автоматика для відкатних, розпашних воріт - Київ, Львів, Тернопіль

Як відомо, в'їзна система будь-якої категорії та призначення демонструватиме стабільну та безпечну роботу лише при оснащенні технологічною системою управління. Саме тому так важливо купити автоматику для воріт високої якості, яка дійсно зможе забезпечити їм безперебійне функціонування. Але як здійснити вибір електричного приводу, коли на ринку є настільки широкий спектр пропозицій? Зробити це досить просто, якщо відразу звернути увагу на пристрої від італійських виробників з відмінною репутацією. Пропонуємо негайно ознайомитись із найпопулярнішими моделями обладнання від провідних європейських заводів. Це дозволить досягти бажаного результату та правильно вибрати довговічну, практичну та функціональну систему контролю доступу.

електроприводи для зсувних воріт з установкою у місті Львів
Читайте також:

встановлення електроприводу на ворота - Київ, Ужгород, Львів

монтаж автоматики з гарантією - фото

АВТОМАТИКА ДЛЯ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ, ВІДКАТНИХ ТА РОЗПАШНИХ СИСТЕМ NICE

Пристрої управління представленого італійського бренду є одними з найбільш популярних у нашій країні. Електричні приводи для воріт різних типів Nice мають унікальні риси, за рахунок яких вони виділяються серед інших моделей обладнання. Насамперед, в автоматиці серійно присутні безліч корисних функцій. Важливою особливістю є запатентована технологія під назвою BlueBus, рахунок якої додаткові пристрої підключаються елементарно. У ряді фірмових моделей є можливість заряджання від сонячної батареї, що дуже імпонує замовникам. Також серед переваг зазначеного обладнання слід виділити дизайн корпусів у сучасному стилі та високу швидкість встановлення.

Тепер розглянемо кілька конкретних прикладів пристроїв, що заслуговують на увагу потенційних користувачів. Якщо Вас цікавить автоматика для гаражних воріт секційного типу, гідним вибором стане стельовий пристрій з ланцюговою передачею Nice Shel. У серії, наприклад, можна знайти якісний привід з тяговим зусиллям 500Н для управління стулкою площею 8,4 м² або потужніше обладнання на в'їзну систему погабаритніше.

Потрібна автоматика для воріт у дворі приватного будинку? На легку розсувну конструкцію (з вагою стулки не більше 400 кг) чудово підійде електропривід Nice Road 400. Однією з його переваг є помірна ціна при високій якості виготовлення. Зазначимо, що у виробника також є обладнання для використання у промисловому секторі. Якщо ви підбираєте потужну систему управління, розраховану на інтенсивну роботу, відмінним рішенням стане модель Run 2500.

Також високим попитом серед клієнтів користується лінійна автоматика для воріт серії Wingo. Вказане обладнання пропонується у різних інтерпретаціях виконання, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для побутового використання. Наприклад, електричні приводи Wingo 4000 та 5000 оснащуються двигунами потужністю 130 Вт та стабільно функціонують від напруги 230В. Перший представлений варіант підійде для керування стулками малого розміру (до 2 м завширшки) та помірної ваги (не більше ніж по 400 кг). Якщо ж вибрати комплект автоматики Nice Wingo 5000, його можна використовувати з більшою та важчою в'їзною системою. Полотна повинні важити до 500 кг і мати максимальну ширину по 3,5 м. Зазначимо, що при необхідності можна вибрати пристрої, що не працюють від 230, а від 24В (моделі з маркуванням 2024, 3524).

elektropryvody dlya zsuvnykh vorit z ustanovkoyu vstanovlennya elektropryvodu na vorota

Купити механізм для відкриття вуличних в'їзних воріт - монтаж Хмельницький
ІТАЛІЙСЬКА АВТОМАТИКА FAAC ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО КОМФОРТУ УПРАВЛІННЯ

Надійний привід на пульті із розумною електронікою є мрією будь-якого сучасного користувача в'їзної системи. Усіма необхідними параметрами для задоволення потреб наділена автоматика від виробника FAAC, яку ми особливо рекомендуємо до замовлення. У представленого італійського обладнання досить багато переваг: абсолютна стабільність під час роботи, бездоганна якість складання, наявність вже запрограмованих плат управління, простота підключення і не тільки.

