,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

ПРОМИСЛОВІ ОГОРОЖІ

ПРОМИСЛОВІ ПАРКАНИ - ОГОРОЖІ

ВИРОБНИЦТВО І ВСТАНОВЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ПАРКАНІВ - ПРОМИСЛОВІ ОГОРОЖІ КИЇВ

При виборі огорожі для промислових об'єктів, таких як фабрики, складські комплекси, заводи та інші підприємства, рекомендується звернути увагу на спеціалізовані металеві системи Wisniowski. Представлений польський виробник парканів розробив сучасні секції з ґрат у кількох версіях, що дозволяє легко знайти відповідні вироби для запобігання несанкціонованому доступу на територію. Металеві сегменти із заповненням за типом сітки є універсальними, а тому вони можуть бути встановлені як на виробничих підприємствах, так і на громадських ділянках міста, муніципальних парковках, спортивних майданчиках і не тільки. Польські фабричні паркани у вигляді зварених 3D-панелей чудово поєднуються з фірмовими в'їзними конструкціями, такими як розстібні, відкатні або складні промислові ворота Wisniowski. Для створення єдиної системи огородження території також застосовуються стовпи та додаткові прольоти з відповідними гратчастими вставками. При об'єднанні зазначених компонентів об'єкт отримає бездоганний захист від проникнення сторонніх осіб, а завдяки ідентичному дизайну виробів він виглядатиме солідно та стильно.

PromislovI ogorozhI - metalevI parkani - vigotovlennya montazh

Провідний європейський виробник огорож Wisniowski застосовує інноваційне комп'ютеризоване обладнання та передові технології, що дозволяє контролювати кожен етап виготовлення огорож та досягати найкращих результатів. Наприклад, для зварювання панелей VEGA використовуються спеціальні лозини необробленого типу. Їх додатково піддають оцинковуванню - гарячому або гальванічному, а потім забарвлюють за порошковою технологією в будь-який необхідний відтінок (підбирається з карти RAL). Завдяки поетапній комплексній обробці вуличні огороджувальні конструкції набувають підвищеної міцності та стійкості до утворення іржі. На всі оцинковані ворота та паркани Wisniowski, виготовлені за ексклюзивною технологією DUPLEX, надається гарантія від виробника на антикорозійне покриття терміном на 10 років.

ОГОРОДЖЕННЯ ДЛЯ СПОРТИВНИХ І ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ - ФУТБОЛЬНИХ

ПОЛЬСЬКІ ПРОМИСЛОВІ ОГОРОЖДЕННЯ – ОГЛЯД МЕТАЛЕВИХ ЗАХИСНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Зварні секційні паркани зі сталевої решітки представлені в різних версіях виконання, що дозволяє з легкістю підібрати модель відповідно до вимог зони, що облаштовується. Сучасна огорожа промислового об'єкту Wisniowski отримає необхідні розміри та тип зашивки. Ці параметри можна вибрати, ознайомившись із асортиментом вуличних польських конструкцій спеціального призначення. Так, до замовлення на vorota24.com.ua доступний паркан із оцинкованої сітки з модельного ряду VEGA B. Захисна конструкція характеризується ґратчастим заповненням: воно поділяється на квадратні та прямокутні осередки (розмір великих – 5×20 см). Зашивку зазначеного формату виконують із прутів 4,5 або 5 мм у діаметрі (матеріал – сталь із протикорозійним покриттям). Фіксація металевих компонентів для створення повноцінної панелі, що захищає, здійснюється методом зварювання.

Одними з найпопулярніших серед замовників є промислові паркани Wisniowski із фірмової колекції VEGA B Light. Для їх виготовлення використовуються сталеві прути по 4 мм в діаметрі, що обов'язково отримують покриття, що захищає від іржавіння. Візуально панелі поділяються на комірки, що відрізняються габаритами – по 5×20 (прямокутні) та 5×5 см (квадратні). Для формування заповнення застосовуються прути у кількості 51 шт., тому ширина секції становитиме 2,5 м-коду.

Не менш популярні 3D-огорожі під назвою VEGA B Light 80x200 серійно виготовляються за фірмовою технологією DUPLEX. Секції для паркану даної моделі складаються з прямокутних осередків розміром по 8×20 та 8×5 см. Зашивка виконується з використанням металевих лозин, ідентичних за діаметром (4 мм). Також в асортименті представлена огороджувальна система VEGA B Light II, яка дещо відрізняється від попереднього варіанта. Дана модель характеризується іншими розмірами осередків – 8×10 та 8×5 см, а також трохи зменшеним діаметром сталевих лозин – 3 мм. У каталозі фірмових виробів Wisniowski продемонстровано ще два види огорожі із звареної оцинкованої сітки – VEGA 2D та VEGA 2D Super (удосконалені секції). Зашивка обох моделей має формат решітки з ідентичним розміром вічок (5×20 см), і виконуються зазначені панелі в ширині по 2,5 м. У класичній огорожі секції VEGA 2D передбачені подвійні горизонтальні прути діаметром 6 мм. Відповідний показник для вертикальних елементів складе 4,8 або 5 мм в залежності від варіанта антикорозійного покриття. Що стосується зварних панелей VEGA 2D Super, вони є посиленими, а тому лозини в них отримують діаметр 8 мм (подвійні горизонтальні) та 5,9/6 мм (одинарні вертикальні).

