ВОРОТА 24 ЛЬВІВ

9 900 грн

КОМПАНІЯ ВОРОТА 24 ЛЬВІВ
ВИСТАВКОВИЙ САЛОН АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ

АДРЕСА НАШОГО САЛОНУ ВОРІТ У ЛЬВОВІ

ЛЬВІВ, Зимна вода, вул. Тичини 2б ТОВ "ВОРОТА 24" ЧЕКАЄМО НА ВАС!
тел. ‎(032) 290-26-61; (067) 693-70-77; (050) 441-21-75 


Хочете ми самі вам зателефонуємо?

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ, ЯКІ ДІЮТЬ В ЦЬОМУ МІСЯЦІ:

 


 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ВОРОТА


ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ 


ЩО ВИ ШУКАЄТЕ?


ГАРАЖНІ ВОРОТА ЧИ РОЛЕТИ

Секционные ворота и роллеты


ВІДКАТНІ ЧИ РОЗПАШНІ ВОРОТА У ДВІР

Откатные автоматические ворота


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ЧИ РОЛЕТИ

Промышленные большие ворота


КОВАНІ ВОРОТА ТА ІНШІ ВИРОБИ 

Кованые ворота, ограждения, лестницы


АВТОМАТИКА ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ ВОРІТ

Автоматика для откатных и распашных ворот Nice, Faac, Came


ЧОМУ САМЕ НАША КОМПАНІЯ?

ВЛАСНИЙ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕХ У ЛЬВОВІ

Производство ворот в Киеве


МОНТАЖ З ГАРАНТІЄЮ 5 РОКІВ У ЛЬВОВІ

Оперативный монтаж сдвижных ворот

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ ПО ВСІЙ КРАЇНІ

Київ • Львів • Дніпро • Харків • Одеса • Івано-Франківськ


ЩОМІСЯЧНИЙ ФОТОЗВІТ ВСТАНОВЛЕНІ ВОРІТ

Фото готовые гаражные и уличные ворота

ПОДИВІТЬСЯ ФОТОЗВІТИ ВСТАНОВЛЕНИХ ГАРАЖНИХ

І ВУЛИЧНИХ ВОРІТ У НАШИХ АЛЬБОМАХ


ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ВОРІТ У ПРОЕКТІ ВАШОГО БУДИНКУ

Компьютерная визуализация ворот


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА ЛЬВІВ

Ми пропонуємо вам обладнати власний гаражний отвір автоматичними сучасними секційними воротами. У нашої компанії ви можете купити ворота на гараж від провідних європейський виробників – Алютех, РІТЕРНА, Дорхан, Wisniowski, Hormann. Середнє значення товщини панелі складає 40 міліметрів. Панель виготовляють на заводі зі сталевих сплавів та пінополіуретану. Готовий продукт повністю відповідає європейським нормам безпеки. Це значить, що тепло буде зберігатися у вашому приміщенні, таким чином, ви маєте змогу встановити такий вид воріт для гаража, який плануєте опалювати взимку.

Якщо ж для вас не має принципового значення те, чи опалюється гараж взимку, чи ні, то ви можете скористатися ролетними воротами. Завдяки таким воротам ви можете вигідно зекономити вільне місце, тому що полотно таких систем піднімається наверх, де воно згортається у спеціально обладнану коробку.


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА У ЛЬВОВІ ВІД 9900 ГРН


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ЛЬВІВ

Відкатні вуличні та розпашні ворота автоматичні призначені для огородження не лише приватної території, але й для промислового підприємства. Наш інтернет-магазин ВОРОТА 24 пропонує за вигідними цінами купити ворота. Ворота від чеського заводу виробника Дорхан, білоруський Алютех, польські системи WISNIOWSKI – для вас на будь-який гаражний отвір та недорого.  Також ви можете купити у нас ворітні системи власного виробництва. У якості заповнення використовуємо будь-який матеріал за вашим побажанням. Пропонуємо великий вибір: профнастил, сандвіч-панелі, інші варіанти на вибір.

Розпашні брами у Львові ви можете замовити за допомогою нашого сайту, а також встановити для них зручні автоматичні приводи від виробників Faac, Nice, CAME


ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА У ЛЬВОВІ ВІД 14900 ГРН


КОВАНІ БРАМИ ЛЬВІВ

Ковані ворота важко не помітити та пройти повз них з байдужістю. З кованими брамами ви не лише відгородите свою ділянку, але й покажете всім свої естетичні вподобання.  Виробництво кованих брам у Львові – це справді творчий процес. Для виготовлення воріт ми користуємося методом гарячого кування. Ви не знаєте, чим мів різниться від холодного кування? Застосовуючи гаряче кування, коваль може приділити увагу кожній деталі воріт.


