,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Перевантажувальне обладнання докове - докшелтери та доклевелери.

Обладнання складських та логістичних комплексів передбачає залучення спеціалізованих конструкцій, потрібних для виконання різних процесів. Так, для ефективної роботи з переміщенням вантажів існують особливі системи, що полегшують транспортування, наприклад, між фурою та безпосередньо будинком. У каталозі vorota24.com.ua представлений широкий спектр корисних виробів, серед яких – докшелтери, тамбури, зрівняльні платформи та багато іншого. Ви зможете з легкістю вибрати та замовити сертифіковане європейське обладнання виробництва LOADING SYSTEMS, ASSA ABLOY, Wisniowski, а також Alutech.

Вирівнювальна платформа та герметизатор проєму - докові перевантажувальні системи - Львів, Івано-Франківськ
ГЕРМЕТИЗАТОРИ ПРОЙОМУ: ПРИЗНАЧЕННЯ, ОСОБЛИВОСТІ І ВИДИ

Спеціалізовані вироби представленого типу є одними з найбільш затребуваних типів обладнання, яке купується для сучасних логістичних центрів. Герметизатор отвору (інша назва – докшелтер) – це незамінна конструкція для ефективного переміщення вантажу між кузовом фури та складським приміщенням. Дана система дозволяє створити сприятливі умови, щоб транспортувати товари, посилки та інше за будь-якої погоди. Докшелтер, що складається з якісних ущільнювачів, гарантує абсолютну герметичність отвору під час його стикування з вантажним транспортним засобом. Зазначимо, що конструкція не просто забезпечить безпеку, а й запобігатиме порушенням мікрокліматичних умов у будівлі. Оскільки простір між фурою та складом буде повністю ізольований від зовнішнього середовища, туди не потраплять атмосферні опади, бруд, пил, пісок тощо.
Провідні європейські виробники дбають про те, щоб додаткове перевантажувальне обладнання було універсальним у застосуванні. Саме тому якісні докшелтери за замовчуванням адаптовані для успішного стикування різних типів транспортних засобів. Серед них – єврофури, газелі, вантажівки та не тільки.
Слід зазначити, що герметизатори прорізу пропонуються у різних модифікаціях, що відрізняються за низкою технічних властивостей. Так, наприклад, якщо на складі необхідно стабільно підтримувати певний мікроклімат, для його оснащення краще вибрати надувний докшелтер ASSA ABLOY у версії DS6070B (класична модель) або DS6070R (з рулонною шторою). Зазначені конструкції виділяються високою якістю виготовлення та підвищеними захисними властивостями. Зазначимо, що сертифікований надувний герметизатор отвору даного бренду є ідеальним рішенням для залучення в харчовій промисловості. Виріб складається з декількох компонентів, які допомагають якісно ізолювати просвіт та запобігти виходу тепла з приміщення. Головними конструкційними елементами можна назвати надувні подушки з негарячого матеріалу, які у стані спокою ховаються за бічні стінки докшелтера. Як обшивка виступають сендвіч-панелі, що запобігають охолодженню складу в момент проведення перевантажувальних робіт. Щоб процес стикування фури з прорізом був легшим і безпечнішим, герметизатор оснащують яскравими сигнальними смугами (колір – жовтий). Виробник передбачив у конструкції спеціальні захисні елементи. Завдяки їм докшелтер не пошкоджуватиметься навіть у разі удару вантажівкою. Разом з тим, конструкція влаштована так, що при необхідності можна виконувати легку заміну її елементів.
Для об'єкта, де процеси логістики здійснюються в режимі підвищеної інтенсивності, можна вибрати, наприклад, герметизатор зі сталевою оцинкованою рамою від виробника Wisniowski. Так, спеціалізована завіса ABRE оснащується якісними фартухами з армованої поліефірної тканини двошарового типу із щільним ПВХ-покриттям. Завдяки такому рішенню виріб стає більш стійким до пошкоджень, оскільки матеріал не схильний до швидкого стирання та появи розривів. Крім того, що герметизуюча конструкція відрізняється високою якістю, вона також має солідний мінімалістичний дизайн. На бічних фартухах моделі є спеціальні смуги, що виступають дорожніми знаками.


ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ – РІВНЯЛЬНІ ПЛАТФОРМИ

Висота фури та отвору у складському приміщенні відповідають один одному далеко не завжди. У багатьох випадках між ними є різниця, яку обов'язково необхідно компенсувати для можливості безпечного транспортування вантажів. Міст, який дозволить виконати зазначене завдання, називається доклевелер або зрівняльна платформа. Пропонуємо розглянути популярні види спеціалізованих докових конструкцій на прикладі преміальної продукції від польського заводу Wisniowski, що також виготовляє автоматичні промислові ворота найвищої якості.
Так, виробник випускає кілька варіантів виробів, що дозволяють компенсувати різницю у висоті підлоги з максимальною точністю незалежно від того, які габарити має автомобіль, що стикується з прорізом. Широкий попит на міжнародному ринку має електрогідравлічна перевантажувальна платформа PoweRamp 232 M, аппарель в якій має поворотну модифікацію. Представлена ​​конструкція виділяється певними технічними перевагами, чті робить її популярною. Наприклад, гідравлічний циліндр спеціалізованого мосту розташований центрально. Завдяки цьому платформа може зрушуватися за кузовом фури до 10% по ширині.
Також Wisniowski пропонує доклевелера PoweRamp 233 NG, в якому аппарель є телескопічною. Як і в попередній моделі платформи, в даному виробі привод розташований центрально. Таким чином, міст може плавно переміщатися за рухомою підлогою кузова фури. За рахунок того, що аппарель конструкції виконана у висувній версії, логістичний процес буде здійснюватись легко незалежно від типу автомобіля. Перевантаження товарів може виконуватись навіть за умови низького рівня підлоги рампи.
Слід зазначити, що на замовлення на сайті vorota24.com.ua також доступні мобільні конструкції з дещо іншим функціоналом. У разі, якщо розвантаження та прийом вантажів здійснюватиметься у непристосованому під такий процес місці, оптимізувати його допоможе спеціальна пересувна естакада. Особливо хороша мобільна рампа тим, що характеризується абсолютною універсальністю застосування. Зазначену докову систему можна використовувати не тільки на складі, але й у полі, на залізниці та в місцях, де фура буде складно маневрувати.


ВАНТАЖНІ ШЛЮЗИ ДЛЯ ЛОГІСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

Ще один затребуваний вид спеціалізованих виробів, широко які у складських комплексах, називаються тамбурами. Дане вантажно-розвантажувальне обладнання виконує функцію захисту, не дозволяючи факторам, що впливають ззовні, заважати проведенню логістичних заходів. Особливу популярність на ринку мають шлюзи від заводу Alutech, оскільки вони характеризуються помірною вартістю при хороших технічних параметрах. За рахунок використання якісної сировини та передових технологій обладнання стає функціональним та неймовірно надійним.
Спеціальний перевантажувальний тамбур має велику кількість переваг, які також розширюють можливості його застосування. У продуманій конструкції є розтяжки тросового типу (2 шт., Встановлюються нагорі). Їх наявність підвищує стійкість виробу поряд із надійністю, навіть коли йдеться про граничний рівень навантаження. Зазначене докове обладнання дозволить знизити витрати на підтримання необхідного мікроклімату у складському приміщенні. Це стає можливим тому, що шлюз блокує активний повітрообмін між вулицею та будинком. Безумовно, вантажний тамбур забезпечує ефективний захист від атмосферних опадів. Для цього в обладнанні передбачені бічні відливи та ринви. Таким чином, логістичні роботи можна буде проводити за несприятливої ​​погоди, виключаючи ризик пошкодження вантажу. Ще однією важливою перевагою шлюзу є відсутність точок зварювання. За наявності пошкодження тамбура можна буде оперативно розібрати, щоб відремонтувати компоненти з дефектами.
Пропоновані виробником Alutech шлюзи відрізняються типом обшивки каркаса. Від матеріалу безпосередньо залежить вартість перевантажувального тамбуру, і, безумовно, рівень його захисних властивостей. За бажанням Ви можете купити складське обладнання цього типу без обшивки. Такий виріб є найбільш бюджетним та постачається у форматі рами розбірного типу. Далі замовник сам приймає рішення, який матеріал використовуватиме створення облицювання. Тим, хто вибирає дешевий перевантажувальний тамбур, але не бажає проводити з ним додаткових маніпуляцій, радимо звернути увагу на модель з обшивкою профнастилом. Даний матеріал не робить конструкцію дорогою, і водночас добре захищає співробітників складу та транспортовані товари від впливу атмосферних опадів та інших зовнішніх факторів. Колір профнастика можна вибрати як зі стандартної, так і з розширеної палітри відтінків RAL. Найкращий варіант за якістю та дизайном – це обшивка сендвіч-панелями. Виробник використовує фабричні теплі секції товщиною 45 мм, які ізолюють тамбур від холоду і порадують стійкістю до пошкоджень. Щодо візуального оформлення панелей – тон покриття також підбирається з каталогу RAL.


ЯК ЗАМОВИТИ ВІДКИДНІ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНІ МОСТИ, ПІДЙОМНІ ГІДРАВЛІЧНІ СТОЛИ І ІНШЕ ДОКОВЕ ОБЛАДНАННЯ?

Якщо Ви бажаєте придбати високоякісні зрівняльні системи, герметизатори, рампи, шлюзи та інші конструкції для безпечного виконання логістичних робіт, зверніться до професійних консультантів компанії vorota24.com.ua. Досвідчені фахівці ознайомлять з особливостями сертифікованих виробів європейського виробництва (Wisniowski, ASSA ABLOY, LOADING SYSTEMS та Alutech) та допоможуть підібрати обладнання відповідно до індивідуальних потреб. Для негайного звернення до менеджера достатньо здійснити дзвінок за номером +38 (067) 690-24-24. У випадку, коли докшелтери, доклевелери та інші необхідні вироби вже обрані, можна замовити їх на сайті, зробивши лише кілька кліків. Клієнтам, які бажають максимально докладно вивчити навантажувальне обладнання та отримати знижку при його покупці, рекомендуємо відвідати виставковий салон "ВОРОТА 24 Харків" за адресою: вул. Тобольська, 42.

Немає товарів

Вгору