,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

РОЛЕТНІ ВОРОТА

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

РОЛЕТИ ГАРАЖІ - РОЛОКАСЕТИ ЗАХИСНІ

На сучасному будівельному ринку представлені численні види гаражних воріт, кожні з яких мають свої особливі характеристики. Підбираючи виріб для захисту того чи іншого паркувального приміщення, слід обов'язково враховувати параметри отвору. Часом бажана захисна конструкція може просто не підійти з технічних причин, через що доведеться шукати альтернативне рішення. Однак, існує така конструкція, яка легко встановлюється в будь-якому приміщенні, і вибравши її, Ви гарантовано не відчуєте жодних труднощів.

Промислові та гаражні ролокасети - автоматичні підйомні ролети - управління з дистанційного пульта

Автоматичні ролетні ворота європейського виробництва, представлені в каталозі vorota24.ua, демонструють чудове поєднання демократичної ціни, високої якості і універсальності. Найголовнішою перевагою рулонних систем є їх легкий і швидкий монтаж, що дозволяє облаштовувати будь-які гаражі без винятку. Навіть якщо в отворі відсутні пристенке і перемичка, конструкцію можна закріпити без особливих зусиль. Захисні ролети часто встановлюються в будівлях, для яких не підходять підйомні секційні ворота. Якщо Ви зацікавилися рулонними моделями, рекомендуємо звернути увагу на вироби від виробників Алютех і DoorHan. Вони відрізняються помірною вартістю і мають при цьому відмінними технічними параметрами.

Ролетні конструкції з алюмінію - ворота в гараж рулонного типу - виробники Алютех, Дорхан - Установка Львів

АЛЮМІНІЄВІ РОЛЕТИ АЛЮТЕХ - ПЕРЕВАГИ БІЛОРУСЬКИХ ГАРАЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Спеціалізовані вироби від представленого виробника найчастіше вибирають ті клієнти, які цінують якісні європейські рішення за приємними цінами. Відомий білоруський завод Alutech випускає ролетні автоматичні системи в декількох варіаціях виконання, завдяки чому кожен замовник може знайти для себе модель, відповідну побажанням і вимогам. Якщо метою покупки є просте перекриття невеликого за розміром отвору, і при виборі розглядаються бюджетні конструкції - рекомендуємо звернути увагу на виріб у версії Trend. Недорогі гаражні ворота чудово підійдуть для використання в побутовому секторі та допоможуть облаштувати компактний заїзд. Для виготовлення даної моделі білоруські фахівці застосовують алюмінієві профілі типу PD / 77, що містять пінополіуретан всередині. Елементи, що виконуються в товщині 19 мм, обробляють лакофарбовим складом (30 мкм), що володіє підвищеною стійкістю. Також важливо відзначити, що зібране із зазначених ламелей полотно за замовчуванням має відмінний рівень захисту від іржавіння і витримує середню вітрове навантаження (для визначення точного значення слід знати площа рулонного щита). Щоб встановити ворота на гараж, представлені у версії Trend, можна застосувати короб роллформінгового виду (45 °) розміром від 25 до 40,5 см. Відзначимо, що дана конструкція розрахована на невисоку інтенсивність експлуатації, оскільки її стандартний робочий ресурс становить 5 000 циклів відкриття / загородження отвору. На вимогу клієнта систему можна додатково обладнати гальмом інерційного типу, електричним приводом, пристроями блокування і безпеки, каретками в рухомому форматі і фотоелементами.

Купити ролети в гараж за ціною від 8900 грн - виготовлення під розмір за 7 днів - монтаж Івано-Франківськ