Одним з найпопулярніших для установки на гаражну конструкцію є електричний привід для секційних воріт FAAC D1000. Стельова автоматика у зазначеній версії серійно обладнується системою двопозиційного деблокування та амперометрічним виявленням перешкод. Завдяки даним особливостям пристрій вирізняється абсолютною експлуатаційною безпекою. Модель призначається для ефективного керування підйомною секційною стулкою розмірами не більше ніж 5000х3800 мм. Привід забезпечує плавний рух панельного полотна на стабільній швидкості та 0,15 м/с та гарантує злагоджену роботу при температурах від -20 до + 55ºС.

Якщо у Вас на ділянці встановлені сучасні ворота, рекомендуємо звернути увагу на наступний пристрій управління ними: https://vorota24.com.ua/products/faac-741/. Передовий електричний привід FAAC 741 є одним із найбільш затребуваних не лише в Україні, а й у всій Європі. Дане італійське обладнання працює з інтенсивністю 40%, володіючи здатністю пересувати стулку вагою до 900 кг. Популярна модель за умовчанням оснащується кінцевими магнітними вимикачами та вбудованим блоком керування. Зазначимо, що фахівці з Італії пропонують і потужний електропривод, який підходить для встановлення на зсувну систему промислового типу. Йдеться про пристрій FAAC 884, який може контролювати положення стулки при її вазі до 3,5 т. Для вуличних систем заїзду із класичною конструкцією виробник пропонує величезну кількість рішень. Найбільш затребуваним серед них можна назвати комплект автоматики для воріт FAAC 414. Вказаним компактним приводам властива стабільна робота (у тому числі за агресивних погодних умов), а також легкість у монтажі та налаштуванні. Обладнання розраховане на керування стулками вагою до 400 кг та шириною не більше ніж по 4 м.

встановлення автоматики на відкатні ворота - FAAC, CAME, NICE

виготовлення відкатних воріт зі сталі
ДОВГОВІЧНІ ЕЛЕКТРИЧНІ ПРИВОДИ НА ВОРОТА ВІД ЗАВОДУ CAME

Відомий на весь світ італійський виробник пропонує передові пристрої управління на всі сучасні типи в'їзних систем. Який би електромеханізм для воріт CAME Ви не вибрали, він порадує експлуатаційною безпекою, оперативним реагуванням на подані команди та стійкістю до несприятливих зовнішніх факторів. Якщо в гаражі вже є секційна система в'їзду, або її установка тільки планується - пропонуємо вибрати автоматику CAME VER 2/3. Для побутового застосування зазначений привід підходить найкращим чином, оскільки він розрахований на керування полотном площею до 15 м² і заввишки не більше 3,2 м. Швидкість переміщення стулки при відкритті отвору досить висока, а тому повне її підняття здійсниться за проміжок <30 с. Зазначимо, що ця автоматика для секційних воріт стане чудовим рішенням для людей, які користуються гаражем досить часто. Пристрій серійно має інтенсивність роботи 50%, що є ідеальним показником для побутової моделі. Стабільне функціонування обладнання із класом захисту IP40 можливе у широкому температурному діапазоні – від -20 до +70°C.

Якщо Вас цікавить якісна автоматизація воріт - вона може бути виконана максимально успішно із застосуванням одного з пристроїв CAME. Виробник пропонує рішення як для домашніх, так і промислових в'їзних конструкцій. Наприклад, на легку висувну систему (маса стулки – до 400 кг) пропонується встановити електричний привід ВХ-74 або ВХ-400. Дуже великі ворота на виробництво або підприємство, що мають полотно з максимальною вагою 3,5 т можна оснастити потужним пристроєм BY-3500T. Справжньою гордістю виробника є особлива невидима модель, призначена для керування двостулковою вуличною конструкцією. Підземна автоматика для воріт CAME FROG дозволяє максимально зберегти естетику в'їзної системи завдяки способу встановлення. Приводи з комплекту одержують клас захисту корпусів IP67 за замовчуванням. Якщо замовник бажає підвищити стійкість до корозії, можна виготовити оболонки зі сталі нержавіючого типу AISI 304. Устаткування працює з інтенсивністю 30%, ефективно керуючи полотнами з вагою до 800 кг при ширині не більше 3,5 м. Розорювання стулок здійснюється на 90° ( витрачається 18 з часу), але за необхідності рахунок доповнення FL-180 можна збільшити кут відкриття до 180°.

