ВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

9000 ГРН

КОМПАНІЯ ВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
ВИСТАВКОВИЙ САЛОН АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ
тел. (067) 641-74-70; (095) 712-77-11
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ВОРОТА


Salon vorIt Ivano-FrankIvskAvtomatichnI roleti v salonI vorIt Ivano-FrankIvsk

PIdyomnI vorota Ivano-FrankIvskVulichnI vorota Ivano-FrankIvsk


АДРЕСА НАШОГО САЛОНУ ВОРІТ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ,
вул. Височана 16В ТОВ "ВОРОТА 24" ЧЕКАЄМО ВАС


МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

виклик майстра на виміри

ВИРОБНИКИ ВОРІТ ТА АВТОМАТИКИ
ALUTECH, HORMANN, WISNIOWSKI, RYTERNA, DOORHAN, CAME, FAAC


   

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ГАРАЖНИХ І ВУЛИЧНИХ ВОРІТ

Vorota RIterna Ivano-FrankIvskTsIna vIdkatnih vorIt Ivano-FrankIvsk

VulichnI vorota fIlonka Ivano-FrankIvskVigotovlennya kovanih vorIt Ivano-FrankIvsk

RulonnI vorota Alyuteh Ivano-FrankIvskVIdkatnI garazhnI vorota Ivano-FrankIvsk

Kovka Ivano-FrankIvskvulichnI roletnI vorota Ivano-FrankIvsk


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Сучасні автоматичні секційні ворота будуть гарною окрасою вашого гаражного приміщення. У нас ви можете купити за демократичною ціною гаражні ворота від відомих виробників воріт та систем: Hormann, Дорхан, Алютех, Wisniowski, РІТЕРНА. Панель є досить міцною, середня товщина становить 40 міліметрів. Виробники у процесі виготовлення панелі користуються сталевими сплавами, а за наповнювач слугує спінений поліуретан. Готові ворота в повній мірі задовольняють найсуворіші європейські норми безпеки. Таким чином, ви зможете зберегти тепло у своєму гаражі, а також сміливо опалювати приміщення та не боятися за роботу воріт. теплі панелі також захистять від протягу, який теж забирає багато тепла з приміщення.

Ви не опалюєте гараж зимової пори року? Тоді вам можна встановлювати гаражні ролети. Такі ворота дуже вигідні, вони дозволять вам зберегти корисний простір, якщо того обмаль. Принцип роботи воріт нескладний: полотно піднімається догори, де воно скручується в спеціальній коробці. Ми вам радимо поставити рулонні ворота з алюмінію у Івано-Франківську для компактного гаража. Ціна гаражних ролет дуже демократична та розпочинається від 200 євро, таким чином ваша покупка буде ще й вигідною. Для того, щоб керування воротами було не лише зручним, але й оперативним, скористуйтеся автоматичними приводами. Ви можете купити привід недорого у нас за ціною від 60 євро, причому ми даємо гарантію на товар 3 роки. 


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 9900 ГРН

SektsIynI vorota Ivano-FrankIvskRoletnI vorota korichnevI Ivano-FrankIvsk


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Розпашні ворота та вуличні відкатні автоматичні використовуються для того, щоб огороджувати як приватну територію, так і промисловий об’єкт. У нашому інтернет-магазині ВОРОТА 24 купіть вигідно для себе ці ворота. Чеські ворітні системи Doorhan, білоруські Алютех, WISNIOWSKI (Польща) – все різноманіття вибору для вас, для будь-яких габаритів гаражного приміщення, причому недорого для вас. Окрім цього, для вас доступні ворота нашого власного виробництва.  Для того, щоб наповнити панель, можна використати сандвіч-панель, пофлисти, та інше на вибір.

