как выбрать оборудование для подземной парковки - киев

Устаткування для контролю доступу на об'єкти різного призначення дозволяє налагодити логістику і відстежувати транспорт, який потрапляє на комерційну або приватну територію. Це досить велика категорія, в рамках якої представлено кілька видів техніки, зокрема, можна купити систему автоматичного паркування. Мультифункціональні пристрої мають на увазі взаємодію безлічі компонентів для управління платними автостоянками. Автоматизація в'їзду і виїзду на об'єкті дозволяє прискорити всі процеси і надати абсолютно новий рівень комфорту для відвідувачів. Для цього використовується два типи обладнання: пристрої обмеження і контролю доступу та механізми оплати.установка пропускного оборудования - паркоматы

Читайте також:

ustanovka propusknogo oborudovaniya - parkomaty

kak vybrat' oborudovanie dlya podzemnoj parkovki - kiev

ЩО СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ СИСТЕМА АВТОМАТИЗАЦІЇ ПАРКОВКИ?


Устаткування для контролю доступу об'єднує ряд пристроїв, синхронізованих між собою. Зокрема, це станції або стійки в'їзду / виїзду, автоматичні каси, паркомати, шлагбаум для платної автостоянки. До інших елементів системи відносяться табло для індикації кількості вільних місць, гучномовний зв'язок, навігація, спеціалізоване ПО, мобільний термінал, розпізнавання номерів. Автоматична каса дозволяє прискорити оплату паркування, а також проконтролювати і захистити грошові кошти в обороті. Крім того, більше не потрібно наймати додатковий персонал. Відповідно, крім підвищення ефективності і швидкості роботи виключається людський фактор. Автоматична паркувальна система враховує час стоянки, автоматизує розрахунки, раціонально використовує територію і дозволяє скоротити фінансові витрати. Фахівці повідомляють про те, що вартість обладнання перекривається вже в перший рік роботи.

парковочное оборудование - установка - гарантия

parkovochnoe oborudovanie - ustanovka - garantiya

ЯКІ СКЛАДОВІ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ ПЛАТНІЙ ПАРКОВКИ ПРОПОНУЄ ЗАВОД З ІТАЛІЇ BFT?


Контрольне встаткування широко використовується в різних сферах діяльності. Це як платні парковки, так і стоянки автотранспорту перед торговими центрами, офісними / адміністративними будівлями та іншими подібними об'єктами. Це також можуть бути території з обмеженою швидкістю руху. Італійський завод BFT пропонує широкий асортимент спеціалізованого устаткування. Наприклад, станція в'їзду / виїзду ESPAS 10, що працює автономно і при необхідності підключається до шлагбаума. ESPAS 20 - це також системне рішення, здатне працювати без проводового підключення. Модульний механізм передає інформацію за допомогою двомірного штрих-коду в квитку. ESPAS 30 - паркомат для комерційного і професійного застосування, де можна підключити кабель RS485 або TCP / IP. Фірмова система здатна розпізнавати автомобільні номери, бронювати місця, відображати всі операції на дисплеї і за допомогою голосових повідомлень. Ще одна кабельна система - ESPAS 30 ULTRA, що володіє схожими характеристиками. QUADRO ESPAS 30 - це механізм для управління безконтактними картами, що працює по провідній мережі. Він виступає з'єднувальним елементом системи і виконує функцію управління в'їздом / виїздом. PARKING SERVER є сервісом зі спеціалізованим ПО, керуючим базою даних. Також завод випускає POS-термінали з інтегрованим програмним забезпеченням.

 

паркоматы с шлагбаумом - установка - киев

паркоматы- автоматические парковки для стоянок

ЯКЕ ЩЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПАРКОВОК ПРЕДСТАВЛЕНО В АСОРТИМЕНТІ ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА?


Спеціалізоване ПО JANICA SOFTWARE FULL призначене для простого управління паркувальної системою ESPAS 30 завдяки інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсу. Також представлені програмні модулі для проводового обладнання для стоянок автомобілів - PARKING SOFTWARE. Доступна і УВЧ-антена TUVA для зчитування жетонів (тільки для кабельних систем). Розпізнавання знаків - функція обладнання NEA. Пристрій працює з зареєстрованими автомобілями, щоб прискорити їх проїзд без необхідності зупинки. SMARTLIGHT фіксує всі вільні місця на парковці. SMARTGATE також зчитує номерні знаки і становить статистичні звіти. Просунута серія пристроїв дозволяє управляти ними навіть віддалено.

Крім BFT випуском контрольного обладнання займається і інший італійський завод - CAME. Його система PS ONE: https://vorota24.com.ua/products/came-parkovka-sistemy-lviv-odessa-kiev призначена для ефективної автоматизації платного паркування. У комплекті представлено три пристрої: стійки в'їзна та виїзна, а також каса.

 

автоматическая парковка - установка оборудования - днепр

ДЕ ЗАМОВИТИ СИСТЕМУ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПАРКОВКИ З ВСТАНОВЛЕННЯМ ПО УКРАЇНІ?


Італійський виробник BFT надає клієнтам широкий спектр автоматичних рішень для управління транспортними стоянками. Це як базові моделі, так і великі і більш складні системи. Відповідну комплектацію для конкретного випадку готові підібрати фахівці «ВОРОТА 24 Харків». Причому в залежності від ситуації може встановлюватися проводове або автономне обладнання. Ефективні та функціональні паркомати з Італії зі знижкою пропонується придбати безпосередньо у виставкових салонах компанії. Харківський офіс знаходиться на вул. Тобольської, 42А (№511). Як послуги за запитом доступний професійний монтаж. Зверніться до менеджерів в зручний час, щоб отримати більш повну консультацію з усіх питань: +380676902424, +380509937077.