SItka zvarna otsinkovana - promislovI parkani - panelI dlya ogorozhI

ПАРКАНИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТІВ WISNIOWSKI: ВАРІАНТИ І ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ

Ґратчасті панельні огорожі для підприємств встановлюють з використанням спеціалізованих стовпів та фірмових аксесуарів. Варіантів фіксації сітчастих конструкцій є кілька, і між ними є деякі відмінності. Наприклад, якщо Ви оформили замовлення на монтаж металевого паркану Wisniowski у варіації VEGA B, для нього рекомендується використовувати фірмове рішення Beta Safe. У зазначеному випадку застосовуються міцні стовпи, що мають спеціальні отвори для успішної фіксації та прямокутний переріз 60х40 мм. Встановлення зварної сітки на паркан буде виконано на захисних противандальних гайках та гаках з різьбленням (метричним). Інший варіант – монтаж огорожі промислового типу із застосуванням стовпів Omega. Такі елементи характеризуються перетином 60х40 мм, проте, на відміну попередніх, вони мають отворів. Фіксація сталевої сітки буде здійснена за допомогою спеціальних хомутів, що сполучають, скріплюваних стійкими до іржавіння гвинтами. При необхідності можна вибрати стовпи Omega із пластиковими заглушками, виконані за типом труб (перетин – кругле, 48,3 мм).

Якщо при облаштуванні об'єкта особливу увагу приділяється естетиці огородження ділянки, рекомендується звернути увагу на систему Gamma. У ній передбачаються двотаврові прямокутні стовпи з монтажними отворами (матеріал – сталь, переріз – 65×42 мм). Перевагою даного рішення є те, що жоден з елементів кріплення не буде видно із зовнішнього боку конструкції. Коли для огорожі промислової зони планується використання секцій VEGA 2D (у тому числі в модифікації Super), їх монтаж буде здійснюватися дещо інакше. Одним з ключових переваг зазначених виробів є те, що вони можуть встановлюватися на самому грунті або на бетонному фундаменті за допомогою фірмових кріплень. Рельєф місцевості у своїй особливого значення немає. Якщо використовувати для монтажу фірмову систему SIGMA або DELTA, фіксація здійснюватиметься за допомогою обойм. У разі застосування рішення OMEGA кріплення секцій зі сталевої сітки виконають прямокутними хомутами, в свою чергу гвинтами їх нержавіючого металу з самостопорними гайками. Перетин стовпів у трьох вищезгаданих версіях є ідентичним – 60×40 мм.

Ogorozha promislovih pIdpriEmstv - PromislovI parkani Iz sItki - lvIv kiYiv

ЯК МОЖЕ ВИГЛЯДТИ ЗВАРНА СІТКА ОЦИНКОВАНА ВІД ЗАВОДУ WISNIOWSKI?

Промислові огородження з металу від провідного європейського виробника пропонуються у кількох варіантах оформлення. На зовнішній вигляд конструкції вплине не тільки ширина та висота осередків у її заповненні (залежить від моделі), а й нанесене фінішне покриття. Найбільший асортимент базових колірних рішень призначений для сталевих 3D-секцій забору VEGA у модифікаціях B, B Light та B 55x200. Серед доступних стандартних відтінків для фарбування є 3 варіанти сірого, синій, зелений, коричневий, чорний і білий. За бажанням клієнта можна оцинкувати зварні панелі огорожі за гарячою технологією та не надавати їм додаткового кольору. Для фарбування інших моделей буде доступно від 2 до 7 стандартних відтінків, залежно від обраного рішення. Кольорове покриття поліефірно-порошкового типу здатне не просто покращити естетику конструкції, а й захистити поверхні від пошкоджень (у тому числі посилити стійкість обробленого металу до появи корозії). Якщо на об'єкті буде встановлюватися комплексна огорожа зі сталі, що включає в'їзні автоматичні відкатні ворота, хвіртки та секційні збірні огорожі зі зварної сітки, можна виконати їх в абсолютно ідентичному дизайні для найкращої комбінації. Професійні консультанти vorota24.com.ua нададуть інформацію за типами оформлення для конкретних моделей і допоможуть вибрати не просто функціональні, але й естетичні захисні конструкції.

PARKANI TA VIDKATNI PROMISLOVI OGOROZhI - PARKANI Z METALU - KUPITI KIYiV

ЯК ЗАМОВИТИ ПАРКАНИ З МЕТАЛУ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ОБ'ЄКТУ З ГАРАНТІЄЮ НА СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ?

Коли є необхідність позначити межі території підприємства, а також захистити її від доступу сторонніх осіб, доцільно виконати встановлення спеціалізованих вуличних конструкцій. На сайті vorota24.com.ua можна з легкістю вибрати та купити секційний паркан із зварної сітки, що характеризується стійкістю до пошкоджень. Як правильно здійснити вибір огородження промислових майданчиків, завжди підкажуть досвідчені консультанти з продукції Wisniowski. Зв'язатися з ними можна будь-яким зручним способом – через онлайн-форму або телефоном, у тому числі в месенджерах. Під час консультації Ви отримаєте повний спектр технічних рекомендацій, індивідуальний прорахунок ціни на паркан для підприємства у необхідному виконанні, а також необхідну інформацію. Оформити замовлення на фабричне огородження для складу, заводу або будь-якого спеціального об'єкта можна і безпосередньо в офісі «ВОРОТА 24 Київ» (або іншій найближчій філії). Відвідувачам шоу-румів компанії надаються спеціальні знижки на вибрані оцинковані огорожі та інші вироби з асортименту!

Немає товарів

Вгору