Сучасні розпашні ворота у Івано-Франківську можна замовити через наш сайт, після того, як ви купите ворота, вам треба буде встановити на них автоматичні приводи. Радимо автоматику від європейських виробників: CAME, Nice, Faac. Розпашна система, треба сказати, не є такою практичною, зручною, як розсувні ворота для в’їзду, за допомогою останніх ви зекономите простір. Відкатні ворота рухаються за допомогою рейок вздовж полотна. Великий асортимент різних розмірів дозволить обрати саме те, що вам потрібно зараз для гаража. Також можете у нас замовити виготовлення воріт за індивідуальним замовленням. Щоденні вигідні акції для наших покупців. Для виготовлення зсувних брам замовляйте на нашому сайті фурнітуру на відкатні ворота, можливо купити фурнітуру і окремим замовленням. Лояльна цінова політика на відкатні ворота розпочинається з 14900 гривень.


ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 14900 ГРН

vulichnI vorota Ivano-FrankIvskRozpashnI vorota proflist Ivano-FrankIvsk


КОВАНІ БРАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Ковані брами – це окрема тема взагалі. Не помітити їх на вулиці досить важко, вони відразу впадають в око своєю красою. Ковані системи вам дозволять не лише відгородити власну територію, але й продемонструвати всім свій смак. Виготовлення кованих систем у місті Івано-Франківськ – це мистецтво. Для того, щоб виробити ворота, ми використовуємо гаряче кування. У нього є переваги перед методом холодного кування. Коли коваль користується гарячим куванням, то він може приділити досить уваги кожному елементу виріб, надати їм досконалого вигляду.

Ворота з куванням ми виготовимо на індивідуальне замовлення клієнта. Не бійтеся втілити в металі всі свої творчі прагнення та побажання. На полотні можна виготовити вензелі, герби, оригінальну виноградну лозу чи кошик. Ви можемо відтворити проекцію ваших воріт для того, щоб ви мали уяву, як вони будуть виглядати. Це вигідно, тому що можна вносити свої корективи до проекту. Для фарбування підходить порошкова фарба, патинування. Останнє може бути срібним, золотим, перлинним. Максимум, на виготовлення воріт треба 10 днів, це залежить від типу малюнків, заповнення.


VulichnI kovanI vorota Ivano-FrankIvskKovanI rozsuvnI vorota z dostavkoyu Ivano-FrankIvsk

vIdkatnI vorota kovka Ivano-FrankIvskkovanI vorota foto Ivano-FrankIvsk


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Користування воротами має бути зручним, для цього вам потребується автоматика від провідних виробників Faac, CAME, Nice у місті Івано-Франківськ. Надаємо гарантію на товар 3 роки, при одночасній покупці воріт та автоматики для вас активується знижка 15 відсотків на автоматичні приводи.

МАЙТЕ НА УВАЗІ! Враховуйте технічні характеристики, коли купуєте відкатні, гаражні брами. Робота приводів розрахована на різний рівень потужності, що випливає з інтенсивності навантаження на них. Оберіть для своїх брам, виходячи з розмірів та ваги розпашних та відкатних воріт у місті Івано-Франківськ. Отримайте консультацію менеджера без додаткових оплат, ви знайдете нас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сорохтея, 28. Автоматика на ворота має попит по причині високої якості роботи. Компанія ВОРОТА 24 завжди контролює високу якість, тому що ми прагнемо надати вам найкраще. Наші менеджери змогли відвідати виробництво САМЕ (Італія) та самі переконалися у якості товарів.

 

ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 7900 ГРН


Avtomatika na vorota rozpashnI Ivano-FrankIvskAvtomatika na vIdkatnI vorota tsIna Ivano-FrankIvsk


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Автоматичні промислові брами, як правило, ставлять на автомобільну мийку, ангар, СТО, на великі споруди. Для вас рекомендуємо встановити промислові ворота у місті Івано-Франківськ недорого від заводу-виробника. Вони працюють майже так, як і гаражні брами, а  відрізняються міцністю та довговічністю. Ворота відчиняються, при цьому полотно рухається до стелі, економлячи місце, за наповнення полотна виступає поліуретан.

