,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Промислові автоматичні ворота - секційні ролети підйомні Алютех, Дорхан, Рітерна, Вішневскі

Автоматичні промислові ворота секційного типу є найпопулярнішими в'їзними системами, що встановлюються на заводах і складах, в цехах, на комерційних об'єктах, на мийках, СТО і не тільки. Підйомні моделі з полотнами з металевих утеплених панелей здатні якісно захищати облаштовуємо будівлі від негативного впливу зовнішніх факторів і несанкціонованого проникнення, разом з тим забезпечуючи комфортний і безпечний доступ для користувачів. Секційні ворота для виробничих приміщень також характеризуються компактністю і підходять для установки практично на будь-яких об'єктах (за винятком тих, де над прорізом відсутня монтажне простір і / або проведені комунікаційні вузли). В онлайн-каталозі vorota24.ua представлені високоякісні піднімаються конструкції від провідних європейських заводів. Ознайомившись з їх індивідуальними особливостями, Ви зможете вибрати найкращий варіант системи заїзду в облаштовувати будинок промислового або комерційного призначення.

ТЕПЛІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО WISNIOWSKI - ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ

Фахівці відомого польського заводу випускають високоякісні секційні конструкції, в яких поєднуються найкращі експлуатаційні властивості. Якщо Ви плануєте встановити в спеціалізоване приміщення надійну, довговічну, функціональну і енергоефективну в'їзну систему - рекомендуємо вибрати саме підйомні промислові ворота Wisniowski. Виготовлення захисних виробів здійснюється з сертифікованих матеріалів за передовими технологіями, і, до того ж - в повній відповідності з міжнародними стандартами якості. Модель, яка заслуговує на особливу увагу, називається MakroPro 2.0. У порівнянні з версією попереднього покоління, вона має ще більш досконалу конструкцію.

Виробник поліпшив показники енергоефективності, довговічності та експлуатаційної безпеки, а також подбав про те, щоб складські ворота з сендвіч-панелей можна було встановлювати легше і швидше. Серед переваг моделі слід виділити її здатність демонструвати злагоджену і стабільну роботу без необхідності в дорогому обслуговуванні і заміні функціональних елементів. Піднімається під стелю полотно конструкції виготовляють із сталевих оцинкованих секцій (40 мм в товщину), наповнених екологічно чистим пінополіуретаном. За рахунок того, що застосовується метал характеризується високою температурою плавлення при низькій теплової провідності, польські ворота на завод або в цех одночасно порадують і пожаробезопасностью, і хорошими показниками енергоефективності (1,0 Вт / м² ∙ K).

Важливою перевагою представленої конструкції є її оснащення особливим набором ThermoSet. У зазначений комплект входять фірмові спеціалізовані накладки і елементи ущільнення, що забезпечують найвищий рівень герметизації в'їзду. Тим клієнтам, які бажають вибрати модель з найкращими показниками ізоляції від холоду, рекомендуємо звернути увагу на енергоефективні ворота для підприємств Wisniowski MakroTherm. Представлену конструкцію виготовляють з ексклюзивних сендвіч-панелей 60-міліметрової товщини, за замовчуванням наділених коефіцієнтом U = 0,33 Вт / м² ∙ K.

Серед переваг моделі у версії 2.0 також виділяється її водонепроникність і стійкість до вітрового навантаження (по класах 2 і 3 відповідно). Більш того, польський виробник наділив систему відмінним коефіцієнтом шумозаглушення на рівні 23 dB, тому в облаштовується будівлі буде досить тихо. Якщо говорити про робочому потенціалі підйомного механізму - в стандарті він становить 25 000 циклів відкриття / загородження отвору. Для того, щоб секційні ворота для СТО функціонували злагоджено і стабільно, а процес експлуатації був зручний і безпечний, польські фахівці пропонують оснастити їх якісним пристроєм управління німецького виробництва. Ідеальним рішенням стане електричний привід SOMMER в версії Tiga + або Base +, розроблений спеціально для взаємодії з в'їзною конструкцією великого розміру, і, до того ж, що характеризується простотою в монтажі.

