шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаум

Контрольно-пропускні системи є ефективним рішенням для обмеження і ефективного регулювання в'їзду на ділянки будь-якого типу, промислові і побутові. Це можуть бути як приватні двори, так і торговельні та бізнес-центри, автостоянки, повітряні і морські порти. Керування транспортним потоком здійснюється на проїздах різної ширини. Деякі виробники пропонують конструкції зі стрілою до 12 метрів, а на великих ділянках рекомендують встановлювати дві системи навпроти. Устаткування представлено в різних цінових сегментах, а в бюджетному можна знайти автоматичні шлагбауми Alutech. Моделі білоруського виробництва здатні перекривати ділянки шириною до 6 метрів.

установка пропускного оборудования - купить современный шлагбаум

Це цікаво:

avtomaticheskiy shlagbaum pod zakaz-ustanovka shlagbauma

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ ВИРОБНИЦТВА АЛЮТЕХ

Устаткування являє собою стійку зі стрілою, інакше званої рейкою. Залежно від обраної моделі шлагбаум на пульті може відкривати проїзд за 2-6 секунд. Вбудований в тумбу механізм забезпечує коректну і безшумну автоматичну роботу. Серед значущих опцій можна виділити захист від пошкоджень завдяки виявленню перешкод на шляху руху і реверсу стріли. Також важлива функція автоматичного закриття після проїзду транспорту. Обладнання від Алютех дозволяє адмініструвати користувачів. Для цього воно оснащується функціями видалення пульта за кодом і визначення номера запису в пам'яті. Установка фотоелементів на контрольно-пропускну систему дозволить вчасно виявити перешкоди. Також можна встановлювати на проїзді два синхронізованих пристрою або налаштувати їх для організації зустрічного трафіку. Моделі мають міцну конструкцію зі сталі товщиною 2-4 мм. Роботу можна підлаштовувати під специфіку об'єкта та індивідуальну інтенсивність автомобільного потоку.

shlagbaum iz Italii-kupit nedorogo avtomaticheskiy shlagbaum

АКТУАЛЬНІ ШВИДКІСНІ ШЛАГБАУМИ З АСОРТИМЕНТУ ЗАВОДУ ALUTECH

Першою варто розглянути модель BRAVO, яка вважається інтелектуальним рішенням для об'єктів з високоинтенсивним автотрафіка. Це яскрава і стильна конструкція, що характеризується надійністю і довговічністю. Довжина стріли становить 6 метрів. В обладнання вбудована світлодіодне підсвічування з режимом світлофора в базовій комплектації. Швидкість роботи регулюється в межах 3-6 секунд, що дозволяє уникнути скупчення транспорту. BRAVO функціонує з інтенсивністю до 250 циклів на годину. Діапазон температури, при якій устаткування працює справно, знаходиться в межах від -30 до +65. Експлуатаційний ресурс становить 1 млн циклів. Виробник пропонує вибрати стрілу самостійно: прямокутна довжиною 4 і 5 метрів або кругла 6 м. Другий варіант особливо актуальний в разі великих вітрових навантажень. Устаткування оснащується такими опціями безпеки як можливість збільшити видимість сигналів регулювання, зупинкою рейки при контакті з перешкодою, підключення до системи сигналізації, попередження про виїзд з території. Крім того, додатково можна під'єднати і запрограмувати фірмові аксесуари для ефективного вирішення завдань по контролю доступу. Тумба призначена для ліво- і правостороннього монтажу рейки.

Крім іншого група компаній Алютех випускає шлагбауми для парковки під брендом AN-MOTORS. Найпопулярнішою моделлю є ASB6 для регулювання середньо або низкоинтенсивного автотрафіка. Контрольно-пропускні системи AN-MOTORS також знаходяться в бюджетному сегменті: https://vorota24.ua/shlagbaumy-an-motors/. Робочий ресурс моделей може досягати більше 2,5 млн циклів. О першій годині пристрої здатні виконувати близько 100 відкриттів / закриттів проїзду.

современное пропускное оборудование с установкой

купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр

ЧИМ ДОДАТКОВО ОБЛАДНАТИ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ШЛАГБАУМ: ФІРМОВІ ОПЦИИ

Виробник пропонує до установки сигнальну лампу для оповіщення про виїзд транспорту з території, фотоелементи для виявлення перешкод на шляху руху стріли, приймач для запису певної кількості пультів, зовнішню антену для збільшення дальності прийому сигналу. Якщо говорити про функціональні елементи, то Алютех випускає стаціонарні опори для зниження навантаження на рейку в горизонтальному положенні. На неї ж і встановлюються фотоелементи. Також доступна рухома опора, що не займає місця в проїзді. Для регулювання напряму і черговості руху надається світлофор. Варто задуматися і про придбання додаткового пульта управління.

Щоб купити шлагбаум, який відповідає персональним вимогам, важливо врахувати такі параметри як призначення механізму, ширина проїзду, час відкривання, максимальна довжина стріли і частота використання. Краще вибирати модель з запасом, коли мова йде про її потужності.

паркоматы с шлагбаумом - установка - киев

установка шлагбаума на пульте - стоимость

ДЕ ПРИДБАТИ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ ВО ДВІР І НА ПІДПРИЄМСТВО З ВСТАНОВЛЕННЯМ?

Якісне і довговічне устаткування сьогодні можна придбати, маючи будь-який бюджет. Фахівці «ВОРОТА 24 Харків» здатні підібрати модель виходячи з персональних побажань щодо функціональності і вартості. При цьому механізм дійсно буде відповідати заявленим характеристикам. Якщо говорити про продукцію Алютех, то електронний шлагбаум, ціна якого приблизно починається від 895 €, може купуватися за зниженою вартістю. Знижка діє за умови оформлення покупки в шоу-румі. Салон знаходиться на вул. Тобольської, 42а. Ви також можете замовити монтаж шлагбаума в чітко встановлені терміни. Все ще не знаєте, яку модель вибрати? Наші менеджери проводять безкоштовні консультації у зручний час: +380509937077, +380676902424.