Також білоруський виробник Алютех пропонує увазі замовників гаражні ролети більш високого класу, що випускаються під назвою Prestige. Для їх виготовлення застосовуються якісні алюмінієві профілі роликової прокатки AG / 77 з пенополіуретановим наповненням, мають товщину 19 мм. Утеплені ламелі представленого типу володіють відмінною міцністю і вдосконаленими показниками зносостійкості. Для того, щоб профілі отримали хороший захист від поверхневих механічних пошкоджень і несприятливого впливу променів ультрафіолету, на них наносять спеціалізований лакофарбовий складу з товщиною шару в 30 мкм. Алюмінієві ролокасети Prestige знайшли підвищену популярність на ринку ще й тому, що виробник запропонував для них численні варіації декорування. На вибір доступні як однотонні мотиви, так і покриття під натуральне дерево, що виділяються насиченістю і рівномірністю. За бажанням замовника ворота для гаража в представленій версії можна виконати в оригінальному дизайні з паралельним поліпшенням функціональності. Досягти необхідного ефекту дозволить використання профілів з прозорими вставками з полікарбонату (EV / 77W) або ламелей вентиляційного типу з екструзією (ЕА / 77). Також слід зазначити, що для представленої рулонної конструкції існує різне опциональное оснащення, яке забезпечить максимальний комфорт і безпеку в процесі управління. Серед найбільш корисних і затребуваних додатків можна виділити гальмо інерційного типу, фотоелементи, «чутливий край», рухливі каретки, систему блокування (запобігає несанкціоноване підняття полотна), і, звичайно ж, автоматику для дистанційного контролю доступу.

Вибір дизайну ролетних воріт для гаража - алюмінієвий профіль 55, 77 - колір коричневий, білий, під дерево

ЧЕСЬКІ РУЛОННІ ВОРОТА ВИРОБНИЦТВА DOORHAN: ОГЛЯД ПАРАМЕТРІВ І КОМПЛЕКТАЦІЇ

Представлені ролетні системи також користуються широкою популярністю серед власників приватних паркувальних приміщень по безлічі різних причин. В першу чергу, гнучкі ворота для гаража DoorHan є одними з найбільш недорогих захисних конструкцій даного типу. Також вони дозволяють швидко обладнати проріз незалежно від того, які у будівлі монтажні параметри. Ще один плюс - це здатність вироби не тільки уберігати приміщення від несанкціонованого доступу, а й підтримувати всередині оптимальну мікрокліматичних середу. Найбільшого поширення в Україні отримують саме конструкції з утепленням, які виготовляються з алюмінієвих профілів відповідного типу. Для збирання полотна зазначених захисних ролет з Чехії застосовуються ламелі RH77 або RH58, в яких присутня пенополіуретановий наповнювач. Якщо ж Ви побажаєте купити гаражні ворота з підвищеною стійкістю до злому - можна вибрати їх в антивандальной версії. Система в'їзду такого формату буде виготовлена ​​з пустотілих сталевих профілів холодної прокатки. Незалежно від того, які ламелі застосує виробник при створенні рулонної системи - теплі або екструдовані - їх серійно оброблять за технологією оцинковки. Завдяки такому рішенню захисні ролети стануть набагато більш жорсткими, а також несприйнятливими до несприятливого впливу вологи і утворення корозії. За бажанням клієнта можна поліпшити функціональні властивості виробу, застосувавши для збирання полотна певні види профілів. Наприклад, за запитом стулку оснащують планками з вентиляційними отворами або вставками з прозорого акрилу.

ALUTECH - DOORHAN - Рулонні промислові ворота для складу і паркінгу - Сталеві і алюмінієві автоматичні конструкції - Львів

Ролетні автоматичні системи DoorHan знайшли широку популярність на ринку в тому числі і тому, що для них характерна стійкість до злому відповідно до класів Р4 - Р5. Це означає, що рулонний стулка має захист від несанкціонованого підняття навіть під впливом інструментів. Також конструкція відповідає класу пожежної К0, завдяки чому знижується ризик виникнення надзвичайних ситуацій з негативними наслідками для майна і його власників. Якщо Ви виберете чеські рольворота з профілів RH77M (висота покриває поверхні - 77 мм), їм буде притаманний 7 клас стійкості до вітрового навантаження. Це свідчить про те, що дана модель може встановлюватися в регіоні з несприятливими або нестабільними кліматичними умовами. Для того, щоб алюмінієві або сталеві ролети в гараж повністю задовольняли вимоги замовника, необхідно також правильно підібрати їх комплектацію. Виробник DoorHan пропонує набори як в базовій, так і в розширеній версії, що дозволяє знаходити рішення в повній відповідності з запитами клієнтів. Так, наприклад, стандартна комплектація недорогих воріт для гаража вже містить в собі найбільш необхідні компоненти. У набір за замовчуванням включений захисний металевий бокс, обладнаний кришками з боків. Всередину короба поміщається капсульний вал, а також, що важливо - привід, що дозволяє здійснювати безпечне управління. Що стосується рулонного полотна, його виконають з певного типу ламелей в залежності від модифікації, раніше обраної клієнтом. Для того, щоб між профілями полотна не з'являлися щілини і зазори в процесі експлуатації, виріб оснащують спеціальними замками, які запобігають розбіжність. У кінцеву ламель з елементами ущільнювачів при необхідності будуть інтегровані додаткові замикаючі механізми. Тип напрямних, що включаються в зазначений комплект, підбирається залежно від бажаної стійкості готового виробу до вітрового навантаження і злому.

