установка пропускного оборудования для парковки - шлагбаум для въезда

Контрольно-пропускне обладнання є важливим елементом багатьох об'єктів, що потребують відстеження та регулювання автомобільного трафіку. Використання спеціалізованої техніки дозволяє значно підвищити безпеку обмеженої території. Найпопулярнішими варіантами для цього є болларди, ланцюгові бар'єри, шлагбауми. Усі ці пристрої можуть встановлюватись комплексно. Якщо говорити про останні механізми, то існує кілька конструкційних рішень, включаючи стаціонарні з ручним управлінням, але зазвичай в більшості випадків встановлюється автоматичний шлагбаум. Це швидкодіюче обладнання, яке контролюється різними способами – пультом дистанційного керування, кнопкою або клавіатурою, віддалено за допомогою мобільного пристрою.

автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума
Читайте також:

ОСОБЛИВОСТІ САМОНЕСУЧОЇ ВІДКАТНОЇ КОНСТРУКЦІЇ І ПЕРЕВАГИ ТАКИХ МОДЕЛЕЙ У ПОРІВНЯННІ З АНАЛОГАМИ
БЕТОННІ БЛОКИ ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА ДЛЯ ЗВЕДЕННЯ МОДУЛЬНОЇ ОГОРОДИ НА ТЕРИТОРІЇ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ
НЕСТАНДАРТНІ ВАРІАНТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ГАРАЖНИХ ВОРОТ ВІД ЛИТОВСЬКОГО БРЕНДУ РИТЕРНУ: ОГЛЯД КРАЩИХ ДИЗАЙН-ПРОЕКТІВ
ПРОМИСЛОВІ СИСТЕМИ ВІД ВИШНІВСЬКІ МОДЕЛІ MAKROPRO 2.0 – ПОРІВНЯННЯ З ІНШИМИ СЕКЦІЙНИМИ КОНСТРУКЦІЯМИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
В'ЇЗДНІ ВОРОТА ІЗ СУЧАСНИМ ОФОРМЛЕННЯМ ДЛЯ ЗАГОРОДНИХ ДІЛЬНИКІВ: ФОТОГРАФІЇ ЧУДОВИХ РІШЕНЬ
купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр

ПОРАДА 1: ВИВЧІТЬ МЕХАНІЗМ ДІЇ ШВИДКОГО ШЛАГБАУМУ, ОБЕРІТЬ КРАЩИЙ ДЛЯ СВОЄЇ СИТУАЦІЇ

Сучасне автоматизоване обладнання оснащується гідравлічним чи електричним приводом. Переваги першого типу полягають у зменшенні кількості деталей, що труться між собою, що продовжує експлуатаційний термін, велика кількість відкривань-закривань, а також безшумне функціонування. Але при роботі важливо використовувати спеціальні гідравлічні рідини, які не замерзають за негативних температур. Найбільш популярним рішенням є електромеханічні пристрої, здатні функціонувати в режимі безперервного та інтенсивного навантаження, відрізняються ремонтопридатністю, надійністю, простотою та доступною вартістю. Також важливим параметром стане виробнича сировина. Наприклад, стріли можуть виготовлятися з алюмінію (найчастіше), оцинкованої сталі, полімерів. Форма при цьому прямокутна або вітростійка кругла.

шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаум
РАДА 2: ОЗНАЙОМТЕСЯ З ТЕХНІЧНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЕЛЕКТРОННОГО ШЛАГБАУМУ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ

Особливо значимий критерій – інтенсивність роботи. Це стосується, зокрема, кількості можливих підйомів-опускань планки на годину та на добу. Для паркування характерна середня та висока інтенсивність руху (від 50 до 100%). Для побутової експлуатації достатньо пристрою із 30% частоти використання. Вибирайте основні технічні параметри із запасом, щоб обладнання не працювало на граничній потужності. Крім того, важливо розуміти, які опції вже вбудовані в механізм. Наприклад, це може бути плавний старт/уповільнення, автоматичне закриття, регулювання часу відкриття, кількість вбудованих записів пультів дистанційного керування.

установка пропускного оборудования - купить современный шлагбаум

современное пропускное оборудование с установкой
РАДА 3: ОЗНАЙОМТЕСЯ З БАЗОВОЮ І ДОДАТКОВОЮ КОМПЛЕКТАЦІЄЮ ШЛАГБАУМУ НА ПУЛЬТІ

Конструктивно усі моделі практично ідентичні. Вони комплектуються тумбою з пружинним механізмом балансування, стрілою різної довжини, двигуном з платою управління. Можуть бути у стартовому комплекті захисні демпфери на планку для пом'якшення удару, опори, світловідбивні наклейки. Стріла може встановлюватися праворуч або ліворуч від проїзду. Її довжина становить у середньому від 2 до 12 м. У разі, коли проїзд більше, монтуються два синхронізовані пристрої. Додатково можна встановити фотоелементи, що гальмують планку при виявленні перешкод, розблокування вручну на випадок перебоїв електроенергії, резервні акумулятори.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

avtomaticheskiy shlagbaum pod zakaz-ustanovka shlagbauma
РАДА 4: ВИВЧІТЬ ЗАКОНОДАВСТВО, ЯКЕ ВПЛИВАЄ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ШЛАГБАУМУ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ І ІНШИХ ОБ'ЄКТІВ

На жаль, не можна просто так здійснити монтаж контрольно-пропускної системи, потрібна низка документів. Наприклад, для встановлення обладнання у дворі потрібно враховувати Земельний кодекс України. Потрібно також співпрацювати із пожежною інспекцією, районною адміністрацією, комунальною службою. Існує також певний алгоритм встановлення пристрою. Краще надати перевагу професійній послузі, яку часто пропонують самі виробники. Також на масових стоянках можуть встановлюватись паркомати: https://vorota24.ua/parkomaty-terminaly-oplaty/. Це термінали, призначені для автоматизації оплати оренди місця. До них також висувається низка вимог щодо документації.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr
РАДА 5: ВИЗНАЧІТЬСЯ, ЯКА ВАРТІСТЬ ШЛАГБАУМУ ДЛЯ ВАС ПРИЄМНОСТІ

Вибирайте відповідний пристрій, орієнтуючись на призначення, ширину проїзду, час відкривання, максимальну довжину стріли, частоту експлуатації. Усі ці параметри вплинуть на вартість. На сучасному ринку систем автоматизації представлено безліч преміальних моделей, а також аналогів із бюджетного сегменту, функціональність яких багато в чому не поступається. Ознайомтеся з технічними характеристиками, списком вбудованих та додатковихтельних опцій, порівняйте кілька моделей і виберіть оптимальну для себе. Або ж ви можете скористатися допомогою фахівців, вказавши вимоги до функціональності та власний бюджет.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

пропускное оборудование - шлагбаум под заказ - киев

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ І ВСТАНОВЛЕННЯ ШЛАГБАУМУ У ДВІРІ?

Важко одразу визначитися з відповідним пристроєм для конкретного об'єкта та без специфічних знань підібрати технічні характеристики, які відповідатимуть майбутнім завданням механізму. Тому фахівці «ВОРОТА 24 Харків» готові допомогти з найкращим рішенням. Також вони порадять додаткові опції, які убезпечать роботу. Ви можете максимально вигідно купити шлагбаум на особливих умовах безпосередньо у виставковому салоні на вул. Тобольській, 42А. Як додаткова послуга пропонується оперативна установка. Щоб дізнатися, скільки коштує автоматичний шлагбаум потрібної вам моделі, зверніться до наших спеціалістів з контактних номерів харківського офісу: +380509337077 +380676902424.