ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТА СПЕЦИАЛЬНОГО НАЗНАЧЕНИЯ

Автоматичні промислові ворота спеціального призначення є удосконаленими пропускними механізмами, які допомагають покращувати та прискорювати робочі процеси на виробничих підприємствах. Деякі моделі в'їзних систем з асортименту онлайн-каталогу vorota24.com.ua можуть використовуватись виключно для встановлення на вулиці, інші призначені для оснащення прорізів у габаритних будинках. Провідні європейські виробники пропонують безліч спецконструкцій складного, підйомного і рулонного типу. Всі представлені вироби мають унікальні властивості, завдяки яким їх можна експлуатувати в інтенсивному режимі та/або агресивному середовищі.

Монтаж воріт - промислові ворота від виробника
ПРОМИСЛОВІ ШВИДКІСНІ ВОРОТА WISNIOWSKI V-KING – АВТОМАТИЗОВАНА СКЛАДНА СИСТЕМА ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ НА ТЕРИТОРІЮ ПІДПРИЄМСТВА

Дана вулична конструкція є однією з унікальних розробок польських фахівців, що швидко стала затребуваною у багатьох європейських країнах. Складні швидкісні ворота Wisniowski V-King призначені для монтажу на виробничих, стратегічно важливих, а також комерційних об'єктах, які щодня відвідують та залишають тисячі транспортних засобів. Головною перевагою в'їзної системи, що працює за принципом гармошки, є її функціональність та серійна автоматизація. Складаний механізм поєднує в собі технічні особливості електронного шлагбауму та двостулкових воріт: саме завдяки такій комбінації він здатний забезпечувати ефективне регулювання трафіку та високий рівень контролю логістичних процесів.

Важливу роль успішному функціонуванні системи грають продумані компоненти, у тому числі вона складається. Виробництво промислових воріт Wisniowski V-King (зокрема всіх сполучних елементів, профілів стовпів і рам) здійснюється з використанням сертифікованої оцинкованої сталі. Застосування цієї сировини дозволяє польським спеціалістам створювати надміцні вироби з найвищим рівнем захисту від корозії. Оскільки кожен сталевий елемент занурюється в цинковий сплав із температурою 450 °C, навіть при постійному контакті з вологим повітрям на жодному з них не утворюється іржавий наліт. Завдяки фірмовому покриттю Technigalva Plus, порошковому фарбуванню та кремнієво-фосфатній обробці конструкція набуває необхідного зовнішнього вигляду, отримуючи при цьому додатковий захист від пошкоджень.