,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Автоматика для розпашних воріт виробництва Faac, Came, Nice, Bft, Roger, Alutech, Doorhan, Comunello

Кожен власник приватного будинку бажає, щоб заїзд у двір був організований найкращим чином. Для досягнення потрібного результату важливо не просто встановити якісні вуличні ворота, але і оснастити їх технологічним пристроєм управління, яке дозволить перетворити рутинний процес користування в приємні дії, здійснювані з комфортом. Якщо Ви вже придбали або ж тільки запланували замовити конструкцію для перекриття отвору в класичній двостулкових модифікації, обов'язково виберіть для неї сучасний електричний привід відомої, перевіреної марки. Надійна і функціональна автоматика для воріт, представлена ​​в асортименті каталогу vorota24.ua, дасть можливість з легкістю здійснювати контроль доступу. Більш того, обладнання допоможе вберегти конструкцію від можливих спроб злому, багаторазово знижуючи ризик несанкціонованого проникнення у двір. Найголовніше - віддати перевагу саме тому приводу, який найкращим чином підійде для взаємодії з конкретною системою в'їзду. Що потрібно знати, і на які бренди обладнання звертати увагу, ми розглянемо далі.

Електропривод для воріт - автоматичні вуличні орні системи - монтаж Київ, Харків, Одеса, Дніпро

ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОМАТИКИ НА РОЗПАШНІ ВОРОТА: ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Для того, щоб визначитися з покупкою приводу для виїзної вуличної конструкції зазначеного типу, важливо враховувати безліч різних чинників. Правильно вибрати комплект автоматики для розпашних воріт найскладніше, оскільки знання одного лише розміру полотен недостатньо. Крім того, при замовленні пристрою управління не можна і економити: якщо виріб буде мати меншу потужність, ніж потрібно, воно не зможе коректно виконувати свої функції, і незабаром вийде з ладу. Безумовно, необхідно звернути особливу увагу на комплектацію обладнання, від якого залежить безпека роботи всієї системи.

Привід на в'їзні ворота FAAC GENIUS GFlash Q - автоматизація вуличних огорож для будинку

Отже, першими параметрами, які необхідно знати, є вага двостулкових воріт для котеджу або заміського будинку, а також їх габарити. У технічних характеристиках електричних приводів можна завжди знайти інформацію про те, на роботу з якими по масі і розміру полотнами вони розраховані. Однак, для орної моделі слід обов'язково підбирати обладнання з запасом потужності - це дуже важливо, і ось чому. При впливі вітру і атмосферних опадів на стулки, підвішені на петлях, виявляється значна додаткове навантаження. Чинячи опір зовнішнім факторам, що є перешкодами для руху, обидва активних полотна максимально використовують ресурс пристрою. Якщо воно підібрано з повною відповідністю з наявними параметрами конструкції - потужності може просто не вистачити, і це негайно спричинить за собою ряд негативних наслідків. Тому, щоб уникнути проблем, рекомендується купити автоматику на розсувні ворота з запасом не менше 30%. Наприклад, якщо фактична вага стулок в'їзний системи складає по 300 кг, то привід повинен бути розрахований на роботу з масою одного полотна 400 кг.

Автоматика для в'їзних воріт FAAC 415, Came Krono 300 - від італійських виробників - Купити за ціною від 11500 грн

Визначившись з потужністю пристрою управління, слід також вибрати його різновид. Сучасний асортимент демонструє 3 варіації виконання обладнання: лінійну, систему важеля, а також підземну. Електропривод першого типу стане відмінним рішенням для установки на в'їзну систему, стулки якої розчиняються назовні (на вулицю). Якщо ж відкриття буде здійснюватися всередину, у двір - краще віддати перевагу важеля моделі. У разі, коли клієнт виявляє бажання поставити прихований механізм на розсувні ворота, єдиним варіантом стає підземне обладнання. Також перед покупкою електричного приводу слід визначитися, наскільки інтенсивно він буде (або повинен) працювати. Тут все досить просто: якщо мова йде про застосування пристрою в промисловому секторі, то чим вище показник - тим краще. Для щоденного використання в побуті буде досить інтенсивності 30-50%. Тепер, коли Ви знаєте про ключові критерії вибору, пропонуємо перейти до огляду надійного і якісного обладнання, рекомендованого до установки.

