ВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

9000 ГРН

КОМПАНІЯ ВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ

АДРЕСА НАШОГО САЛОНУ ВОРІТ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, вул. Височана, 16В, ТОВ "ВОРОТА 24" ЧЕКАЄМО НА ВАС!
тел. ‎(032) 290-26-61; (067) 693-70-77; (050) 441-21-75


Хочете ми самі вам зателефонуємо?


СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ, ЯКІ ДІЮТЬ В ЦЬОМУ МІСЯЦІ:

 


 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ВОРОТА


ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ 


ЩО ВИ ШУКАЄТЕ?


ГАРАЖНІ ВОРОТА ЧИ РОЛЕТИ

Секционные ворота и роллеты


ВІДКАТНІ ЧИ РОЗПАШНІ ВОРОТА У ДВІР

Откатные автоматические ворота


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ЧИ РОЛЕТИ

Промышленные большие ворота


КОВАНІ ВОРОТА ТА ІНШІ ВИРОБИ 

Кованые ворота, ограждения, лестницы


АВТОМАТИКА ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ ВОРІТ

Автоматика для откатных и распашных ворот Nice, Faac, Came


ЧОМУ САМЕ НАША КОМПАНІЯ?

ВЛАСНИЙ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕХ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Производство ворот в Киеве

МОНТАЖ З ГАРАНТІЄЮ 5 РОКІВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Монтажні бригади по всій Україні • Безкоштовний замір

Оперативный монтаж сдвижных ворот

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ ПО ВСІЙ КРАЇНІ

Київ • Львів • Дніпро • Харків • Одеса • Івано-Франківськ

ЩОМІСЯЧНИЙ ФОТОЗВІТ ВСТАНОВЛЕНІ ВОРІТ

Фото готовые гаражные и уличные ворота


ПОДИВІТЬСЯ ФОТОЗВІТИ ВСТАНОВЛЕНИХ ГАРАЖНИХ

І ВУЛИЧНИХ ВОРІТ У НАШИХ АЛЬБОМАХ


ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ВОРІТ У ПРОЕКТІ ВАШОГО БУДИНКУ

Компьютерная визуализация ворот


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Сучасні автоматичні секційні ворота будуть гарною окрасою вашого гаражного приміщення. У нас ви можете купити за демократичною ціною гаражні ворота від відомих виробників воріт та систем: Hormann, Дорхан, Алютех, Wisniowski, РІТЕРНА. Панель є досить міцною, середня товщина становить 40 міліметрів. Виробники у процесі виготовлення панелі користуються сталевими сплавами, а за наповнювач слугує спінений поліуретан. Готові ворота в повній мірі задовольняють найсуворіші європейські норми безпеки. Таким чином, ви зможете зберегти тепло у своєму гаражі, а також сміливо опалювати приміщення та не боятися за роботу воріт. теплі панелі також захистять від протягу, який теж забирає багато тепла з приміщення.

Ви не опалюєте гараж зимової пори року? Тоді вам можна встановлювати гаражні ролети. Такі ворота дуже вигідні, вони дозволять вам зберегти корисний простір, якщо того обмаль.


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА 

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 9900 ГРН


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Розпашні ворота та вуличні відкатні автоматичні використовуються для того, щоб огороджувати як приватну територію, так і промисловий об’єкт. У нашому інтернет-магазині ВОРОТА 24 купіть вигідно для себе ці ворота. Чеські ворітні системи Doorhan, білоруські Алютех, WISNIOWSKI (Польща) – все різноманіття вибору для вас, для будь-яких габаритів гаражного приміщення, причому недорого для вас. Окрім цього, для вас доступні ворота нашого власного виробництва.  Для того, щоб наповнити панель, можна використати сандвіч-панель, пофлисти, та інше на вибір.


ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА

У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 14900 ГРН


КОВАНІ БРАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Ковані брами – це окрема тема взагалі. Не помітити їх на вулиці досить важко, вони відразу впадають в око своєю красою. Ковані системи вам дозволять не лише відгородити власну територію, але й продемонструвати всім свій смак. Виготовлення кованих систем у місті Івано-Франківськ – це мистецтво. Для того, щоб виробити ворота, ми використовуємо гаряче кування. У нього є переваги перед методом холодного кування. Коли коваль користується гарячим куванням, то він може приділити досить уваги кожному елементу виріб, надати їм досконалого вигляду.