Поліпшити конструкцію можна не тільки за допомогою автоматики, але і за рахунок ряду різних спеціалізованих додатків. Так, виробник пропонує фірмову врізну хвіртку з порогом низького типу, окремі вікна і широкоформатні засклені секції, вентиляційні панелі, замок в оптимальній варіації (наприклад, кодовий або «анти-паніка»), сенсор руху, зчитувач безконтактних ключів, бар'єр безпеки та інші корисні аксесуари. В індивідуальному порядку підбирається не тільки оснащення, а й дизайн полотна в'їзний системи. Стулка може бути зібрана з рівних сендвіч-панелей, або сегментів, що мають формовку під гофр або V-профіль. Для фарбування пропонується більше 40 стандартних відтінків, але при необхідності поверхні отримають абсолютно будь-який колір з міжнародної палітри RAL.

 ПІДЙОМНІ ВОРОТА RYTERNA ДЛЯ АВТОСЕРВІСА ТА ПРОМИСЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Фахівці провідного литовського заводу проектують надійні, безпечні та енергоефективні захисні конструкції, розраховані на установку в будівлях спеціального призначення. Сучасні промислові ворота з сендвіч-панелей Ryterna ідеально підходять для періодичної і регулярної експлуатації в режимі помірної і підвищеної інтенсивності, за рахунок чого вони користуються високим попитом на міжнародному ринку. За своєю будовою представлені системи в'їзду фактично не відрізняються від моделей для домашніх гаражів. Однак, спеціалізовані конструкції мають набагато більш високі властивості міцності і збільшений робочий потенціал. Завдяки тому, що виробник наділяє дані вироби оптимальними параметрами, вони допомагають забезпечити відмінну захист об'єкта від несанкціонованого доступу, оптимізувати логістичні процеси і не тільки.

Виготовлення промислових воріт Ryterna передбачає залучення високоякісних матеріалів, що характеризуються довговічністю і стійкістю до пошкоджень. При складанні піднімається під стелю полотна застосовуються фірмові сендвіч-панелі, які утеплені пінополіуретаном. У разі, коли установка вертикально складається конструкції планується в неопалюваному приміщенні, секції стулки можуть отримати стандартний показник товщини - 4 см. Якщо ж облаштовувати приміщення обігрівається, і в ньому важливо завжди підтримувати задані мікрокліматичні умови - краще віддати перевагу трохи іншому рішенню. Литовський виробник також випускає енергоефективні ворота для промислових будівель TLP-ULTRA, товщина полотна в яких становить 80 мм. При цьому, яку б модель Ви не вибрали (базову або теплу) - вона забезпечить відмінну герметизацію отвору, оскільки буде по всьому периметру оснащена двошаровими ущільнювачами з гуми.

Будь-яка з секційних конструкцій для застосування в промисловому секторі від заводу Ryterna розрахована на використання в інтенсивному режимі. Безумовно, кожен виріб оснащується торсійним механізмом з оптимальним робочим потенціалом, який, при необхідності, можна розширити в опціонально порядку. Стандартний робочий ресурс системи дорівнює 25 000 циклам відкриття / загородження отвору, а максимальний за запитом досягає 100 000 підняттів / опускання полотна. Щоб уникнути розхитування стулки під час руху в конструкції передбачаються жорсткі направляючі, виготовлені зі сталі товщиною 2 мм. Їх в обов'язковому порядку піддають оцинкування, щоб зміцнити і захистити від окислення під впливом вологого середовища. Також утеплені ворота на мийку або СТО будуть серійно оснащені механізмом, що запобігає аварійне падіння полотна в разі виникнення будь-яких несправностей. Щоб отримання користувачами травм пальців при безпосередньому контакті з виробом було виключено, в ньому присутня відповідна захист.

