vorota-promyshlennye-angarnye-skladnye-avtomaticheskie-sistemy-kiev

Способи управління в'їзними конструкціями будь-якого типу щорічно удосконалюються, дозволяючи все краще вирішувати виробничі завдання різних об'єктів. Так, крім віддаленого контролю доступу на ринку з'явилися мікрохвильові радари, що застосовуються в якості командного пристрою. Вони сполучаються з автоматичними промисловими воротами секційного і роллетного типів, високошвидкісними моделями і промисловими дверима. Деякі моделі здатні розпізнавати транспортні засоби та фільтрувати людей. Якщо об'єкти рухаються повз ворота, механізм не активує підйом стулки. Крім підприємств такі радари ідеально підходять для використання в підземних паркінгах.

дистанционное управление промышленными воротами

Це цікаво:

distantsionnoye upravleniye promyshlennymi vorotami

ЩО СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ МІКРОХВИЛЬОВИЙ РАДАР ДЛЯ АКТИВАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ?

Обладнання оснащене чутливим датчиком спрямованої дії, що визначає маршрут руху. Радар для промислових воріт APRO20 активує автоматичні в'їзні конструкції при наближенні людини або транспортного засобу. При цьому рух від секційних воріт промислового типу повністю ігнорується. Мікрохвильової детектор є універсальним і виробляється компанією GUGLIELMI S.N.C. (Італія). За своєю суттю пристрій являє собою фотоелемент.

промышленные ворота с автоматикой в комплекте-купить привод для ворот

tsena na promyishlennyie vorota - proizvodstvo v'ezdnyih sistem

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РАДАРА-ДЕТЕКТОРА РУХУ МОДЕЛІ APRO20

Управління технічним пристроєм відбувається за допомогою Безпотенційні контакту. Устаткування встановлюється на секційні або рулонні ворота для складу не вище, ніж 6000 мм. Дальність детекції руху максимально становить 10000 мм. Радар має категорію захисту IP65, що гарантує безпечне та ефективне застосування зовні приміщення або всередині при високій вологості. Робоча напруга механізму - 12 і 24 В. Габаритні розміри становлять 160х110х95 мм. Виготовляється детектор з полікарбонату і ABS. Робочі температури знаходяться в широкому діапазоні: від -20 до +55 С. Корпус виконаний в чорному кольорі.

сколько стоят промышленные ворота - киев, днепр, харьков

promyishlennyie sektsionnyie vorota na sklad - izgotovlenie pod zakaz -kievЧОМУ ВАРТО ОБЛАДНАТИ ПІДЙОМНІ ВОРОТА В ЦЕХ МІКРОХВИЛЬОВИМ РАДАРОМ?

Це обладнання нового покоління, що дозволяє максимально автоматизувати більшість логістичних процесів на підприємстві. Крім того, в управлінні можна уникнути людського чинника, що впливає на тривалість і якість експлуатаційного терміну. Сполучати обладнання необхідно з якісної автоматикою для промислових підйомних конструкцій: https://vorota24.ua/avtomatika-dlya-vorot/. Професійне обладнання призначається для підвищення експлуатаційного комфорту при використанні захисних систем з будь-якими габаритами.

 Ворота промышленные ангарные - складные автоматические системы Киев

промышленные секционные ворота на склад - изготовление под заказ -киев

ДЕ ЗАМОВИТИ ШВИДКІСНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО З ОБЛАШТУВАННЯМ РАДАРОМ і ВСТАНОВЛЕННЯМ?

Транспортні задачі на підприємствах різної спрямованості можуть частково вирішуватися автоматизацією ряду процесів. Одним з таких є контроль проїзду і проходу на комерційну територію через підйомну конструкцію. Установка автоматики все ще вимагає присутності людини, який буде керувати відкриттям і закриттям полотна. А ось монтаж радара з датчиком руху дозволяє повністю довірити цей процес техніці. Компанія «ВОРОТА 24 Київ» займається виготовленням та встановленням в'їзних конструкцій з оснащенням їх необхідними додатковими опціями. Однією з таких може стати мікрохвильовий радар для активації промислових систем. Клієнтам доступний великий каталог додаткового оснащення і знижки на оформлення замовлення за умови покупки в виставковому салоні. Київський офіс розташовується на Кирилівській, 69В. Зв'яжіться з нами попередньо, щоб отримати консультацію: +380676902424, +380509937077.