уличные болларды - установка пропускного оборудования

Для перекриття ділянок дороги застосовується різне контрольно-пропускний обладнання. Найбільш швидкодіючими і зручними варіантами є електричні шлагбауми і висувні болларди. Обидві категорії товарів характеризуються широким асортиментом моделей з різними технічними можливостями і списком опцій. І автоматичні шлагбауми, і паркувальні обмежувачі-болларди ефективно застосовуються для регулювання транспортного потоку. Кожне з рішень може стати оптимальним для конкретної ситуації, але для початку необхідно розібратися, у чому вони схожі і чим відрізняються.

vulychni bollardy - ustanovka propusknoho obladnannya

Це цікаво:

РУЛОННІ ПОЛЬСЬКІ ВОРОТА ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ У ГАРАЖ: ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК В'ЇЗНОГО СИСТЕМ ВІД ВИШНЕВСЬКИЙ

ВИБИРАЄМО З ФАХІВЦЯМИ КРАЩІ ВХІДНІ ДВЕРІ З ВИСОКИМ ПОКАЗНИКОМ ТЕРМОІЗОЛЯЦІЇ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

РОЗСТІБНІ ВОРОТА В ПРИВАТНОМУ ДВОРІ: НАСКІЛЬКИ АКТУАЛЬНО ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ, І НА ЯКІ АЛЬТЕРНАТИВИ ЗВЕРТАТИ УВАГУ?

ПАНОРАМНІ ПРОМИСЛОВІ В'ЇЗНІ КОНСТРУКЦІЇ: ДЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРОЗОРІ ЗАХИСНІ СИСТЕМИ, І ЯКІ ПЛЮСИ ВОНИ МАЮТЬ?

НЕСТАНДАРТНІ ГАРАЖНІ РІШЕННЯ ВІД ЗАВОДУ РІТЕРНА: ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПРОЕКТИ В'ЇЗНА БРАМА З ЛИТВИ

пропускное оборудование - шлагбаум под заказ - киев

автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума

ДОРОЖНІ БАР'ЄРИ-БОЛЛАРДИ: ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Паркувальні стовпчики випускаються в механічною і автоматичною конфігураціях. Вони являють собою міцну сталеву конструкцію циліндричної форми, основа якої кріпиться до поверхні асфальту. Деякі моделі випускаються також в стаціонарній модифікації, тобто, нерухомою. Механічні моделі управляються вручну. А паркувальні стовпчики автоматичні управляються дистанційно з пульта або іншого пристрою. Найбільш поширеними моделями є болларди діаметром 200-350 мм і висотою 500-1000 мм. Для вибору оптимального рішення необхідно враховувати такі параметри як призначення об'єкта, його інженерна інфраструктура, маса і габарити транспортних засобів, клімат. Автоматичні бар'єри встановлюються тільки на тих територіях, на яких монтаж дозволений законодавством. Сюди відносяться паркінги великих ТЦ, банків, адміністративних установ.

Система подогрева подземного бокса - FAAC J275 HA V2

современное пропускное оборудование с установкой

МЕХАНІЗМИ ДІЇ І ЄВРОПЕЙСЬКІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЧНИХ ПІДЙОМНИХ БЛОКІРАТОР

Перевагами боллардов по праву вважаються зручність і легкість експлуатації, довговічність, ергономічність і естетичний зовнішній вигляд. Вони ефективно перешкоджають несанкціонованому проїзду автотранспорту на різних територіях. Хорошим варіантом для обмеження є установка ланцюгових бар'єрів - двох стовпчиків, з'єднаних металевим канатом: https://vorota24.ua/tsepnoy-barer/. Автоматичні конструкції представлені в електромеханічної, гідравлічної і пневматичної версіях. У закритому положенні верхня частина (яка як раз і виступає огорожею) знаходиться під землею. Механізми монтуються там, де потрібен контроль в'їзду або резервування місця. При відкритті складна штанга виїжджає над рівнем землі, обмежуючи можливість потрапляння на територію за допомогою транспорту. Боллард піднімається протягом декількох секунд. Всі види пристроїв відрізняються ударостойкостью і працездатністю навіть при зіткненні.

Одним з популярних виробників контрольно-пропускних механізмів є італійський завод FAAC. В асортименті виробника представлені напів- і повністю автоматичні моделі, стаціонарні, газові, антивандальні, гідравлічні. Для виготовлення механізмів застосовується нержавіюча сталь і полімерне покриття. Товщина металу становить від 3 до 30 мм.

современное пропускное оборудование с установкой - Киев, Харьков, Одесса

zakazat shlagbaum-goroda-kiev, odessa, lvov, dnepr

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ: КОЛИ ВАРТО ВСТАНОВИТИ ЦЕ ПРОПУСКНА ОБЛАДНАННЯ?

Огородження у вигляді стовпів в мобільній версії не можуть встановлюватися в умовах особливо низьких температур, оскільки їх працездатність буде порушена. У цьому випадку варто розглянути електричний шлагбаум для паркування. Устаткування являє собою тумбу з двигуном, редуктором, балансування пружиною і стрілою завдовжки 2-12 м. Шлагбауми можуть використовуватися і на більш широких проїздах за умови синхронізації двох пристроїв. Швидкість відкривання складає в залежності від рішення близько 1,5-10 сек. Вони ефективно застосовуються на стоянках різної площі, територіях аеропортів, торгових і бізнес-центрів, адміністративних будівель і об'єктах громадського користування. Також можна встановлювати шлагбаум у дворі багатоквартирного будинку, де потрібно регулювання автотранспорту та збереження паркувальних місць. В якості додаткового оснащення пропонується телескопічна стріла, світлофор або сигнальна лампа, пульти дистанційного керування в потрібній кількості. У стандарті часто представлені відображають наклейки на планку.

автоматический шлагбаум из Европы-установка в течение 14 дней

vydvizhnye-parkovochnye-stolbiki-podzemnyj-opuskayushchijsya-stolb

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖ ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ АБО АВТОМАТИЧНИХ БОЛЛАРДИ?

Контрольно-пропускні механізми застосовуються на об'єктах, де потрібно блокування руху, розмежування пішохідних доріжок, регулювання проїзду і захист периметра. Фахівці «ВОРОТА 24 Київ» готові підібрати найкраще рішення за технічними характеристиками і вартості. Це можуть бути частково або повністю автоматичні пристрої, механічні, стаціонарні. Щоб встановити шлагбаум або боллард по найбільш вигідною вартості, зверніться за комплексної послугою до наших фахівців. Також на товари надається знижка за умови замовлення в виставковому салоні на Кирилівській, 69В. Отримайте консультацію або попередній розрахунок вартості, звернувшись до наших менеджерів: +380676902424, +380509937077.