Якщо підйомно-секційна конструкція з Литви, виконана в стандартній варіації, в повному обсязі задовольняє вимоги клієнта - для досягнення бажаного їм результату підбираються всі необхідні доповнення. Розширити комплектацію, і, відповідно, поліпшити функціональність системи, можна, наприклад, за допомогою хвіртки з ручкою, лінійним доводчиком, замком і порогом (звичайним або низьким). Інтегрована в полотно дверцята послужить запасним евакуаційним виходом, а також прискорить процес пішого доступу в виробниче приміщення. Якщо Ви бажаєте купити ворота для автосалону з так званим ефектом вітрини, доцільно розглянути варіант виготовлення полотна в прозорому варіанті (частково або ж повністю). Стулка може бути засклена за рахунок інтеграції окремих вікон (доступні в трьох версіях) або ж завдяки установці Full View - фірмових сегментів панорамного типу. Також дуже важливо подбати про те, щоб процес експлуатації габаритної підйомної системи був гранично простий, зручний і безпечний. Для цього слід замовити ще один корисний аксесуар, яким виступає автоматика для промислових воріт. Вибрати потужний привід правильно, виходячи з розмірів і маси полотна конструкції, завжди допоможуть професійні консультанти vorota24.ua.

Також слід зазначити, що литовський виробник пропонує спеціалізовані системи в'їзду з особливою комплектацією, призначені для використання у вологих приміщеннях. Секційні ворота для автомийки обладнуються такими компонентами, які можуть переносити прямий контакт з водою і хімічними засобами без ризику виникнення іржі. У фірмовий антикорозійний пакет включаються оцинковані напрямні, петлі, роликові осі, а також троси (матеріал - сталь гальванізованого типу). Завдяки наявності даних комплектуючих механізми зможуть працювати стабільно і злагоджено, що не пошкоджуючи від впливу агресивних умов.

Для того, щоб європейські промислові ворота з секцій не тільки захищали спеціалізоване приміщення від несанкціонованого доступу, а й робили його солідним, слід індивідуально підібрати дизайн полотна. Виробник Ryterna пропонує чималу кількість оформлень для сендвіч-панелей, що дозволяє створити конструкцію, ідеально гармонує з фасадом будівлі. Утеплені сталеві сегменти можуть бути рівними або формованими під фільонку або смугу (вузьку, середню і не тільки). Доступні на вибір текстури поверхонь - гладка, під натуральне дерево і штукатурку. Що стосується кольорів для фарбування, в стандартному переліку їх всього 12, але Ви можете віддати перевагу будь-якого потрібного відтінку з палітри RAL. При замовленні моделі з ударостійким панорамним склінням, металеві рами також знайдуть необхідний тон відповідно до побажань клієнта.

УТЕПЛЕНІ ВОРОТА В СКЛАДСЬКІ КОМПЛЕКСИ ВІД ЗАВОДУ АЛЮТЕХ

Якщо Ви бажаєте придбати якісну підйомну систему спеціального призначення за розумною, демократичною ціною - радимо розглянути варіанти виробів білоруського виробництва. Секційні промислові ворота Alutech призначені для установки в зовнішніх отворах, що мають середні або великі габарити. Кожна фабрична конструкція продумана до дрібниць і оснащена якісним балансуючим механізмом, розрахованим на регулярну (в тому числі інтенсивну) навантаження. Торсіон, що встановлюється за умовчанням, має базовим робочим ресурсом в 25 000 циклів відкриття / загородження в'їзду. У опціонально порядку потенціал може бути розширений аж до 100 000 підняттів / опусканий утепленій стулки.

