ВОРОТА 24 УЖГОРОД

9400 грн

КОМПАНІЯ ВОРОТА 24 УЖГОРОД

ЛЬВІВ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ТЕРНОПІЛЬ,

ВІННИЦЯ, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, РІВНЕ

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ
тел. (067) 641-74-70; (095) 712-77-11
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ВОРОТА


Салон автоматичних воріт у ЛьвовіАвтоматичні ролети в салоні воріт у Львові

Підйомні ворота ЛьвівВуличні ворота у Львові


НАШІ АДРЕСИ:


вул. Тичини 2а, Зимна Вода( Епіцентр, Три Слони) Львів

Вул Височана 16 Івано-Франківськ

ул. Связистов, 1а Луцьк

ул. Д. Лукьяновича, 1 Тернопіль

вул. Озерна,16 Хмельницкий

вул. Грушевського, 2аРівне


 ЧЕКАЄМО НА ВАС!


МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

расчет ценызамер

ВИРОБНИКИ ВОРІТ ТА АВТОМАТИКИ
ALUTECH, HORMANN, WISNIOWSKI, RYTERNA, DOORHAN, CAME, FAAC


гаражные ворота алютех ворота гаражные Hormann Ворота гаражные Wisniowski Гаражные ворота RYTERNAАвтоматика для ворот CAME

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ГАРАЖНИХ І ВУЛИЧНИХ ВОРІТ

Ворота Рітерна УжгородЦіна відкатних воріт В Ужгороді

Вуличні ворота фільонка ЛьвівВиготовлення кованих воріт у Львові

Рулонні ворота АлютехВідкатні гаражні ворота в Ужгороді

Ковка Ужгородвуличні ролетні ворота


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА УЖГОРОД

Гаражні ворота на сьогоднішній день представлені різноманіттям видів. Найбільш популярними вважаються конструкції секційні, автоматичні, підйомні. Ви маєте можливість обрати полотно, виходячи з розмірів і можливостей свого гаражного отвору. Більш того, ви можете вибрати полотно з різноманіття виробників. Популярними європейськими виробниками секційних гаражних воріт вважаються Alutech (Білорусія), Hormann (Німеччина), Doorhan (Чехія), Ryterna (Литва), Wisniowski (Польща).

Якщо у вас немає можливості встановити в Ужгороді секційні брами в гараж, то компанія ВОРОТА 24 пропонує вам звернути свою увагу на ролетні вироби. Ролети в гараж – це найкращий варіант в тих випадках, коли гаражне приміщення не має в своєму розпорядженні великих розмірів. Також ролети вибирають у разі, коли досить гостро стоїть питання економії не тільки простору, але і особистих коштів. Ролети при підйомі просто намотуються на вал, прихований в спеціальному коробі під стелею. Завдяки цьому вони підходять для установки в приміщеннях з низькою стелею. Вони також є надійним захистом від злому, володіють антивандальною системою захисту, а також протизламною системою. Ви можете обрати колір ролет з 16-ти доступних варіантів. Таким чином, ви зможете створити єдиний ансамбль з фасадом будинку.


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА В РІВНОМУ ВІД 9900 ГРН

Секційні ворота в УжгородіРолетні ворота коричневі


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

При виборі вуличних конструкцій варто враховувати розмір вашої ділянки. Наприклад, якщо ваша ділянка має в своєму розпорядженні великі габарити, то вам варто зупинити свій вибір на брамах розпашного типу. У процесі відкриття вони відчиняються на всю ширину стулок, таким чином, вони вимагають чимало вільного місця з боків. Більш того, при установці розпашного вироба вам потрібно враховувати той факт, що в зимовий час вам необхідно буде витрачати якийсь вільний час для чищення снігу, щоб можна було без проблем відкрити полотно, щоб виїхати або заїхати всередину.

