Немає товарів

Вгору