Щоб зрозуміти, які промислові ворота вибрати і замовити на заводі Алютех, слід ознайомитися з особливостями представлених в асортименті моделей. Так, наприклад, якщо основними вимогами є якісний захист від несанкціонованого доступу та високий рівень герметизації в'їзду - можна віддати перевагу популярної моделі під назвою ProTrend. Дана конструкція оснащується полотном з сендвіч-панелей товщиною 40 мм, а також якісними комплектуючими, які забезпечують стабільну і безперебійну роботу. У разі, якщо існує необхідність встановити енергоефективні промислові ворота, що зможуть успішно функціонувати в агресивному середовищі (наприклад, в умовах підвищеної вологості), рекомендуємо віддати перевагу підйомної системі Alutech ProPlus. Представлена ​​модель, що має відмінну стійкість до утворення корозії, виготовляється із застосуванням комплектуючих з нержавіючої сталі і фірмових сендвіч-панелей зі збільшеною товщиною - 45 мм. Коефіцієнт опору теплопередачі таких секцій становить 1 м² ∙ С / Вт, завдяки чому конструкція в зборі допомагає зберігати необхідний температурний режим в приміщенні, що облаштовується (в тому числі опалювальному).

Білоруські ворота для виробничих підприємств користуються попитом і тому, що вони повністю відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки. У кожній моделі за замовчуванням передбачається захист від обриву пружин і троса, а також від защемлення пальців. Сталеві сендвіч-панелі, які використовуються для складання полотна, мають контури замкнутого типу. За рахунок цього вони не розшаровуються в процесі експлуатації і не втрачають первинно задану форму. Для того, щоб на секціях не утворювалася корозія, їх в обов'язковому порядку покривають поліамідно-поліуретановим складом. Утеплені ворота в цех в обох представлених версіях - як ProTrend, так і ProPlus - серійно обладнуються необхідними пристроями безпеки, тому підбирати додаткове оснащення не обов'язково. Однак, деякі аксесуари все ж рекомендуються до установки, оскільки вони дозволяють значно удосконалити певні параметри конструкції. Наприклад, щоб мінімізувати ризик несанкціонованого проникнення в облаштовувати будинок, можна виконати монтаж захищає від злому механізму. Найнадійнішим, і, до того ж, функціональним рішенням стане електричний привід на пульті. Пристрій одночасно підвищить рівень безпеки та зробить процес експлуатації гранично зручним. Одними з найбільш затребуваних аксесуарів також є врізні вікна прямокутної форми (як альтернатива - великі засклені панелі) і інтегрована хвіртка, яка дозволить потрапити в приміщення пішки, не виконуючи для цього повне відкриття отвору. Що стосується візуального оформлення в'їзної конструкції з підйомним полотном - його можна вибрати в індивідуальному порядку. Утеплені секції пропонуються з формуванням у вигляді мікрохвилі і S-гофра. Фарбування здійснюється в один з базових тонів, або ж в будь-який потрібний колір по каталогу RAL. За бажанням клієнта поверхні панелей також можуть бути текстуровані під натуральне дерево - таке рішення є і привабливим, і практичним.

