СОВРЕМЕННІЕ ЗАБОРІ-ОГРАЖДЕНИЯ

Конструкції для захисту приватних об'єктів випускаються на будівельний ринок в широкому асортименті. Виготовлення огорож і воріт для будинку вимагає використання міцних, якісних і довговічних матеріалів. Більшість сучасних європейських виробників забезпечує преміальну продукцію з високими естетичними властивостями. Сьогодні власникам будинку не потрібно вибирати між функціональністю і красою. Різноманіття матеріалів і модифікацій може ускладнити підбір оптимального рішення, тому попередньо варто розібратися в основних параметрах, про які йтиметься нижче.

уличные ворота - заборы - ограждения

изготовление современных заборов и ворот - установка - киев

ВИДИ ПАРКАНІВ ДЛЯ ДОМУ: ВИЗНАЧАЄМО КРАЩИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ОБ'ЄКТА

Функціональна конструкція використовується в якості захисту ділянки від проникнення сторонніх людей і тварин. Крім того, вона застосовується як прикраса об'єкта, якщо органічно вписується в ландшафт. Найбільш популярними варіантами є конструкції з профнастилу, металу, евроштакетніка, дерева і сітки-рабиці. Іноді матеріали комбінуються між собою. Якщо огорожу виконується в дуже великих розмірах, то лицьова частина може бути декоративною, а іншу частину закривають бюджетним рішенням.

Якщо це металева конструкція, то найбільш популярними різновидами вважають ковані огорожі, захисну систему з сітки-рабиці і паркан з профнастилу. Перше рішення відрізняється високою естетикою і художніми властивостями. Ковані конструкції дозволяють втілити унікальні дизайни і забезпечують правильне перше враження гостей. Сітка-рабиця є простим і недорогим варіантом, що гарантує високу безпеку, але низьку приватність, оскільки матеріал повністю просвічується. Профнастил - це, в основному, глуха зашивання, що дозволяє закрити територію від сторонніх очей. Матеріал може покриватися полімерною фарбою потрібного кольору, відповідно, конструкція гармонійно впишеться в навколишнє оточення. Іншими, але менш практичними варіантами, є кам'яні і дерев'яні огорожі. Натуральні матеріали красиві і довговічні, але більш схильні до руйнування, до того ж, вимагають особливого догляду. Якщо ж говорити про кам'яної конструкції, то вона не дуже виправдана з економічної точки зору.

 

уличные ворота - изготовление ограждений из стали - оцинковка

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ВІДПОВІДНИЙ ДИЗАЙН ПАРКАНУ ДЛЯ КОТЕДЖУ?


У відповідності з особистими вимогами конструкція може виконуватися глухий, з прорізами або комбінованої. Наприклад, огорожі жалюзі і ранчо в залежності від обраних профілів і відстані між ними можуть ставитися і до першої, і до другої категорії. Це найбільш популярні дизайни по ряду причин, серед яких можливість вибрати самостійно кінцевий зовнішній вигляд виробу, регулюючи характеристики. Металеві горизонтальні секції виглядають сучасно і незвично. Красиві паркани зі сталі ефективно захищають ділянку, протистоять агресивним зовнішнім факторам, не вимагають догляду і фарбування. Що стосується декоративного покриття, то є полімерно-порошкове (мат і глянець), двостороннє, імітація натурального дерева і комбінування. При цьому клієнтам пропонується вибір відтінку з міжнародного каталогу RAL. Це означає більш 200 варіантів, включаючи нестандартні. Це стосується і воріт, і парканів для будинку, оскільки ряд європейських виробників випускає не тільки окремі рішення, але і комплексні конструкції, що включають різні вироби. Наприклад, польський бренд Wisniowski розробив цілу колекцію огороджень в одній стилістиці - HomeInclusive 2.0, що дозволяє надійно і красиво захистити територію.

 

современные уличные ворота- ограждения жалюзи - дизайн ворот

ЯК САМОСТІЙНО МОНТУВАТИ ПАРКАН ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ?

Більшість конструкцій встановлюється на опори з металу - стовпи з квадратним або прямокутним перетином. Глибина монтажу залежить, частіше за все, від промерзання грунту. При бетонуванні опор установка проводиться приблизно на 1200 мм. Також можна виконати монолітно-стрічковий фундамент. Для цього використовується бетон, декорується цеглою або кам'яною плиткою. Ця конструкція найбільш довговічна, але і коштує дорожче. Між стовпами розміщують профнастил, евроштакетнік, дерев'яні або ковані секції.

Рекомендуємо також вивчити колекцію відкатних та розпашних воріт, монтованих на паркан: https://vorota24.ua/otkatnye-ulichnye-vorota. Конструкції виконуються в єдиному дизайні, створюючи привабливу і надійну вхідні лінію, і можуть доповнюватися корисними опціями.

 

дизайнерские заборы - ворота -изготовление -киев

уличные оцинкованные ворота - красивые ограждения с калиткой - львов

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГІДНА ВИРОБНИЦТВО ПАРКАНІВ І ОГОРОЖ З ВСТАНОВЛЕННЯМ?

Захисні системи виготовляються за унікальними проектами, розробленими попередньо в союзі з клієнтом. Для візуалізації кінцевого вироби створюються тривимірні зображення. На цьому етапі клієнт може внести правки. «ВОРОТА 24 Київ» розробляє 3D-проект безкоштовно. Готова конструкція повністю відображає початкові вимоги і відповідає потребам замовника. Установка парканів в Києві, а також в інших містах України надається в якості додаткового сервісу. Фахівці займаються ще й розробкою персональних дизайнів. Отримати знижки на будь-яку продукцію можна при оформленні покупки в салоні на вул. Кирилівська, 69В.