установка шлагбаума на пульте - стоимость

Завод Дорхан займається виробництвом захисних металевих конструкцій різного типу в категорії бюджет. Одним з популярних напрямків є розробка і випуск контрольно-пропускного обладнання. Завдяки доступній ціні встановити шлагбаум у дворі від DoorHan можна при будь-якому бюджеті. Крім того, виробник пропонує великий асортимент опцій, які покращують функціональність обладнання. Найбільш актуальною для використання на приватних і комерційних територіях є серія Barrier, розрахована на проїзди шириною до 6 м. Для виготовлення конструкцій застосовуються сертифіковані і міцні матеріали, що забезпечують тривалу і ефективну регулювання транспортного потоку на об'єкті.

современное пропускное оборудование под ключ - заказать - харьков
Це цікаво:

ЧОМУ ПРОМИСЛОВІ ПІДЙОМНІ ВОРОТА MAKROPRO 2.0 ВІД WISNIOWSKI КРАЩЕ, НІЖ АНАЛОГІЧНІ Секційні КОНСТРУКЦІЇ?
ПОЛЬСЬКІ РУЛОННІ СИСТЕМИ УНІВЕРСАЛЬНОГО ТИПУ: ЄВРОПЕЙСЬКІ ГАРАЖНІ МОДЕЛІ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ У СТАНДАРТНОМУ ПАКЕТІОРИГІНАЛЬНА ОФОРМЛЕННЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ПРИВАТНОГО СЕКТОРА: ПРИКЛАДИ ГАРНОГО ДИЗАЙНУ У 2021 РОЦІ
НЕДОРОГЕ КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНЕ ОБЛАДНАННЯ ВІД ВИРОБНИКА АЛЮТЕХ (БІЛОРУСЬ)

ЯКІ МОДЕЛІ ВАЖІЛЬНОЇ АВТОМАТИКИ ВВАЖАЮТЬСЯ НАЙКРАЩИМИ В 2021 РОЦІ ДЛЯ РОЗПАШНИХ В'ЇЗНИХ ВОРІТ?

паркоматы с шлагбаумом - установка - киев

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ ВІД DOORHAN: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ

Захисні системи від чеського заводу підходять для об'єктів різного призначення: парковки, склади, КПП і прохідні, території приватних і багатоквартирних будинків. Перевагами пропускного обладнання є великий експлуатаційний ресурс, плавний хід, робота в широкому температурному діапазоні, безпечна робота, просте управління і обслуговування, стійкість до вітрових навантажень і іншого зовнішнього впливу. Серед вбудованих опцій в системі представлені автоматична зупинка і реверс стріли в разі виявлення перешкод. При відключенні електроживлення обладнання перекладається в ручний режим. Моделі можуть монтуватися на праву і ліву сторону без втручання в механізм. У комплекті представлена ​​тумба, стріла, блок управління, автоматика і 2-канальні пульти-брелоки. Також всі моделі можуть оснащуватися нерухомою опорою. Плата управління налаштовується без спеціалізованих знань. Ресурс моделей становить від 1 млн циклів.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума
ШЛАГБАУМ У ДВОРІ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ: ЯКА МОДЕЛЬ ОБЛАДНАННЯ ВІД ДОРХАН ПІДІЙДЕ?

Автоматизація в'їзду на територію РК дозволяє відстежувати переміщення транспорту і гарантувати вільний простір для паркування автомобілів мешканців будинку. Колекція Barrier від DoorHan є відмінним варіантом для перекриття проїздів шириною до 6 м. Так, наприклад, Barrier-3000 має стрілу 3 м і відкривається за 2-3 сек. Barrier-4000 оснащений планкою 4 м і піднімається за 5-6 сек. Barrier-5000 має ту ж швидкість роботи і стрілу 5 м. А Barrier-6000 оснащений планкою 6 м і піднімається за 7 сек. В якості основного матеріалу застосовується алюміній. Стріла може оснащуватися світлодіодним підсвічуванням. Стійка забарвлюється порошковою емаллю. Вона виконана з нержавіючої сталі. Всі представлені моделі можуть експлуатуватися з інтенсивністю 70%. Окремо варто виділити Barrier Protektor з антивандальним стрілою зі сталі. Інтенсивність роботи цієї моделі становить 50%. Стріла може бути з прямокутним або круглим перетином.

avtomaticheskiy shlagbaum pod zakaz-ustanovka shlagbauma

пропускное оборудование - шлагбаум под заказ - киев
ЯКЕ ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ МОЖЕ БУТИ ВСТАНОВЛЕНО НА ЕЛЕКТРИЧНИЙ ШЛАГБАУМ ВІД ДОРХАН?