РОЛЕТИ АВТОМАТИЧНІ ПРОМИСЛОВОГО ТИПУ GANT

Відомий виробник в'їзних систем з Чехії пропонує увазі клієнтів надійні середньо- і великогабаритні моделі спеціального призначення, які добре витримують інтенсивне навантаження і чудово виконують необхідні функції - захисну і пропускну. Недорогі ворота на завод або склад, незважаючи на досить демократичну вартість, виділяються високою якістю виготовлення, стійкість до зношування і пошкоджень. Для створення полотна конструкції використовуються утеплені пінополіуретаном сендвіч-панелі (стандартні - 40 мм), в яких відсутні містки холоду. Наскільки добре виріб зможе блокувати холод, залежить від його габаритів. Якщо розміри промислових воріт GANT будуть середніми (наприклад, 3500х3000 мм), коефіцієнт опору теплопередачі складе 1,13 м² ∙ ° С / Вт. Відзначимо, що максимально допустима ширина і висота секційного полотна дорівнює 8 метрам. Також секційна система чеського виробництва здатна добре ізолювати оснащується будівлю від шуму (24 дБ). Фахівці європейського заводу піклуються про те, щоб утеплена в'їзна конструкція промислового призначення могла бути оперативно встановлена ​​і без зволікань введена в режим експлуатації. Для цього її серійно оснащують повним спектром необхідних комплектуючих. У стандартний набір, в першу чергу, включається стулка підйомного типу, в якій передбачено посилення під петлі і опори. Також в комплекті присутній торсіон зі стандартним робочим ресурсом (25 тисяч циклів), система «анти-аварія» (блокує вал, не дозволяє полотну впасти в разі пошкодження механізму) і захист для троса, вмонтовується як нижній кронштейн. Крім зазначених компонентів, в набір увійдуть сталеві напрямні, ручка, стійки кутового типу, техпаспорт і інструкція.

Якщо Ви бажаєте покращити функціональні можливості системи, рекомендуємо вибрати для неї опциональное оснащення. Наприклад, такі аксесуари, як механічний замок і внутрішній засув дозволять підвищити рівень захисту від злому. Також виробник пропонує при необхідності розширити робочий ресурс торсиона - максимально він складе 100 000 циклів відкриття / загородження отвору. За бажанням клієнта в утеплену стулку конструкції будуть інтегровані вікна в чорних рамках (прямокутна форма, 2 розміру на вибір), а також зручна хвіртка (за умови, що полотно вище 2,13 метра). Яким способом будуть управлятися цехові ворота зі склом, замовник вирішує самостійно. Для контролю доступу в облаштовувати будинок можна використовувати РЦП, однак, якщо для Вас важлива оптимізація процесів логістики, а також стабільність і безпеку роботи системи, рекомендуємо вибрати опціональний монтаж автоматики з пультом. Відзначимо, що чеський завод випускає в'їзні системи особливого призначення, які можуть використовуватися в специфічній, агресивному середовищі. Для вологих приміщень пропонуються конструкції з антикорозійними пакетами, що включають в себе нержавіючі металовироби, опори, петлі, пружини, направляючі, бічні кришки і троси. Такими, наприклад, повинні бути автоматичні ворота для пожежної частини або автомийки. Якщо установка секційної системи планується на підприємстві, де здійснюється робота з вибухонебезпечними речовинами, її обладнають вузлами, які не збирають електростатичні заряди (а значить, не здатні заіскрилася). Що стосується дизайну промислової конструкції - його можна вибрати з декількох варіантів, запропонованих виробником. Для фарбування полотна представлено 11 стандартних квітів, а опціонально доступні будь-які відтінки з палітри RAL. Сендвіч-панелі виготовляються рівними або ж отримують певний тип формування (дошка, смужка, хвиля). Тильні сторони секцій за замовчуванням структурують під штукатурку, а зовнішні - під натуральне дерево.

ВОРОТА СКЛАДНІ З СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ DOORHAN - НЕДОРОГІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ

