,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

 

0
Мій кошик

SELECT CREO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ОГОРОЖІ З МЕТАЛУ СЕРІЯ SELECT CREO

Компанія SELECT - лідер з виробництва огороджень і воріт в Україні - являє клієнтам ексклюзивні вироби преміум-класу для захисту приватних територій. Готові парканні секції з фірмовою серії CREO здатні миттєво підкорити своїм унікальним дизайном, а також досконалими технічними властивостями. Дані вуличні конструкції є відмінним поєднанням довговічності, зносостійкості і естетичної витонченості. Елітні металеві сегменти з даної колекції створюються для тих домовласників, які не бояться привернути увагу до свого двору, і бажають, щоб їх ділянка виглядала ефектно, трендово і оригінально. Щоб прикрасити парканні панелі стильними наскрізними візерунками, виробник застосовує передові технології та сучасне обладнання. За бажанням клієнта фахівці українського заводу можуть спроектувати індивідуальне оформлення будь-якої складності, а потім досконально втілити його в якісному, надійному виробі.

SELECT CREO LINE сучасні паркани з металу - оцинковані огорожі для приватного будинку

ДЕКОРАТИВНІ МЕТАЛЕВІ ПАНЕЛІ ДЛЯ ОГОРОЖІ З ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ SELECT CREO: НЕЗАПЕРЕЧНІ ПЕРЕВАГИ

Першим вагомим перевагою виробів з вказаної серії, безперечно, є те, що вони найкращим чином виконують свою функцію - захисну. Кожна секція для забору з металу спрямована на забезпечення належного рівня безпеки на облаштовувати території. Все огороджувальні панелі CREO, незалежно від обраної щільності заповнення, за замовчуванням знаходять найкращі експлуатаційні параметри, включаючи стійкість до деформації і зносу, а також ударостійкість. У разі, якщо встановлення паркану буде виконана професіоналами (відповідну послугу можна замовити на сайті vorota24.ua), а володілець не знехтує дотриманням елементарних правил догляду за виробом, воно гарантовано прослужить більше 25 років.

Купити гарний паркан - установка секцій з металу в місті Київ, Львів, Івано-Франківськ

Металеві огорожі SELECT CREO виготовляються в повній відповідності з міжнародними стандартами якості з екологічно чистих, сертифікованих матеріалів. При створенні надійних і красивих сегментів виробник використовує сталь, якій властива серійна жорсткість поряд з деформаційної стійкістю. Для зміцнення металу і забезпечення високого рівня протикорозійного захисту його піддають додатковій обробці в кілька етапів. Завдяки залученню технології гарячого цинкування в процесі виробництва, парканні панелі стають несприйнятливими до впливу широкого спектра зовнішніх чинників. Атмосферні опади, ультрафіолет (прямі сонячні промені), вітер, а також різкі скачки температури повітря не зможуть надати негативного впливу на оцинковані сегменти.

Виробник парканів в Україні - компанія Селект - завод по виготовленню огорожі секцій металевих

ВИГОТОВЛЕННЯ ОГОРОЖ ДЛЯ ДОМУ CREO: ВИКОНАННЯ ВИСОКОТОЧНОЇ РЕЗКИ МЕТАЛУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАЗЕРА

Як випустити оригінальні, витончені і дуже красиві, але в той же час максимально зносостійкі оцинковані секції для зборів? Відповідь на це запитання знають фахівці українського заводу SELECT, що виготовляє вуличні захисні конструкції і з лаконічними, і з найскладнішими наскрізними візерунками. Секрет успіху криється не тільки в застосуванні сертифікованої сировини відмінної якості, але і в залученні професійного устаткування, що дозволяє виконувати всі необхідні маніпуляції без похибок. Так, наприклад, створити перфорований лист металу з нетривіальним декором можна за допомогою плазмореза. Даний апарат дає можливість проробляти отвори навіть у самих товстих заготовках - аж до 22 см! Безумовно, виробництво зборів не має на увазі використання панелей з такими параметрами. Як правило, струменем плазми, що подається на швидкості 500 до 1500 м / с, виконуються наскрізні візерунки в більш тонких аркушах. При цьому конкретна методика обробки підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей заготовки. Наприклад, коли товщина панелі не перевищує 1 см, задіюється проста плазмова різка. Вона дозволяє створювати точні отвори, які характеризуються абсолютно гладкими контурами без сколів, зазубрин та інших подібних дефектів. Якщо клієнт ставить виробнику завдання не просто зберегти наявну зносостійкість заготовки, а й підвищити її - різання здійснюється із залученням води або газу-плазмообразователя. За рахунок такого підходу виріб не буде вразливим навіть при наявності максимально можливої ​​кількості елементів перфорації. Контури кожного отвори отримають якісний захист від пошкоджень механічного характеру.