КОМПЬЮТЕРНАЯ ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

БЕСПЛАТНЫЙ ПРОЕКТ КОВАНЫХ ВОРОТ

ПОЛУЧИТЬ БЕСПЛАТНУЮ ВИЗУАЛИЗАЦИЮ ВОРОТ


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Користування воротами має бути зручним, для цього вам потребується автоматика від провідних виробників Faac, CAME, Nice у місті Івано-Франківськ. Надаємо гарантію на товар 3 роки, при одночасній покупці воріт та автоматики для вас активується знижка 15 відсотків на автоматичні приводи.

МАЙТЕ НА УВАЗІ! Враховуйте технічні характеристики, коли купуєте відкатні, гаражні брами. Робота приводів розрахована на різний рівень потужності, що випливає з інтенсивності навантаження на них. Оберіть для своїх брам, виходячи з розмірів та ваги розпашних та відкатних воріт у місті Івано-Франківськ. Отримайте консультацію менеджера без додаткових оплат, ви знайдете нас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сорохтея, 28.

 

ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ

У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 7900 ГРН


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Автоматичні промислові брами, як правило, ставлять на автомобільну мийку, ангар, СТО, на великі споруди. Для вас рекомендуємо встановити промислові ворота у місті Івано-Франківськ недорого від заводу-виробника. Вони працюють майже так, як і гаражні брами, а  відрізняються міцністю та довговічністю. Ворота відчиняються, при цьому полотно рухається до стелі, економлячи місце, за наповнення полотна виступає поліуретан.

Для того, щоб уберегтись від корозії, виробник користується нержавіючими матеріалами. Ми можемо зробити промислові ворота у Івано-Франківську за вашим замовленням,  витратити треба мало часу – 3-5 днів. Промислові рулонні брами замовляйте на нашому сайті. Для воріт на автомобільний салон радимо панорамні ворота. Цінова політика на промислові ворота Doorhan, Алютех, Ryterna, Hormann в діапазоні 18000 – 200000 гривень. Якщо ви купуєте секційні чи ролетні промислові брами, то отримуєте знижку на привід. Ви можете зацікавитися протипожежними воротами, які теж представлені на сайті.


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 17900 ГРН


ПРО КОМПАНІЮ ВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Уже 12 років ми з нашими клієнтами, посідаючи провідне місце серед виробників ворітних систем. Купуйте у нас ворота, автоматику, фурнітуру, шлагбауми у Івано-Франківську. Це можна зробити, як через сайт, так і через фірмовий салон. Пряма співпраця з європейським виробником, доставка – безкоштовно, гарантія на продукт -10 років. Щоденні пропозиції та акції. Продаж супроводжується договорами, монтує ворота наша бригада. Повна оплата – лише після того, як встановлені ворота. Сервісна гарантія – 5 років. Завітайте у офіс у Івано-Франківську, або в інше місто, 25 філій по країні, щодня чекаємо саме на вас! Для повної картини ознайомтесь з фото та прочитайте відгуки.


ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС

ВОРІТ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ


Щоб виготовити ворота для вас у місті у Івано-Франківськ, треба не більше, ніж 5 днів! Так як інша компанія пропонує часто тільки стандартну розмірну сітку на гаражні та вуличні ворота, ми пропонуємо індивідуальне рішення. У компанії ВОРОТА 24 ви можете замовити ворота з урахуванням індивідуальних розмірів свого гаража.

Якщо ж ви вирішуєте поставити для себе ворота з куванням, то можете самі прикласти зусилля до їх створення, звичайно, що ці зусилля будуть творчими у співпраці з нашими дизайнерами. Наш майстер втілить в життя ваші побажання. Ворота монтуються якісно, швидко, вкладаючись в певний термін. Монтажні роботи від 990 гривень. Користуйтеся автоматикою для свої ворітних систем. Акційні пропозиції у нас дозволяють монтувати безкоштовно ворота, якщо ви купуєте гаражні ворота або ролетні системи.


Якщо Ви перебуваєте у Івано-Франківську,

чекаємо Вас за адресою: вул. Высочана 16В
Контактні телефони: (044) 209-93-89; (067) 641-74-70; (095) 712-77-11.


Комментарии
Добавить комментарий
Микола
Микола
Потрібні гаражні ворота в Івано-Франківську, розміри проему 3200х2500 - яка буде вартість воріт та монтажу?
комментировать