ворота - автоматика - CAME з італії - монтаж - Львів

купити недорого привід для воріт - автоматика для відкатних воріт - київ, дніпро, харків, одеса
ЄВРОПЕЙСЬКА АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ BFT: ОГЛЯД ПОПУЛЯРНИХ РІШЕНЬ

Ще один відомий італійський виробник пропонує користувачам високоякісні системи керування в широкому асортименті. Всі вони добре зарекомендували себе у щоденній експлуатації та виконанні повного спектру необхідних функцій. Якісна автоматика для підйомної брами побутового призначення представлена ​​пристроєм TIZIANO. Цей електропривід розрахований на взаємодію з стулкою висотою 2400 - 3000 мм при площі до 10 м ². Обладнання забезпечить повне відкриття отвору за 28 с, що є оптимальним для домашнього використання. До зазначеного приводу за необхідності можна підключати до 10 пультів дистанційного керування.

Потрібно вибрати надійний та якісний привід для відкатних воріт? Рекомендуємо звернути увагу на обладнання BFT серії DEIMOS. Представлена ​​автоматика чудово підходить для комфортного керування, а серед базових функцій у ній присутній режим хвіртки та програмоване закриття по таймеру. Для застосування в побуті радимо розглянути пристрої AC800 та AC600, розраховані на роботу з полотном вагою до 800 та 600 кг відповідно. Також в асортименті систем управління BFT є автоматика для розпашних воріт назовні та всередину. Коли слід вибрати обладнання з розрахунком на експлуатацію в приватному секторі, можна надати перевагу одній з електромеханічних моделей PHOBOS AC. Наприклад, лінійні приводи А25 підійдуть для установки на в'їзну конструкцію з полотнами вагою по 400 кг та шириною до 2,5 м. Представлене обладнання характеризується гарною швидкодією – воно здатне забезпечити відкриття отвору протягом 14 с. Якщо потрібно, щоб розпашна конструкція могла працювати в інтенсивному режимі, замовте важільну автоматику BFT VIRGO. Зазначимо, що вказана модель розрахована на керування негабаритними та легкими стулками (ширина – до 2 м, вага – не більше 200 кг).

автоматика gant - для воріт зсувного типу - замовити з установкою - Рівне

avtomatyka dlya vidkatnykh vorit - Kyyiv, Dnipro, Kharkiv
ЯК ЗАМОВИТИ ЯКІСНУ АВТОМАТИКУ НА ВОРОТА З УСТАНОВКОЮ?

Для підбору та придбання передової системи управління італійського виробництва з послугою професійного монтажу зверніться до спеціалістів vorota24.com.ua. Менеджер, з яким можна зв'язатися за номером +38 (067) 690-24-24 або онлайн, допоможе визначитися з моделлю та комплектацією пристрою з огляду на всі індивідуальні вимоги. Якщо Ви бажаєте ознайомитися з варіантами різних електричних приводів перед здійсненням замовлення, відвідайте представництво «ВОРОТА 24 ЛЬВІВ», де виставлені численні демонстраційні зразки обладнання та конструкцій з Європи. Уточнити актуальну адресу шоу-руму можна на сайті або під час консультації.

 

ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

ГАРАЖНІ ВОРОТАВУЛИЧНІ ВОРОТАОГОРОЖІ - ПАРКАНИВХІДНІ ДВЕРІУличные автоматические ворота откатные и распашные Промышленные подъемные ворота для склада - Алютех, Дорхан, Ритерна

ВІДВІДАЙТЕ НАШІ САЛОНИ

ВОРОТА 24 КИЇВВОРОТА 24 ОДЕСАВОРОТА 24 ХАРКІВВОРОТА 24 ДНІПРОВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОРОТА 2 ЛЬВІВ