АВТОМАТИЧЕСКИЕ ВОРОТА АНГАРНЫЕ ДЛЯ ПРОМЫШЛЕННЫЕ

В'їзні конструкції для виробничих об'єктів повинні характеризуватись високою стабільністю, швидкою дією, міцним механізмом, візуальною привабливістю, стійкістю до зовнішнього впливу, включаючи можливі спроби злому. Європейський завод Wisniowski, розуміючи завдання підприємств різної спрямованості, об'єднав усі найкращі характеристики у двох моделях – V-KING та TRAFFIC. Обидві конструкції є промисловими воротами, що складаються, з автоматичним управлінням. Вони підходять для ділянок з інтенсивним транспортним потоком, що потребує регулювання та контролю. По суті, обидві системи є комбінацією ряду особливостей електронного шлагбауму і розстібної в'їзної конструкції.

Монтаж ворот - промышленные ворота от производителя WISNIOWSKI
Це цікаво:

У ЧОМУ ПРИНЦИПОВІ ВІДМІННОСТІ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ КВАРТИРИ І ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ: ВІДПОВІДЬ ФАХІВЦІВ ЗАВОДУ-ВИРОБНИКА
КОРИСНІ ПОРАДИ З ВИБОРУ АВТОМАТИЧНОГО ШЛАГБАУМУ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ НА БУДЬ-ЯКИЙ ОБ'ЄКТ
ПЕРЕЛІК КРАЩИХ МОДЕЛЕЙ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ДЛЯ В'ЇЗДНИХ СИСТЕМ З БУДЬ-ЯКИМ МЕХАНІЗМОМ ДІЇ
САМОНЕСУЧА ВІДКАТНА КОНСТРУКЦІЯ У ЧАСТНИЙ ДВІР – У ЧОМУ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТАКОГО РІШЕННЯ?
ЗАБІРНІ БЕТОННІ БЛОКИ ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА: ЯК СТВОРИТИ УНІКАЛЬНУ МОДУЛЬНУ ОГОРОДУ З ПРОДУКЦІЄЮ JONIEC?

Купить промышленные ворота в городе Одесса - роллетные от завода Вишневски
ШВИДКІСНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ V-KING І TRAFFIC: КОМПАКТНІСТЬ І ІНШІ ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Обидві конструкції близькі за характеристиками та розраховані на інтенсивну роботу у суворих умовах. Першою була розроблена лінійка V-KING, а на її базі вже згодом з'явилася TRAFFIC. Стартова модель виготовляється з оцинкованої міцної сталі, друга з полегшеною зашивкою з алюмінію. Обидва матеріали характеризуються стійкістю до корозійних процесів. Для закріплення ефекту металева конструкція покривається порошковою фарбою вибраного відтінку. Моделі виконуються в безрейковій конфігурації, а рух здійснюється завдяки петлям та важелям. Діапазон робочих температур від -20 до +55°C. Варто виділити і підвищену компактність представлених моделей, оскільки при відкритті проїзду секції стулок накладаються одна на одну, займаючи мінімум простору. При цьому кількість елементів в полотні залежить виключно від параметрів ділянки, що перекривається. Стулки також можуть бути дві або одна на вибір.

promyishlennyie sektsionnyie vorota Wisniowski

vorota-wisniowski-rolletnye-avtomaticheskie-podemnye-rulonnye-sistemy-proizvodstvo-polsha
ВИБІР ПІДХІДНОГО КОНСТРУКЦІЙНОГО РІШЕННЯ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ПРОМИСЛОВИХ ВОРОТ

Заповнення стулки в'їзної конструкції V-KING передбачає вибір профілі різного перерізу або грати (фірмові панелі Vega 2D Super). Для TRAFFIC крім представлених варіантів доступна трубчаста зашивка. Верхня частина полотен на запит оснащується гострими гребенями, що підвищують безпеку об'єкта. Також є механізми захисту: сигнальні лампи, кромкові планки, кодові замки, аварійні вимикачі, фотоелементи. Монтаж конструкції здійснюється на стовпи із профілів 20х20 або 16х16 см.

vorota-promyshlennye-dlya-avtomojki-sto-proizvodstvennogo-i-skladskogo-zdaniya

kupit-promyshlennye-vorota-skladnye-odessa-harkov-dnepr-kiev
СТАНДАРТНА АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРОТ-КНИЖКА ВІД WISNIOWSKI

Серійно модель V-KING комплектується електроприводом DAAB, МТ чи МК. Швидкість роботи в'їзної системи складає до 1 м/с. Ресурс роботи досягає 500000 циклів, а на добу можна виконати близько 800-2000 відкриттів/закриттів.
TRAFFIC представлена ​​у двох модифікаціях – Totmann та Automatik. У базовому комплекті до конструкції додається електропривід CAME Ferni F1024. Швидкість роботи становить 0,6 м/сек. Ця модель вважається бюджетним аналогом попереднього покоління. Ресурс системи – близько 200000 циклів за можливості виконувати до 250 відкриттів/закриттів на добу. Автоматика може комплектуватися зовнішнім блоком керування та віддаленим контролем доступу.

kupit-avtomaticheskie-vorota-otkatnye-iz-stali-v-gorode-kharkov-ustanovka-i-izgotovlenie
БАЗОВА ТА ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ МЕТАЛЕВИХ ВОРОТ НА ВИРОБНИЦТВО

У стартовому наборі до V-KING додається 5-10 кромкових планок, два аварійні вимикачі та фотоелементи. Моделі поставляються у формі для швидкого збирання PLUG & PLAY.
Ще одним фірмовим рішенням польського виробника є швидкодіючі телескопічні конструкції з відкатною стулкою: https://vorota24.ua/teleskopicheskie-vorota-promyshlennye/. Вони також відмінно підходять для підприємств з високим автотрафіком і можуть ефективно експлуатуватися в умовах обмеженого простору перед та за в'їздом.

kupit-promyshlennye-vorota-skladnye-v-kieve-ustanovka-izgotovlenie

izgotovlenie-i-ustanovka-vorot-skladyvayushchiesya-sistemy-iz-sekcij-sendvich-panelej
СТИЛІСТИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВУЛИЧНИХ ВОРОТ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ОБ'ЄКТІВ З ПОЛЬЩІ

Металеву поверхню можна покрити порошковою фарбою вибраного відтінку із фірмового каталогу заводу або міжнародної палітри RAL. Сама структура може бути як глянсовою, так і матовою. Нанесення фарби на металеву оцинковану конструкцію забезпечує закріплення антикорозійного ефекту – виробник обіцяє гарантійний термін не менше 5 років. Стандартними відтінками є антрацит, сірий, чорний, білий, синій та зелений.

kupit-avtomaticheskie-vorota-otkatnye-iz-profnastila-v-gorode-kharkov-ustanovka-i-izgotovlenie

ceny-na-izgotovlenie-vorot-v-gorode-kiev-harkov-odessa-dnepr-lviv-Ivano-frankivsk
ДЕ ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА-ГАРМОШКА З УСТАНОВКОЮ ПО УКРАЇНІ?

Якщо перелічені вище аргументи вас не переконали у придбанні, то варто також відзначити можливість придбання проекту зі знижки. При відвідуванні фірмового офісу компанії "ВОРОТА 24 Київ" на замовлення надається зниження вартості. Крім того, достстам за консультацією: +380503562116, +380671121704. Доставка готової системи здійснюється за рахунок виробника. Також доступне замовлення комплексного огородження, що складається з декількох елементів, наприклад, в'їзних та гаражних конструкцій, паркану з хвірткою, дверей, балюстради.