 Вуличні в'їзні ролети для огорожі прибудинкової ділянки - підйомні автоматичні ролетні ворота з алюмініевиого профіля Алютех, Дорхан

Ролетні підйомні ворота на гараж можна оснастити і ряд корисних аксесуарів, які поліпшать експлуатаційну безпеку і полегшать процес взаємодії з в'їзною системою. Для більш ефективного управління гнучкою конструкцією, наприклад, пропонується встановити стаціонарну кнопку. Дана клавіша закріплюється безпосередньо всередині приміщення для паркування - на стіні поблизу прорізу. Це дозволяє користувачеві легко виконувати відкриття або загородження в'їзду під час перебування в гаражі. Для того, щоб мати можливість керувати конструкцією дистанційно, слід віддати перевагу монтажу спеціалізованого блоку. Завдяки йому контроль доступу буде здійснюватися за допомогою пульта на зручній відстані, що дозволить витрачати набагато менше часу на парковку автомобіля. У Вас встановлені не тільки гаражні, але ще й віконні, а також вуличні ролети? При автоматизації всіх рулонних систем контроль над ними можна буде здійснювати одночасно. Кращим рішенням є розумне управління, для якого слід виконати монтаж модуля GSM або Wi-Fi. Використання такого обладнання дасть можливість розширити функціональність рулонної системи і контролювати її онлайн за допомогою власного смартфона (через додаток). У разі, якщо металеві ролети повинні стати більш безпечними в експлуатації, їх опціонально оснастять фірмовими фотоелементами і сигнальною лампою. Зазначені комплектуючі дозволять істотно знизити ризик зіткнення полотна з опинилися в отворі об'єктами.

Ролети із сталевого та алюмінієвого профілю - Компанія "ВОРОТА 24" - виробник воріт і огорож - Львів

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ МОНТАЖ РОЛЕТНИХ ВОРІТ АЛЮТЕХ І GANT ?

Одним з найголовніших переваг ролетних систем в'їзду, безперечно, є простота і швидкість їх установки. Саме завдяки цій властивості гнучкої захисної конструкції з її допомогою можна перекрити будь-отвір - незалежно від того, які технічні параметри він має. Якщо, наприклад, Ви бажаєте встановити секційні ворота з сендвіч-панелей (такі, як https://vorota24.ua/vorota-sektsionnye-doorhan-chekhiya/), дана маніпуляція може бути виконана тільки при наявності перемички висотою від 150 мм і пристенке шириною хоча б по 13 см. Що стосується закріплення рулонного механізму - воно легко здійснюється навіть при відсутності зазначених монтажних просторів. Установка гаражних ролетних воріт виконується протягом декількох годин, а її спосіб підбирається технічними фахівцями в залежності від особливостей облаштовується приміщення. Одним з найпопулярніших (і, в тому числі, простих) методів закріплення конструкції є накладної. При виборі зазначеного способу захисний короб вироби встановлюється зверху над прорізом, а напрямні розміщуються паралельно з боків. Накладний монтаж ролет ідеальний в тому випадку, коли необхідно перекрити просвіт якомога швидше, не витрачаючи час на підготовку укосів. Якщо ж в пріоритеті знаходиться підвищена естетика облаштовується гаража (його фасаду зокрема), краще віддати перевагу іншим рішенням. Зробити приміщення максимально акуратним і естетичним допоможе установка вбудованого типу. Вона має на увазі закріплення короба в самому отворі, за рахунок чого виріб буде зафіксовано врівень зі стінами. Слід зазначити, що при необхідності монтаж рулонної конструкції можна здійснити без задіяння захисного боксу в принципі. Якщо віддати перевагу такому рішенню, то вал буде закріплений самостійно по накладному методу зсередини гаража. Дане рішення не вплине на експлуатаційний термін конструкції. Рулонний система без короба, але зі спеціальними консолями, що відповідають за плавне підняття і опускання полотна, розрахована на виконання стандартного кількості робочих циклів (5 000 або 10 000 в залежності від моделі та марки). Однак, якщо Ви сумніваєтеся в тому, що використання вала без захисту доцільно в приміщенні, що облаштовується, рекомендуємо віддати перевагу одному з класичних способів установки з боксом.