Підбираєте систему в'їзду в виробничу будівлю, яка буде характеризуватися демократичною ціною, і при цьому порадує високою надійністю і стабільною роботою? У такому випадку рекомендуємо звернути увагу на підйомні промислові ворота від чеського заводу DoorHan. Наприклад, популярна модель ISD стане відмінним рішенням для перекриття зовнішнього отвору в цеху, на складі або будь-якому іншому виробничому об'єкті. Цей виріб має посилену конструкцію, і, як наслідок - здатність інтенсивно працювати (в тому числі і при несприятливих кліматичних умовах). Оскільки секційну систему серійно обладнають якісними герметизаційних елементами, вона добре вберігає облаштовувати будинок від холоду і протягів. Виготовлення воріт промислового типу DoorHan ISD01 має на увазі використання класичних пенозаполненних сендвіч-панелей зі сталі, що характеризуються відсутністю містків холоду і товщиною 40 мм. У стулці передбачається посилення під опори і петлі, за рахунок чого додатково підвищується надійність конструкції. Напрямні представленої системи виконують зі сталі товщиною 2 мм. За урівноваження утепленого полотна буде відповідати торсіон, який легко встановлюється і функціонує ще краще завдяки спеціалізованої розробці QuickFix. Стандартний ресурс механізму балансування - 25 000 циклів відкриття / загородження в'їзду. У опціонально порядку він розширюється аж до 100 000 підняттів / опускання стулки. В якості корисних доповнень замовник також може вибрати замки та засуви, елементи скління і вбудовану в полотно хвіртку. Якщо завдання клієнта - купити промислові ворота для автомийки, їх оснастять максимально стійкими до корозії комплектуючими (нержавіючим тросом, що направляють, петлями, опорами і т.д.). Щоб з зручністю здійснювати управління підйомної системою, рекомендується вибрати для неї і електричний привід, що забезпечує не тільки експлуатаційний комфорт, але і безпеку.

Виробник DoorHan також випускає самі енергоефективні промислові ворота ISD ThermalPro, розраховані на використання в будівлях з особливими температурними режимами. Дану модель, наприклад, можна встановити на харчовому складі, хімічному заводі, в морозильній цеху і не тільки. За параметрами і комплектації зазначена конструкція нагадує розглянуту раніше базову версію, однак при цьому вона володіє декількома унікальними перевагами. Так, теплі ворота для виробничих підприємств оснащують полотном з товстих, 80-міліметрових сендвіч-панелей. Для захисту від промерзання в них передбачаються спеціалізовані міжлистового вставки (Energoflex). Зверху секційна стулка має особливу конструкцію, за рахунок чого забезпечується якісна герметизація отвору, і на виробі не утворюється конденсат. Даний ефект посилюється завдяки наявності ущільнювачів подвійного типу по всьому контуру полотна. У опціонально порядку виріб може бути оснащено профільної рамою з ПЕН-проводом всередині, який забезпечить підігрів підйомної стулки по периметру. Крім показників енергоефективності, розглянуті вище моделі відрізняються один від одного і по візуального оформлення. Автоматичні ворота для складського комплексу ISD01 виконуються в необхідному замовникові кольорі з палітри RAL (нестандартному або базовому), а також отримують певну формовку і структуру поверхонь. Що стосується теплої конструкції ThermalPro - вона пропонується тільки в класичному дизайні. Для збирання полотна застосовуватися у повному обсязі гладкі сендвіч-панелі без рельєфу, вкриті білим барвником (RAL 9003).

ЯК ЗАМОВИТИ ЕЛЕКТРИЧНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА, РУЛОННІ СИСТЕМИ, ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ?

Підйомні секційні конструкції від провідних європейських брендів, а також будь-які інші спеціалізовані вироби для виробничих і комерційних об'єктів можна з легкістю придбати всього за кілька хвилин. Якщо Ви вже підібрали в'їзну систему самостійно, успішно визначившись з необхідними габаритами і комплектацією - досить відправити онлайн-запит менеджерам vorota24.ua або зв'язатися з ними по телефону +38 (050) 993-70-77. Замовлення може бути оформлений не тільки на необхідну продукцію, але і на всі супутні послуги - попередні виміри (виробляються безкоштовно), доставку вироби на об'єкт, професійний монтаж з підключенням і налаштуванням автоматики. Бажаєте більше дізнатися про промислових конструкціях і ознайомитися з їх зразками, а також отримати індивідуальну знижку на покупку? Приїжджайте на презентацію в демонстраційний салон «ВОРОТА 24 Львів» і здійснюйте замовлення на найвигідніших умовах! Зниження ціни для клієнтів, особисто відвідали шоу-рум за адресою Львів, вул. Городоцька, 286 Б, гарантовано!

Вгору