КОМПЬЮТЕРНАЯ ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

БЕСПЛАТНЫЙ ПРОЕКТ КОВАНЫХ ВОРОТ

ПОЛУЧИТЬ БЕСПЛАТНУЮ ВИЗУАЛИЗАЦИЮ ВОРОТ


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ЛЬВІВ

Важливо, щоб користуватися воротами було зручно. Зверніть увагу на високоякісні автоматику для воріт від виробників Nice, CAME, Faac у Львові. На всі приводи ми даємо гарантію 3 роки. Якщо ви одночасно купите ворота та автоматику до них, то отримаєте знижку на 15% на автоматику! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ – врахуйте технічні особливості, купуючи автоматику на гаражні, відкатні ворота.  Приводи працюють з різним рівнем потужності, це впиває на інтенсивність експлуатації ворітних систем. Ви можете підібрати, відповідно до ваги та розмірів ваших брам, потрібний вид приводу для відкатних та розпашних воріт у Львові.

У нас ви можете проконсультуватися у менеджера безкоштовно, зателефонувавши, або скориставшись кнопкою для зворотного зв’язку.  Наші координати: (067) 641-74-70; (095) 712-77-11.


ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ У ЛЬВОВІ ВІД 7900 ГРН


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ЛЬВІВ

Промисловими автоматичними воротами часто користуються для автомобільних мийок, ангарів, станцій техобслуговування, для великих будівель.  Ви можете установити у Львові промислові брами від наших виробників. За принципом роботи промислові схожі з гаражними воротами. Відміну має тільки міцність промислової брами. Полотно, коли відчиняється, то пересувається під стелю, а власне полотно наповнюється поліуретаном.

Для профілактики корозії, виробники часто застосовують нержавіючі матеріали. За бажанням, вам можуть виготовити промислові брами у Львові на замовлення, потрібно для цього небагато – від 3 до 5 днів. Рулонні промислові ворота ви можете замовити у нас на сайті. Якщо ворота треба ставити на автосалон, то скористуйтеся панорамними брамами. Ціна промислових конструкцій від Алютех, Hormann, Ryterna, Doorhan  коливається від 18 000 грн до 200 000 грн. при покупці промислових ролетних або секційних воріт ви маєте можливість отримати знижки на приводи. Крім того, якщо ви хочете купити протипожежні ворота для виробництва, то вони в нас теж є!


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА У ЛЬВОВІ ВІД 17900 ГРН


ПРО КОМПАНІЮ ВОРОТА 24 ЛЬВІВ

Шановні клієнти! Уже більш, ніж 12 років ми з вами. Ми займаємо провідні позиції серед виробників воріт у країні. Тепер ми можете купити брами, шлагбауми, фурнітуру, автоматику в Львові за допомогою нашого інтернет-магазину, або відвідавши салон воріт. ми прямо співпрацюємо з європейським виробником, а тому ми зробили безкоштовну доставку, та запропонували гарантію на товар на 10 років. Кожного дня акції, вигідні пропозиції. Кожен продаж – з відповідним договором, монтажні роботи ви вирішуєте з монтажною бригадою, а повну оплату здійснюєте лише після остаточної установки воріт, гарантія сервісу на 5 років. Офіси в Львові та інших містах України. Ми маємо 25 відділень по Україні, де чекаємо на вас щодня. Читайте відгуки у нас про ворота, дивіться фото. 


ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ У ЛЬВОВІ


Для виготовлення воріт у місті Львів, вам треба почекати не більше, ніж 5 робочих днів. Ми знаємо, що інші компанії можуть запропонувати вам лише стандартні розміри для гаражних та вуличних брам, а ми зможемо реалізувати для вас індивідуальні проекти. Наша компанія ВОРОТА 24  виготовляє ворота, ураховуючи індивідуальні розміри ваших гаражних отворів.

Ви бажаєте установити ковані ворота? – беріть безпосередню участь у їх створенні, обирайте та проектуйте їх вигляд, наш коваль втілить це в метал. Монтажна бригада виконує робити якісно та в оговорений термін. Монтаж від 990 гривень. Поставивши ворота, вам стане в нагоді привід. Акції на нашому сайті надають можливість безкоштовного монтажу, за умови придбання ролет або гаражних воріт.


Якщо Ви перебуваєте у Львові, чекаємо Вас за адресою: вул. Тичини 2Б
Контактні телефони: ‎(032) 290-26-61; (067) 693-70-77; (050) 441-21-75 


Нет комментариев
Добавить комментарий