Якщо ваша ділянка не має в своєму розпорядженні великих габаритів, а також ви є прихильником більш сучасних конструкцій, то компанія ВОРОТА 24 пропонує вам купити в Ужгороді відкатні ворота. Такий тип особливо відрізняється тим, що при відкритті полотно просто від'їжджає убік по спеціальній направляючій. Воно не вимагає ніякого додаткового простору, а тому такий виріб можна без проблем встановити на будь-яку ділянку, незалежно від її розмірів. Наповнення відкатних виробів також створюється на ваш вибір: це може бути сендвіч-панель, профлист, а також сталь або алюміній.


ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА У ЛЬВОВІ ВІД 14900 ГРН

вуличні воротаРозпашні ворота профлист Ужгород


КОВАНІ БРАМИ ІВАНО-ФВРАНКІВСЬК

Ще одним популярним варіантом оформлення в'їзних конструкцій в Ужгороді є варіант кованої брами. Ковані полотна досить часто встановлюють в якості воріт вуличного призначення, адже вони не тільки є надійними і стійкими, але такрож володіють одним з найбільш тривалих термінів експлуатації – більше 15 років. Це пов'язано з тим, що вироби виготовляють з металу з додаванням полікарбонату. Поєднання цих матеріалів зменшує вагу полотна і навантаження на петлі, тим самим збільшуючи термін експлуатації виробу.

Компанія ВОРОТА 24 займається виготовленням кованих виробів у власному цеху. Ви можете замовити кований виріб в будь-якому вигляді і з будь-яким візерунком, чи то квітковий малюнок, геометричні фігури або фантастична тварина. Ви також можете замовити суцільний сталевий лист або прозорий. Наші ковалі виготовляють полотна в гарячому цеху власноруч, не застосовуючи жодне високотехнологічне обладнання. Таким чином, виріб володіє більш високою естетичною цінністю. Ковані ворота – це той елемент декору, який може багато розповісти про оригінальність і смак свого власника.


Вуличні ковані ворота в УжгородіКовані розсувні ворота з доставкою

відкатні ворота ковкаковані ворота в Ужгороді фото


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ВІННИЦЯ

Автоматичний привід можна підібрати для будь-якого типу – для гаражних виробів, розпашних, відкатних і навіть промислових. Італійські виробники Nice, Came, Faac мають в своєму розпорядженні велику кількість варіантів приводів, які різняться за розміром, дизайном і потужністю. Таким чином, підібрати найбільш вигідний варіант не дуже важко. Ціна на автоматичні приводи для гаражних виробів в Ужгороді стартує від 99 євро, на будь-який привід дається гарантія, тривалістю 3 роки. Найбільш популярними моделями автоматики для гаражних виробів є NICE SHEL, CAME V6000, FAAC D600KIT. Автоматика для відкатних воріт ділиться на автоматику вагою до 200 кг, 300 кг, 400 кг, 500 кг, а також до 2000 кг. Останній варіант призначений для брам промислового призначення. Середня вартість електроприводу для відкатних виробів – 3000 грн. Найбільш популярними моделями прийнято вважати Came BX 74, CAME ВК 3500, NICE RD 400 KCE, NICE Robo KCE, Faac 740 і Faac 741.

Автоматика для розпашних воріт відрізняється тим, що приводи встановлюються на кожну стулку. Автоматика буває лінійного або важільного типу. Найбільш популярні моделі автоматики для розпашних брам – це Nice Moby, Faac 391, Came Ati. Ви можете купити автоматику як з монтажем, так і без нього.


ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ В УЖГОРОДІ ВІД 7900 ГРН


Автоматика на ворота розпашніАвтоматика на відкатні ворота ціна


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Купити промислові ворота в Ужгороді – завдання не з простих. В першу чергу, вам слід визначитися з типом воріт: підйомні, секційні, відкатні, розпашні, рулонні. Краще за все вибирати виріб, виходячи з особливостей виробничого середовища. Наприклад, для автомобільних салонів, автомийок або СТО найкращим варіантом буде установка панорамної конструкції, засклення якої виготовляється з пластику або алюмінію, які не тільки захищають полотно від механічних пошкоджень, але й також допомагають воротам зберегти презентабельний зовнішній вигляд на довгі роки. Секційні промислові полотна виготовляються з наповненням з сендвіч-панелей, ви можете врізати в них хвіртку, щоб не перевантажувати констирукцію у випадку частого виникнення необхідності заходити всередину приміщення. Ви також можете врізати в полотно віконця різної форми і розміру, щоб підвищити світлопропускну здатність полотна, а також наділити браму особливою естетичною красою і сучасним стилем.

Вироби для різних складів, павільйонів та ангарів все частіше замовляють в розкладному варіанті. Складні полотна намотуються на вал, швидкість їх відкриття може досягати 2-3 секунд. Такі вироби відмінно підійдуть для приміщень, де гостро стоїть питання оптимізації виробництва. Середня вартість промислових конструкцій - від 18 тисяч гривень до 200 тисяч, у залежності від типу і дизайну полотна. Ви також можете замовити вогнестійкі полотна, щоб підвищити рівень безпеки вашого складського приміщення.

Промислові брами відкатного типу можуть з легкістю перекрити отвір завширшки 12 метрів. Найбільш популярними брамами відкатного типу є ворота промислові ворота від польської компанії Wisniowski. Вони изготваливаются методом гарячого цинкування, у них на заводському рівні вбудована система автоматики. Купивши промислові брами в Ужгороді у компанії ВОРОТА 24, вас чекає безкоштовна доставка полотна у будь-який населений пункт країни, професійний монтаж, гарантія на полотно 3 роки, а також сервісне обслуговування від наших майстрів – 5 років.


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА У РІВНОМУ ВІД 17900 ГРН

Промислові секційні ворота в УжгородіПідйомні промислові ворота


ПРО КОМПАНІЮ ВОРОТА 24 ЛЬВІВ

Компанія ВОРОТА 24 працює за принципом договірних зобов'язань. Наши салони воріт розташовані в кожному обласному центрі країни. Ви можете прийти до нас в офіс особисто і переконатися в якості нашої продукції, а також ознайомитися з виставковими стендами. Наш головний офіс знаходиться в Києві за адресою вулиця Фрунзе, 69В, офіс 127. Також ви можете відвідати наш салон воріт в Ужгороді за адресою вулиця Робоча, 6. Ми здійснюємо безкоштовну доставку до будь-якого населенного пункту України протягом 5-ти робочих днів. Всім, хто відвідав наш офіс, ми надаємо знижку в розмірі від 5 до 10% на будь-яку одиницю товару з нашого каталогу. Наша компанія пропонує вам купити в Ужгороді продукцію від таких відомих світових виробників, як Hormann, Ryterna, Doorhan, Alutech.


ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ В ТЕРНОПОЛІ

Компанія ВОРОТА 24 здійснює продаж, монтаж, гарантійне і сервісне обслуговування воротних систем вже більше 12-ти років. Ми напряму співпрацюємо з такими світовими виробниками, як Ryterna, Alutech, Doorhan, Hormann, Wisniowski. Саме тому ви можете бути повністю впевнені в якості продукції, ми надаємо всі необхідні сертифікати справжньості. Доставка та монтаж воріт займе не більш 10-ти днів, а процедура монтажу за ціною починається від 990 грн. Ми здійснюємо сервісне обслуговування виробів протягом 5-ти років. Вся продукція відповідає європейським стандартам безпеки.


Якщо Ви перебуваєте в Ужгороді, чекаємо Вас за адресою: вул. Робоча, 6
Контактні телефони: (044) 209-93-89; (067) 641-74-70; (095) 712-77-11.

гаражні ворота цінаворота рітерна

секційні воротаофіс компанії ВОРОТА 24


ПРИКЛАДИ РОБІТ

Нет комментариев
Добавить комментарий