Для того, щоб уберегтись від корозії, виробник користується нержавіючими матеріалами. Ми можемо зробити промислові ворота у Івано-Франківську за вашим замовленням,  витратити треба мало часу – 3-5 днів. Промислові рулонні брами замовляйте на нашому сайті. Для воріт на автомобільний салон радимо панорамні ворота. Цінова політика на промислові ворота Doorhan, Алютех, Ryterna, Hormann в діапазоні 18000 – 200000 гривень. Якщо ви купуєте секційні чи ролетні промислові брами, то отримуєте знижку на привід. Ви можете зацікавитися протипожежними воротами, які теж представлені на сайті.

Коли клієнту пропонується дуже широкий вибір, то він може заплутатися у різноманітті. Щоб цього не сталося, проконсультуйтесь у нашого менеджера, він зорієнтує вас по тому, що потрібно. Найбільшим попитом користуються промислові брами Ryterna і Алютех. Найбільш бюджетний варіант – Doorhan,  фірмову якість гарантують ворота Hormann. За товщиною панелі ворота відрізняються. Системи Doorhan – товщина панелі 40 міліметрів, у Алютех – від 40 до 45 міліметрів, у Ryterna 40 міліметрів, а Hormann ставить рекорди – від 42 до 67 міліметрів. Цінова політика від 17900 гривень.


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІД 17900 ГРН

PromislovI sektsIynI vorota Ivano-FrankIvskPIdyomnI promislovI vorota Ivano-FrankIvsk


ПРО КОМПАНІЮ ВОРОТА 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Уже 12 років ми з нашими клієнтами, посідаючи провідне місце серед виробників ворітних систем. Купуйте у нас ворота, автоматику, фурнітуру, шлагбауми у Івано-Франківську. Це можна зробити, як через сайт, так і через фірмовий салон. Пряма співпраця з європейським виробником, доставка – безкоштовно, гарантія на продукт -10 років. Щоденні пропозиції та акції. Продаж супроводжується договорами, монтує ворота наша бригада. Повна оплата – лише після того, як встановлені ворота. Сервісна гарантія – 5 років. Завітайте у офіс у Івано-Франківську, або в інше місто, 25 філій по країні, щодня чекаємо саме на вас! Для повної картини ознайомтесь з фото та прочитайте відгуки.


ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Щоб виготовити ворота для вас у місті у Івано-Франківськ, треба не більше, ніж 5 днів! Так як інша компанія пропонує часто тільки стандартну розмірну сітку на гаражні та вуличні ворота, ми пропонуємо індивідуальне рішення. У компанії ВОРОТА 24 ви можете замовити ворота з урахуванням індивідуальних розмірів свого гаража.

Якщо ж ви вирішуєте поставити для себе ворота з куванням, то можете самі прикласти зусилля до їх створення, звичайно, що ці зусилля будуть творчими у співпраці з нашими дизайнерами. Наш майстер втілить в життя ваші побажання. Ворота монтуються якісно, швидко, вкладаючись в певний термін. Монтажні роботи від 990 гривень. Користуйтеся автоматикою для свої ворітних систем. Акційні пропозиції у нас дозволяють монтувати безкоштовно ворота, якщо ви купуєте гаражні ворота або ролетні системи.


Якщо Ви перебуваєте у Івано-ФранківськУ, чекаємо Вас за адресою: вул. Высочана 16В
Контактні телефони: (044) 209-93-89; (067) 641-74-70; (095) 712-77-11.

garazhnI vorota tsIna Ivano-FrankIvskvorota rIterna Ivano-FrankIvsk

sektsIynI vorota Ivano-FrankIvskofIs kompanIYi VOROTA 24 Ivano-FrankIvsk


ПРИКЛАДИ РОБІТ

Комментарии
Добавить комментарий
Микола
Микола
Потрібні гаражні ворота в Івано-Франківську, розміри проему 3200х2500 - яка буде вартість воріт та монтажу?
комментировать