Дизайнерські паркани - секції з металу - приклади фотографії гарної огорожі з оцинкованої сталі

Незважаючи на те, що перераховані вище методики мають чималу кількість переваг, більш популярною, і, як наслідок, частіше задействуемих технологією є лазерна різка металу. Український виробник воріт і парканів SELECT використовує передове автоматизоване обладнання, що дозволяє випускати якісні сталеві конструкції з наскрізним декором будь-якої складності. Професійний лазер з високою потужністю дає можливість виконувати фігурний прожиг заготовки зі сталі товщиною від 0,02 до 4 см. Прорубування отворів по такому методу здійснюється на високій швидкості, що також впливає на скорочення термінів реалізації замовлення. Слід зазначити, що лазерна установка перевершує плазмовий апарат не тільки по швидкодії, але і по точності виконання різу. Максимально допустима похибка в візерунку складе всього 0,01 мм, що абсолютно непомітно для людського ока. Щоб лазерний розкрій листового металу дозволив досягти необхідного ефекту, а вимоги клієнта були задоволені на 100%, виготовлення здійснюється на основі індивідуально розробленого дизайнерського проекту. За бажанням Ви можете віддати перевагу ескізу з каталогу: зверніться до професійних консультантів на сайті, щоб дізнатися більше про доступні варіанти виконання.

Лазерная резка металла - заборы и откатные ворота с автоматикой от завода производителя Селект Украина

ЕЛІТНІ ОГОРОЖІ І ВОРОТА ПО ТЕХНОЛОГІЇ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ: СЕКРЕТИ ДОВГОВІЧНОСТІ І МІЦНОСТІ

Для того, щоб створювати металеві декоративні панелі і захисні вуличні конструкції преміум-класу, фахівці заводу SELECT задіють виключно сертифіковане сировину, а також особливі технології його обробки. Власне виробництво, оснащене передовим комп'ютеризованим обладнанням, дозволяє виготовляти сучасні паркани, ретельно контролюючи процеси на кожному етапі і не допускаючи виникнення шлюбу. В основі кожної секції з ексклюзивним візерунком лежить високоякісна сталь, властивості якої удосконалюються для продовження терміну служби виробів. Для того, щоб конструкції не отримували пошкодження в процесі експлуатації, їх в обов'язковому порядку обробляють по методу гарячого оцинкування. Представлена ​​технологія дозволяє забезпечити захист стали від утворення корозії на термін не менше 10 років, а також вберегти її від абразивного зносу (особливо передчасного) і несприятливого впливу атмосферно-кліматичних факторів (серед них - перепади температур, опади, вітер, сонце і ін. ). Перед тим, як металеві секції для забору будуть піддані нанесення наскрізного малюнка, їх ретельно готують до здійснення даного процесу. Лазерне різання оцинкованої заготовки здійснюється із залученням професійного обладнання. Всі елементи перфорації наносяться строго відповідно до раніше розробленого проекту. Сучасна технологія декорування дозволяє створювати найкрасивіші огорожі для будинку будь-якої складності, тим самим повною мірою задовольняючи потреби клієнта. Під час швидкісного різання отворів в листах металу їх нагрівання не здійснюється, а тому виключається ризик деформації вироби. Для закріплення цинкового шару і поліпшення естетичних властивостей поверхонь виконується порошкове фарбування. Стійке Засоби відтінків покриття з благородним матовим фінішем робить сталь гладкою, надає їй бажаний колір і додатково вберігає від появи зовнішніх дефектів.

