,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ТЕЛЕСКОПІЧНІ ВОРОТА

ТЕЛЕСКОПІЧНІ В'ЇЗНІ ВОРОТА

Для того, щоб якісно облаштувати в'їзд на територію виробничого або комерційного об'єкта, слід вибрати європейську автоматичну модель з високими показниками надійності і безпеки. Пропонуємо Вашій увазі відкатні промислові ворота для підприємств Wisniowski PI, які виконуються в різних модифікаціях. Фахівці провідного польського заводу створили функціональні телескопічні конструкції, спрямовані на ефективний захист огородженій території від несанкціонованого доступу. Безумовно, разом з тим продумані в'їзні системи допомагають оптимізувати процеси логістики, що робить позитивний вплив на роботу підприємства в цілому. Висувні ворота на виробництво виготовляють в тій чи іншій конфігурації і версії в залежності від вимог замовника. Наприклад, конструкція може бути оснащена двома стулками, змикаються по центру отвору при його закритті, або ж великим єдиним полотном. Завдяки гарному асортименту аксесуарів (зокрема - корисних пристроїв) стає доступним розширення функціональності системи, підвищення рівня експлуатаційної безпеки і не тільки.

sekcionnye zabory tipa reshetka - pol'sha

промышленные секции для предприятия - установка - киев, харьков

ВУЛИЧНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА WISNIOWSKI PI 95, 130 І 200: ОГЛЯД ХАРАКТЕРИСТИК МОДЕЛЕЙ І ВІДМІННОСТЕЙ МІЖ НИМИ

Самонесучі висувні конструкції, що представлені в цій серії, мають відмінні технічні параметри і свої власні переваги. Перш, ніж купити промислові ворота від польського виробника Wisniowski, рекомендуємо дізнатися, які вироби включені в лінійку PI, і в чому конкретно вони різняться. Перша модель, яка буде розглянута, розрахована на перекриття отвору шириною до 7/12 метрів в залежності від конфігурації. Виріб під назвою PI 95 є найбільш компактним в серії, і його часто вибирають для установки на невеликих складських комплексах і комерційних підприємствах. Представлені зсувні ворота з Польщі можуть бути виконані в одно- або двостулкових модифікації в залежності від вимог замовника і габаритів заїзду. Відкатна конструкція є досить міцною, і складається з наступних компонентів: шини несучого типу перетином 95х85 мм, здвоєною направляючої рами (для системи на ручному управлінні), який закриває стовпа одиничного формату з улавливателем і встановлюється ззаду стабілізатора полотна. Якщо Ви прийняли рішення придбати автоматичну версію, пристрій управління можна розмістити певним способом. Серійно електропривод монтується всередину стовпа під кришку, але за запитом його встановлять зовні. В'їзні ворота для виробничого об'єкта Wisniowski PI 130 - це вже інша модель, доступна до замовлення в більших габаритах. Так, якщо вибрати дану систему в модифікації з одним полотном, максимально вона зможе перекрити 9-тиметровий отвір. У разі, коли ширина оснащується заїзду складає до 16 м, виробник пропонує виготовити вказану конструкцію з двома рівними за розмірами стулками - по 8 м відповідно. Від попередньої версії представлені розсувні ворота спеціального призначення відрізняються за деякими параметрами. В першу чергу, стовп з улавливателем, як і рама, тут є подвійним. Передбачена в виробі несуча шина виконується в більшому розмірі (перетин - 130х115 мм). Якщо планується установка приводу, опціонально він може бути закріплений не тільки зовні, але і в стовпчику низького типу.