Виробник пропонує в якості опції підключення ключа-кнопки, кодової клавіатури, зовнішніх приймачів, блоків і пультів дистанційного керування. У базовому комплекті представлені стійка з алюмінієвою стрілою. Таким чином, шлагбаум на пульті має мінімум компонентів, що гарантує тривалий термін експлуатації. Залежно від розміру проїзду вибирається підходяща довжина стріли.
Ці та інші паркувальні системи можна в асортименті знайти в каталозі: https://vorota24.ua/parkovochnye-sistemy/. Крім контрольно-пропускного обладнання там представлені болларди, бар'єри, термінали оплати.

купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр

шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаум
ДЕ ВИГІДНО ЗАМОВИТИ З МОНТАЖЕМ ЕЛЕКТРОННИЙ ШЛАГБАУМ, ЦІНА ЯКОГО В КАТЕГОРІЇ БЮДЖЕТ?

Обладнання від Дорхан характеризується високою пропускною спроможністю, вільної прохідністю для пішоходів і безперешкодним оглядом території. «ВОРОТА 24 Київ» пропонує підбір кращого рішення для будь-якої ситуації і під індивідуальне бюджет. Додатково надається каталог фірмових опцій. Також клієнти можуть замовити оперативний монтаж шлагбаума і інших металевих захисних конструкцій. Як послуги ще пропонується технічне обслуговування автоматичних систем. Щоб купити шлагбаум DoorHan за зниженою вартістю, зверніться за оформленням замовлення в виставковому салоні. Шоу-рум розташовується на вул. Кирилівській, 69В. Також ви можете проконсультуватися з нашими кваліфікованими менеджерами: +380676902424, +380509937077. У каталозі представлено також багато інших захисних механізмів, включаючи паркани, ворота, хвіртки, балюстради, електроприводи і специалізірованное обладнання для паркінгів.

 

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ
 

  • Які контрольно-пропускні системи з Чехії найпопулярніші?

Колекція Barrier від DoorHan є відмінним варіантом для перекриття проїздів шириною до 6 м. Так, наприклад, Barrier-3000 має стрілу 3 м і відкривається за 2-3 сек. Barrier-4000 оснащений планкою 4 м і піднімається за 5-6 сек. Barrier-5000 має ту ж швидкість роботи і стрілу 5 м. А Barrier-6000 оснащений планкою 6 м і піднімається за 7 сек. В якості основного матеріалу застосовується алюміній. Стріла може оснащуватися світлодіодним підсвічуванням. Стійка забарвлюється порошковою емаллю. Вона виконана з нержавіючої сталі. Всі представлені моделі можуть експлуатуватися з інтенсивністю 70%.

  • Яка модель з колекції найбільш відрізняється від інших?

Barrier Protektor з антивандальним стрілою зі сталі. Інтенсивність роботи цієї моделі становить 50%.
Що входить в стандартну комплектацію пропускної техніки?
У комплекті представлена ​​тумба, стріла з прямокутним або круглим перетином, блок управління, автоматика і 2-канальні пульти-брелоки. Також всі моделі можуть оснащуватися нерухомою опорою.

  • Що ще можна встановити на систему?

Виробник пропонує в якості опції підключення ключа-кнопки, кодової клавіатури, зовнішніх приймачів, блоків і пультів дистанційного керування. Планка може оснащуватися світлодіодним підсвічуванням.

  • Які матеріали використовуються для виготовлення обладнання?

Стійка виконується з нержавіючої та пофарбованої порошковою фарбою стали, а планка - з якісного алюмінію.