Складні, секційні і рулонні системи для виробничих приміщень - Підйомні відкатні ворота і ролети промислового типу

РОЛОКАСЕТИ НА ГАРАЖ З БІЛОРУСІ І ЧЕХІЇ: ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ

Придбана система в'їзду в паркувальне приміщення повинна підходити до облаштовувати об'єкту не тільки з технічних, а й по естетичним вимогам. Від оформлення функціонального вироби буде залежати зовнішній вигляд фасаду в цілому, тому важливо правильно вибрати тип декорування стулки. Дизайн воріт ролетних типу від провідних європейських виробників по більшою мірою є класичним, і разом з тим - універсальним. Фахівці заводу DoorHan, наприклад, пропонують для збирання полотна в основному однотонні ламелі. Вони представлені в стандартних кольорах - сірому, білому, срібному, бежевому, антрацитному, синьому, коричневому, бордовому і зеленому. Також для декорування поверхонь можна вибрати мотив натурального дерева: їх всього два - золотий і темний дуб. Утеплені пінополіуретаном ламелі виробництва Алютех доступні вже в 14 класичних відтінках. При цьому в колекції представлено і оформлення під деревину - вишню, горіх, ірландський або золотий дуб. Якщо Ви виберете ролокасети з полотном з екструдованих ламелей з оглядовими або вентиляційними вставками - до них можна буде застосувати тільки однотонне покриття в одному з 12 стандартних квітів.

Ролети і ворота в паркінг - підйомні ролокасети для гаражного боксу

ЯК ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ І ВСТАНОВЛЕННЯ РОЛОКАСЕТ

Прийнявши рішення стати володарем недорогий, але в той же час якісної, надійної та сучасної в'їзний системи для паркувального приміщення, Ви завжди можете знайти потрібне рішення в фірмовому каталозі виробів на vorota24.ua. В асортименті представлені європейські ролети в утеплених і антивандальних модифікаціях, здатні зробити приватний гараж безпечніше і зручніше в користуванні. Клієнти, які вже вибрали конкретну модель конструкції і всі її параметри (габарити, комплектацію, дизайн), можуть оформити замовлення прямо зараз, передавши необхідну інформацію персонального менеджера в режимі онлайн. Якщо Ви хотіли б докладно проконсультуватися перед покупкою і отримати корисні поради від технічного фахівця, рекомендуємо зателефонувати за номером +38 (050) 993-70-77 або +38 (067) 690-24-24. Кваліфіковані співробітники торгово-виробничої компанії «ВОРОТА 24 Львів» допоможуть вибрати захисні в'їзні ролети відповідно до параметрів приміщення, виконають оперативний розрахунок ціни виробу з необхідними параметрами, вкажуть терміни доставки і монтажу, а також поінформують про доступні способи внесення оплати. Нагадуємо, що при особистому відвідуванні офіційного представництва компанії можна здійснити покупку на найбільш вигідних умовах! Приїжджайте в шоу-рум за адресою Львів, вул. Городоцька, 286-Б. знайомтеся з зразками автоматичних конструкцій для гаража і вдома, а потім купуйте вибрані моделі з особливими індивідуальними знижками!

Вгору