promyshlennye-ograzhdeniya-skladnye-i-otkatnye-vorota-avtomaticheskie

купить уличные ворота-Польша-wisniowski

Найбільш габаритними в лінійці є відкатні ворота для промислового сектора Wisniowski Pі 200. У Одностулковий форматі дана модель може виготовлятися в максимальній ширині 16 м, а якщо полотна буде 2 - кожне з них на вимогу зроблять 12-метровим, що дозволить перекрити дійсно дуже великий отвір (24 м). Слід зазначити - навіть при таких масштабах виріб залишиться самонесучим, а тому порадує зручністю в експлуатації і підвищеною надійністю. Для того, щоб розсувні система настільки значного розміру працювала стабільно і не виходила з ладу, її оснащують несучої шиною з перетином 200x155 мм і рамою - подвійний або потрійний (для моделі на ручному або автоматичному управлінні відповідно). Як і в попередніх конструкціях, в даному виробі присутній стовп з уловлювачем та задня опора для стабілізації полотна. Що стосується приводу (в разі, коли він передбачений в обраному комплекті), установка буде здійснена одним з трьох способів. Монтаж автоматики виконується всередині стовпа (за замовчуванням), в низькому або високому шафі (опціонально). Після того, як Ви визначитеся з конкретною моделлю системи в'їзду, рекомендуємо звернути увагу на можливі варіанти заповнення зсувний стулки (застосовні до всіх версій). Раніше виробник промислових воріт Wisniowski пропонував виготовляти полотно з використанням вертикальних металевих профілів (перетин - 25х25 мм) або ж фірмової решітки VEGA (2D Super або В). Тепер же доступний асортимент зашивання став ширше, що дозволяє вибрати не просто практичне, але і більш стильне з візуальної точки зору рішення. Крім замкнутих профілів з перетином 30х18 мм і трубчастих елементів fi в діаметрі 25 мм, в каталозі з'явилися варіанти горизонтального, практично суцільного заповнення. Наприклад, щоб зробити об'єкт більш приватним, а також поліпшити естетику в'їзду, можна вибрати промислові ворота-жалюзі PI в мотиві MODERN AW.10.229. Для створення трендового і неймовірно затребуваного заповнення застосовуються профільовані листи товщиною 0,75 мм. Ефектно виглядає і конструкція з зашиттям MODERN AW.10.228, на 90% закриває територію підприємства від сторонніх очей. Зазначене заповнення виконується з металевих панелей висотою 23 см, які фіксуються горизонтально на мінімальній відстані один від одного (всього 20 мм).

откатные ворота промышленные и заборные секции из сварной сетки

promyshlennye zabory iz Pol'shi - reshetchatye sekcii

ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ WISNIOWSKI: ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ І ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Спеціалізована в'їзна система, від якої безпосередньо залежатиме безпека підприємства, обов'язково повинна характеризуватися надійністю, а також стійкістю до зносу і злому. Для того, щоб наділити конструкцію PI необхідними властивостями, виробник використовує при її створенні виключно сертифіковане сировину, яке також піддається спеціальній обробці. Телескопічні ворота для складського комплексу або іншого підприємства Wisniowski виготовляють з високоякісної сталі, що володіє бездоганними показниками деформационной стійкості і жорсткості. Зробити метал ще більш міцним і несприйнятливим до несприятливих зовнішніх впливів дозволяють застосовуються запатентовані технології. В першу чергу, перед фахівцями польського заводу стояла завдання забезпечити випускається виробам найвищий ступінь протикорозійного захисту. Для того, щоб вуличні ворота на виробництво не окислялись під впливом вологи навіть через багато років користування, їх піддають гарячого Оцинковування. Всі сталеві елементи конструкції повністю занурюють в відповідний сплав, який має температуру 450 ° С. Завдяки цьому на поверхнях по всій площі утворюється щільний захисний шар, ефективно перешкоджає іржавіння. Для закріплення отриманого результату на систему в'їзду в розсувний варіації виконання також наносять спеціалізований склад, запатентований виробником. Фірмове покриття Technigalva Plus, яке містить нікель, цинк і вісмут, якісно вберігає поверхні не тільки від корозії, але і від абразивного зносу. Безперечно, на виріб не зроблять негативного впливу такі фактори, як різкі перепади температури оточення, прямі промені ультрафіолету (сонця), атмосферні опади, вітер і т.д. Відзначимо, що на сталеві оцинковані ворота від заводу Wisniowski протягом 10 років діє гарантія на захист від корозії. Також виробник не забуває і про естетику спеціалізованих в'їзних систем. Для того, щоб додати поверхням бажаний замовником колір, застосовується стійкий поліефірно-порошковий барвник. Що стосується відтінку - в стандартному переліку представлено всього 7 рішень (білий, чорний, 2 види сірого, зелений, синій і коричневий), але в опціонально порядку можна вибрати абсолютно будь-який тон з міжнародної палітри RAL.