Фото сучасного забору - секції гратчасті з металу - купити паркан з монтажем Київ, Львів, Івано-Франківськ

СУЧАСНІ МЕТАЛЕВІ ОГОРОЖІ SELECT: ПРИКЛАДИ ДЕКОРАТИВНИХ РІШЕНЬ

Підбираючи нову вуличну конструкцію для захисту приватної території або ж повний спектр виробів, які допоможуть запобігти несанкціоноване проникнення на подвір'я, власники котеджів і заміських будинків бажають не тільки вберегти свій об'єкт, а й удосконалити його естетику. Завдяки тому, що декоративні панелі з металу серії CREO виготовляються із задіянням професійного лазера, що дозволяє створювати навіть найскладніші наскрізні візерунки, Ви анітрохи не обмежені у виборі оформлення. Щоб знайти готове рішення або ж знайти натхнення для створення ексклюзивного ескізу, перегляньте красиві фото-приклади сучасного забору в каталозі онлайн. Особливою популярністю, безперечно, користується європейський стиль огорожі для дому, що має на увазі виготовлення панелей з чіткими зовнішніми контурами і геометричним заповненням. Якщо ж Ви не бажаєте стандартизувати конструкцію, досвідчені фахівці vorota24.ua розроблять унікальний проект з нуля, враховуючи естетичні особливості облаштовується об'єкта.

Будівництво парканів під ключ - монтаж металевих огорож SELECT CREO

Для того, щоб металеві паркани за технологією лазерного різання виглядали максимально гармонійно, а двір отримав найвищу захист від несанкціонованого доступу, доцільно також встановити вуличні конструкції функціонального типу. Провідний український виробник SELECT пропонує індивідуально виготовити зручну хвіртку і сучасні відкатні ворота, які будуть ідеально поєднуватися зі стаціонарними сегментами по оформленню. Секції огорожі з металу, в'їзна та вхідні вулична система CREO виконуються в єдиному стилі, за рахунок чого в комплексі вони утворюють красивий і функціональний захисний контур. Європейські дизайни воріт і парканів безпосередньо впливають на естетику облаштовується ділянки, тому за допомогою представлених сталевих конструкцій можна значно поліпшити зовнішній вигляд. Якщо Ви бажаєте, щоб вироби з фігурними отворами в полотнах помітно виділялися на тлі оточення, рекомендуємо віддати перевагу порошковому покриттю в найтемніших (графітовий, чорний), або, навпаки, найбільш світлих тонах (білий, айворі, light grey). Підбір потрібного відтінку здійснюється в великому міжнародному каталозі RAL, де присутні кілька сотень рішень на будь-який смак.

Секція металева оцинкована для забору від виробника в Києві - завод Селект Україна

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕКОРАТИВНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ ЗАБОРУ ВИРОБНИЦТВА SELECT?

Якщо Ви бажаєте вибрати для свого приватного будинку та двору найнадійніші, довговічні і привабливі захисні вироби - рекомендуємо ознайомитися з їх асортиментом, представленим в ексклюзивній колекції CREO. Секції забірні металеві, продемонстровані в ній, поєднують в собі найкращі технічні властивості і неймовірно стильний, але нестандартне візуальне оформлення. Оцинковані сталеві конструкції з даної серії чудово підійдуть до класичного заміського будинку або сучасному котеджу. Щоб визначитися з дизайном перед оформленням замовлення, радимо подивитися красиві фотографії забору в різних варіантах виконання. Мотив декорування металевих сегментів можна вибрати з фірмового каталогу виробів SELECT або ж розробити з нуля, грунтуючись на самих актуальні тренди і індивідуальних побажаннях замовника. Якщо Ви вже вирішили, який вид і розмір повинні мати секції парканні металеві, для їх придбання досить залишити заявку в режимі онлайн. В електронній формі слід перерахувати вимоги до виробу і вписати актуальні контактні дані для оперативного фідбека. Необхідно, щоб досвідчений консультант по продукції преміум-класу SELECT допоміг підібрати сучасний дизайн забору, розрахував ціни на нього, а також забезпечив надання всіх необхідних послуг (безкоштовного виконання замірів території, доставки і монтажу виробів з гарантією)? Щоб зв'язатися з персональним менеджером і уточнити будь-яку необхідну інформацію, зателефонуйте за номером +38 (050) 993-70-77. Клієнтів, які бажають здійснити покупку на найвигідніших умовах, запрошуємо відвідати фірмовий презентаційний салон «ВОРОТА 24 Київ». У центральному спеціалізованому шоу-румі можна наживо побачити, як виглядає та чи інша секція для забору з металу зі сторінок каталогу, наочно вибрати ідеальний варіант декорування, а потім оформити замовлення з гарантованою знижкою! Отримайте ексклюзивний бонус, приїхавши в представництво за адресою: вул. Кирилівська, 69-В.

Вгору