секции стальные заборные ограждения из металла

Захисні конструкції для приватного сектора представлені в широкому розмаїтті дизайнерських рішень, які багато в чому залежать від обраного виробничого сировини. У більшості випадків основним матеріалом стає метал, оскільки це один з найбільш стабільних, міцних і довговічних варіантів. Але в цю ж категорію потрапляють камінь, цегла і бетон. Останній матеріал сьогодні отримує друге життя, оскільки виробники стали наділяти його декоративні властивості. Одним із заводів, спеціалізацією якого стали бетонні блоки для забору, є JONIEC. Виробник понад 25 років надає на ринок все нові інноваційні проекти, і модульні огорожі є одним з них.

Фото и варианты заборов и ограждений для частного дома

Це цікаво:

ВСІ ВИДИ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВУЛИЧНИХ І ГАРАЖНИХ В'ЇЗНА БРАМА: ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ТОВАРІВ ВІД ЗАВОДУ NICE

ВИБИРАЄМО МІЖ МЕТАЛЕВОЇ І ДЕРЕВ'ЯНОЇ ВХІДНИЙ ДВЕРИМА: ЩО КРАЩЕ ВСТАНОВИТИ В ПРИВАТНІ КВАРТИРИ?

ПІДЙОМНІ В'ЇЗНІ КОНСТРУКЦІЇ В ПРИВАТНИЙ ГАРАЖ: ЯКІ МОДЕЛІ ЯВЛЯЮТЬСЯ НАЙБІЛЬШ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ?

ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ МЕТАЛЕВИХ ОГОРОЖ З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ ПОНАД 10 РОКІВ

ВУЛИЧНІ В'ЇЗНІ СИСТЕМИ В ПРИВАТНИЙ ДВІР ПО ТИПУ ГАРМОШКА: ЩО ЦЕ ЗА КОНСТРУКЦІЯ, І В ЧОМУ ЇЇ ВІДМІНУ ВІД АНАЛОГІВ?

почему лучше устанавливать секционный забор

какой забор поставить на участке

ПОЛЬСЬКІ БЛОКИ ДЛЯ ЗАБОРУ ВІД JONIEC: ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ МАТЕРІАЛУ

Багаторічна розробка і випуск будівельних матеріалів для зведення модульних огорож дозволили виробникові підвищити їх якість і впроваджувати все нові технології. Бетонні блоки JONIEC сьогодні застосовуються не тільки для створення захисних конструкцій, але також як декоративні елементи ландшафтного дизайну і роздільників приватній території. Це дозволяє реалізовувати унікальні творчі ідеї, варіюючи кількість задіяних матеріалів. Сучасний паркан з бетонних блоків може створюватися з використанням елементів з трьох колекцій виробника: ROMA Horizon, ROMA Classic і ROMA Perfect. З їх допомогою можна зводити як повноцінне огорожу, так і основу, наприклад, під металеві секції. Доступні як моделі з фірмовою розмірної сітки, так і рішення, виконані на замовлення. Базовими параметрами є 504x200x200 мм. Вага однієї штуки складає 22,5 кг. Також виробник пропонує встановити у верхній частині конструкції декоративні плоскі ковпаки. Вони випускаються в розмірах 280х504х50 мм.

какие заборы сейчас в моде модные заборы фото

современные заборы для частного дома, фото

недорогие заборы для частного дома

ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ВИРОБНИЦТВІ ПАРКАННИХ БЛОКІВ?

Міцність на стиск, низька водовбирним здатність і морозостійкість - це заслуга Vibro Technology. Природний зовнішній вигляд, що повторює натуральний камінь, забезпечує Splitting Technology. З її допомогою на поверхні створюється імітація природних відколів, але цілісність забірних блоків з бетону зберігається. Також потрібно в точності відтворити натуральний колір каменю, і для цього в виробничий процес впроваджується технологія MULTI-COLOR®. Відтінки і переливи світла можуть змінюватися і підлаштовуватися під особисті переваги замовника. Декоративні характеристики матеріалу залежать і від технології SCRATCH. Саме вона дозволяє отримати такий колір, який буде поєднуватися з фасадом будівлі і ландшафтним дизайном.

какой забор лучше для частного дома

ВИДИ БЛОКІВ ДЛЯ ПАРКАНУ І ЇХ ЕСТЕТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Виробник подбав про те, щоб забезпечити різноманітність кольорів матеріалу. Колекції випускаються в таких стандартних відтінках як білий і графітовий, а також в оригінальних варіантах - маренго, онікс, пірит, платина, діорит, мілошл, морион. Серед асортименту представлені також елементи з опуклою зовнішньою поверхнею і крупнозернистою текстурою. Перевагою матеріалу вважається ще й можливість комбінування з каменем, металом, габіонними конструкціями. Такі рішення естетичні, екологічні та довговічні.

Іншим відомим польським виробником захисних конструкцій є завод Wisniowski. Його спеціалізація - преміальні огорожі з оцинкованої сталі: https://vorota24.ua/ograzhdeniya-wisniowski/. Дизайн рішень може вибиратися з фірмового каталогу або розроблятися в індивідуальному порядку, що забезпечує клієнтам широкі можливості для персоналізації.

Как выбрать красивый и практичный забор для частного дома

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ І ВСТАНОВЛЕННЯ БЕТОННИХ БЛОКІВ В УКРАЇНІ?

Модульне огорожу - це свобода творчості. Саме тому бетонні блоки, які характеризуються високою естетикою і елегантністю, стають популярним матеріалом для зведення повноцінної захисної системи або в якості основи під секційну конструкцію. Фахівці «ВОРОТА 24 Київ» готові відповісти на всі ваші запитання і підібрати найкраще рішення. Ми також надаємо послугу монтажу огорожі. Щоб купити блоки для забору з максимально доступною знижкою, зверніться в наш виставковий центр за оформленням замовлення. Салон знаходиться на вул. Кирилівській, 69В. Зателефонуйте нам у зручний час для попереднього розрахунку вартості проекту або консультації: +380509937077, +380676902424.