ustanovka-zabora-kiev-ulichnye-vorota-i-ograzhdeniya-dlya-promyshlennyh-zdanij

zabory-i-ograzhdeniya-dlya-predpriyatij-i-promyshlennyh-zdanij

АВТОМАТИКА ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ WISNIOWSKI І КОРИСНІ ПРИСТРОЇ БЕЗПЕКИ

Великогабаритна висувна конструкція, що встановлюється для забезпечення санкціонованого в'їзду транспортних засобів на територію підприємства, повинна бути зручною в експлуатації і надійно захищеною від виникнення аварійних ситуацій. Саме тому консольні ворота з оцинкованої сталі Wisniowski PI 200, 130 або 95 рекомендується оснастити електричним приводом і супутнім функціональним обладнанням. Монтаж автоматики на промислову систему в'їзду дозволить значно поліпшити ряд її параметрів. Зсувний механізм буде легко контролюватися без необхідності прямого, фізичного впливу на стулку, і, до того ж підвищиться загальний рівень безпеки користування. Якщо Ви бажаєте, щоб купується відкатна конструкція ефективно сприяла оптимізації логістичних процесів і ще краще перешкоджала спробам несанкціонованого доступу - виберіть для неї передове пристрій управління. Для польських моделей серії PI пропонуються високоякісні електричні приводи в двох версіях. Так, наприклад, обладнання Totmann підтримує контроль зі стаціонарної клавіші, яку, як правило, встановлюють на посту охорони (на пропускному пункті). Якщо ж дане рішення є непрактичним для конкретного об'єкта, доцільно вибрати варіацію пристрою, яким можна керувати з пульта без прив'язки до певного місця. Автоматика для промислових воріт у версії Automatik є більш затребуваною серед клієнтів не тільки завдяки більш оптимальному способу контролю, але ще й за рахунок того, що вона комплектується корисними пристроями. До складу набору увійдуть пульти, берегові планки і фотоелементи безпеки, блок управління, сигнальна лампа, аварійна кнопка «STOP» і приймач радіосигналу. За бажанням Ви також зможете замовити аксесуари для додаткового поліпшення системи. Опціонально пропонуються фотоелементи відображає типу, зовнішній приймач, сигнальна лампа з функцією обертання, кодовий замок BFT (дротова версія) і зчитувач безконтактних ключів. Монтаж електричного приводу на європейські ворота на завод буде виконаний певним способом залежно від рішення клієнта. Найпопулярнішою є прихована установка всередині стовпа системи в'їзду. Закріплене таким способом пристрій буде невидимо і недоступно для вандалів і зловмисників, а також воно отримає ефективний захист від різних зовнішніх пошкоджень. Інший варіант - це встановлення обладнання зовні у власному спеціальній шафі з металу (високому або низькому).

promyshlennye zabory iz Pol'shi - reshetchatye sekcii

ustanovka-zabora-kiev-ulichnye-vorota-i-ograzhdeniya-dlya-promyshlennyh-zdanij

ЯК ЗАМОВИТИ РОЗСУВНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО WISNIOWSKI СЕРІЇ PI З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ НА ПУЛЬТІ?

Організувати зручний і безпечний в'їзд на промисловий або комерційний об'єкт можна за допомогою високоякісної відкатної системи, що випускається провідним польським заводом. Самонесучі автоматичні ворота великих розмірів Wisniowski PI забезпечать ефективний захист закритій території від несанкціонованого проникнення, а також дозволять оптимізувати процеси логістики. Якщо Ви ще не вибрали варіацію виконання телескопічної конструкції, і бажаєте проконсультуватися з досвідченим фахівцем - зателефонуйте за номером +38 (050) 993-70-77. Персональний менеджер дасть корисні поради, відповість на будь-які питання, оперативно розрахує ціни на ворота для промислових підприємств, а також подбає про своєчасне виконання замовлення і якісному наданні всіх необхідних послуг. У разі, коли рішення вже прийнято, оформити покупку можна миттєво, онлайн - на сайті vorota24.ua. Для клієнтів, які бажають отримати приємну знижку на обрану систему в'їзду і паралельно ознайомитися зі зразками продукції з асортименту, у нас є особливе вигідну пропозицію. Приїжджайте здійснювати замовлення в фірмовий демонстраційний салон «ВОРОТА 24 Дніпро», де Вас чекають гарантовані ексклюзивні бонуси! Адреса даного представництва - вул. Князя Володимира Великого, 3-Д.

Немає товарів

Вгору