Монтаж автоматичних приводів на вуличні ворота - Автоматика орного лінійного типу Nice TOONA, Roger R20 / 300

ІТАЛІЙСЬКА АВТОМАТИКА FAAC ДЛЯ ВОРІТ: АСОРТИМЕНТ ОБЛАДНАННЯ

Сучасні пристрої управління від провідного європейського заводу в усіх доступних до замовлення модифікаціях характеризуються високою якістю, технологічністю, злагодженою роботою і довгим терміном служби. Вибираючи привід відкривання воріт виробництва FAAC, Ви отримуєте розумне швидкодіючий обладнання, здатне безперебійно виконувати покладені на нього функції. В каталозі фірмових виробів представлені найрізноманітніші моделі, які підходять для щоденної експлуатації в побутовому і промисловому секторі. Наприклад, якщо необхідно оснастити в'їзну конструкцію у дворі приватного будинку, що має середню масу і використовувану по кілька разів протягом доби - хорошим вибором стане привід гідравлічного типу FAAC 400. Серед переваг даного пристрою, оснащеного спеціалізованими замками, можна виділити не тільки стабільність в роботі, але і максимальну беззвучність. Ще один відмінний приклад устаткування для використання в побуті - це система для розгорнутих воріт серії 409. Представлений електричний привід з Італії розрахований на управління стулками шириною не більше 4 метрів, а відкриватися вони можуть як всередину двору, так і назовні. Дана універсальна модель поставляється в якісному алюмінієвому корпусі (пофарбованому), який характеризується високою стійкістю до ржавіння в умовах підвищеної вологості. Пристрій також пропонується у версії з кінцевими вимикачами (24В). Закріплення обладнання, в якому передбачено резервне живлення, виконується на стулках внизу з горизонтальним висновком кабелів.

Came, Faac, Nice, Doorhan, Alutech, Comunello, Gant, AN MOTORS, Hormann - популярні виробники автоматики для вуличних воріт

Якщо Ви плануєте встановити розпашні ворота на пульті невеликого розміру, найкращим рішенням для управління стане привід FAAC 412. У представленому пристрої за замовчуванням присутня функція блокування, тому монтаж замка не є обов'язковим. Максимальні показники ширини стулок, які може переміщати електрична система, складають 1,8 м (проте, не забувайте про те, що слід залишити запас потужності). Популярною серед власників приватних будинків, таунхаусів і котеджів також є модель https://vorota24.ua/faac-414-avtomatika-dlya-raspashnykh-vorot-komplekt/. Вагома перевага даного обладнання - це простота, і, відповідно, швидкість установки. Для того, щоб пристрій міг щодня демонструвати стабільну роботу навіть при впливі несприятливих зовнішніх чинників, його оснащують не тільки надійними комплектуючими, а й технологічною платою управління.

  Механізм для автоматичного відкривання і закривання воріт - купити автоматику Came, Faac, Nice, Doorhan, Alutech, Comunello, Gant, AN MOTORS, Hormann

Ще одна досить затребувана модель - це привід розпашних воріт FAAC 415. Він випускається виробником в декількох модифікаціях, які підходять для управління конструкцією зі стулками до 3 і 4 метрів в ширину. Відзначимо, що продукт розроблено на експлуатацію в мінливому і вологому кліматі: його за замовчуванням оснастили захистом класу IP54 і наділили здатністю успішно функціонувати в температурному діапазоні від -20 до + 55 ° С. Якщо Ви підбираєте пристрій, який обладнано електричними кінцевими вимикачами - пропонуємо звернути увагу на версію FААС 415 LS.

 Установка автоматики для воріт в місті Дніпро - італійське виробництво з гарантією 3 роки Компанія "ВОРОТА 24"

Також замовники часто цікавляться, який автоматичний привід для розпашних воріт володіє підвищеною стійкістю до ржавіння. Оскільки пристрої даного типу використовуються на вулиці, всі вони отримують хороший рівень захисту, але особливу увагу нівелювання згубного впливу атмосферних опадів приділили в моделі FAAC 422. Виріб серійно отримує спеціалізовану обробку, за рахунок якого воно навіть з часом не пошкоджується від контакту з водою, а тому може використовуватися в найбільш вологому кліматі. Даний привід, залежно від модифікації, підійде для установки на в'їзну систему з шириною полотен до 1,8 або ж 3 метрів.

Моделі популярних приводів для воріт - FAAC 415, GENIUS G-BAT, Came krono, Nice Toona, BFT ATHOS, Roger R20, BFT Phobos

АВТОМАТИЗАЦІЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ З МЕХАНІЗМАМИ ROGER TECHNOLOGY

Підбираєте якісну систему управління електромеханічного лінійного типу на захисну вуличну конструкцію? Італійський завод ROGER TECHNOLOGY пропонує необхідні рішення в широкому асортименті, що дозволяє знайти модель відповідно до високих вимог. Популярна європейська автоматика на розсувні ворота, купити яку можна в два кліка в будь-який зручний момент, представлена ​​у фірмовій лінійці виробника R20. Устаткування з даної серії підходить для установки на в'їзні системи, полотна яких важать до 1 000 кг і мають ширину не більше 5 м. Залежно від того, скільки разів електроприводу Ви виберете, він буде витрачати на розорювання стулок (90 °) мале або середнє кількість часу - від 18 до 42 секунд. Конструкція пристрою управління продумана до дрібниць: так, наприклад, за рахунок установки двигуна під нахилом шарнірний елемент отримує здатність працювати з найкращим тяговим зусиллям. Механізм відкриття розпашних воріт також характеризується відмінною якістю виготовлення, для якого виробник задіє надійні і зносостійкі матеріали. Ходовий гвинт приводу ROGER TECHNOLOGY R20 виконується зі сталі, а шестерня є бронзової. Завдяки високій міцності комплектуючих пристрій працює максимально стабільно, відповідно забезпечуючи плавність руху полотен. Слід зазначити, що представлена ​​лінійна автоматика серійно обладнується редуктором, в якому присутня функція самоблокировки. Дане рішення позбавляє користувача від необхідності установки засувів і замків - надійне закриття і підвищена стійкість конструкції до злому забезпечуються за замовчуванням. Щоб розкрити стулки при аварійному знеструмленні обладнання, досить буде застосувати персональний ключ для його зняття з блокування. Ввести систему в'їзду в режим механічної експлуатації зможете тільки Ви - у зловмисників ж такого шансу не буде.

В'їзні автоматичні системи для приватного будинку - електроприводи на вуличні розсувні ворота - Установка Одеса

РОЗПАШНА АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ BFT - ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ - НАДІЙНІ РІШЕННЯ

Як Ви вже знаєте, в Італії виробляють величезну кількість моделей високоякісного сучасного обладнання, розрахованого на управління в'їзними системами - вуличними і не тільки. Прекрасним прикладом функціональності і надійності є автоматика для воріт BFT, представлена ​​в різних модифікаціях для задоволення будь-яких потреб. Наприклад, в побутовому секторі можна використовувати пристрій на магнітних штифтах у версії PHOBOS AC (тип - електромеханічний). Для двостулкових конструкцій із середньою вагою і невеликими габаритами (до 400 кг і 2,5 м відповідно) прекрасно підходить лінійний привід А25. Дана модель виділяється здатністю до безперебійного функціонування при температурі від -20 до + 50ºС, а також хорошою швидкістю роботи: відкриття заїзду здійсниться за 14 секунд. У разі, коли вуличні ворота для приватного будинку оснащені полотнами з більш значними параметрами (вагою до півтонни і шириною до 4 м), на них краще поставити систему управління потужніший - А50. Якщо Ви плануєте експлуатувати в'їзну конструкцію в режимі підвищеної інтенсивності, рекомендуємо звернути увагу на BFT VIRGO - якісну систему важеля автоматику. Представлена ​​модель оснащується вбудованим блоком управління LINX і резервними акумуляторами харчування. При перебоях в подачі електроенергії потрібно буде використовувати спеціальну рукоятку, щоб продовжити користування системою. Відзначимо, що дане обладнання призначене для невеликих побутових конструкцій, стулки в яких мають вагу по 200 кг максимум і ширину до 2 м.

ЯК ЗАМОВИТИ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ ДЛЯ ВОРІТ РОЗПАШНОГО ТИПУ З ІТАЛІЇ?

Високоякісні європейські пристрої, широко затребувані на міжнародному ринку, можна з легкістю придбати і на території України. Якщо Ви запланували купити автоматику CAME, BFT, ROGER TECHNOLOGY, FAAC або NICE - просто зверніться до професійних консультантів vorota24.ua. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати надійний і функціональний електричний привід, виходячи з індивідуальних параметрів оснащується в'їзний конструкції. Також до замовлення доступно обладнання від інших відомих виробників - наприклад, DOORHAN (Чехія) і ALUTECH (Білорусія). Пристрої даних брендів мають хороші технічні параметри, і відрізняються при цьому більш демократичною ціною. Щоб детально проконсультуватися з менеджером і уточнити всю необхідну інформацію, а потім здійснити замовлення без зволікань - зателефонуйте за номером +38 (067) 690-24-24 або запросите на сайті зворотний зв'язок. Поспішаємо нагадати: відвідавши спеціалізований виставковий салон «ВОРОТА 24 Київ», Ви зможете вживу ознайомитись з функціональними стендами, де продемонстрована якісна автоматика в роботі! Крім того, при здійсненні покупки пристрою управління прямо в філії, на нього буде діяти особлива знижка! Отримайте приємний бонус, відвідавши столичний шоу-рум за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, 1 поверх, офіс №127.

електричний привід розпашних воріт - автоматичні вуличні системи - Львів

Вгору