противопожарные ворота в цех

Промислові в'їзні ворота виготовляються у широкій різноманітності механізмів дії. Популярним рішенням для приміщень з потенційною можливістю спалаху є вогнетривкі моделі. Виготовлення промислових воріт протипожежного типу передбачає використання спеціальних матеріалів, наприклад, стрічки, що терморозширюється. Такі конструкції, залежно від класу, здатні протистояти відкритому вогню від 30 хвилин до години. Герметична стулка перешкоджає витоку чадного газу та диму, підвищуючи таким чином безпеку об'єкта.

противопожарные ворота на склад - монтаж

Це цікаво:

ІДЕАЛЬНА ПАРКУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ АВТОМАТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ: ВИБИРАЄМО МІЖ БОЛЛАРДАМИ ТА ЕЛЕКТРИЧНИМИ ШЛАГБАУМАМИ З ДУ

РУЛОННІ ЄВРОПЕЙСЬКІ СИСТЕМИ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ГАРАЖІВ ТА ІНШИХ НЕОПІЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ: ОГЛЯД КОНСТРУКЦІЙНОГО РІШЕННЯ

ВХІДНІ ГРУПИ, ЯКІ НЕ ПРОМЕРЗАЮТЬ: ВИВЧАЄМО ЗОВНІШНІ ДВЕРІ ДЛЯ ТЕПЛИХ БУДИНКІВ

ГАРАЖНІ МОДЕЛІ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМ ПОЛОТНОМ ІЗ СТАЛІ І ПІНОПОЛІУРЕТАНА: ПЕРЕВАГИ СЕКЦІЙНИХ В'ЇЗДНИХ СИСТЕМ

ОФОРМЛЕННЯ РОЗРУХОВИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ЧАСТНОГО СЕКТОРУ: КРАЩІ ДИЗАЙНИ ДЛЯ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

промышленные ворота производства Чехия

ВАЖЛИВІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Вогнестійких ворот з ЧЕХІЇ

Спеціалізовані в'їзні конструкції призначені для того, щоб утримати поширення вогню та продуктів горіння. Вони можуть встановлюватися у приміщеннях із різним класом пожежної небезпеки. Чеські конструкції від DoorHan виготовляються зі спеціальних профілів і терморозширювальної стрічки, що збільшується в об'ємі за впливу високої температури. Завдяки цьому протипожежні ворота у цех ефективно герметизують отвір. Як наповнювач полотна застосовується мінеральна вата. Представлені рішення складаються з теплої стулки, нижнього напрямного ролика, балки з навісними опорами, захисного короба, вбудованої хвіртки, стовпа-уловлювача та ручки.

Полотно конструкції товщиною 80 мм виготовляється з двох листів сталі та прошарку у вигляді мінеральної вати високої щільності. З боків стулки встановлюються гіпсокартонні вставки з підсилюючими профілями. Крім стійкості до відкритого вогню, конструкція демонструє несприйнятливість до корозії, широкого спектру хімікатів, розчинників та масел. Металевий лист має товщину 0,5 мм.

Компания производитель промышленные ворота - изготовление под размер

секционные ворота с защитой от возгорания

ВАРІАНТИ КОНСТРУКЦІЇ Вогнестійких АВТОМАТИЧНИХ ВОРОТ ВІД DOORHAN

Фірмові в'їзні системи спеціального призначення виготовляються з однією або двома стулками в залежності від монтажних умов. Вогнетривкі відкатні ворота для складу першого типу мають ширину від 2000 до 7000 мм, другого – від 2000 до 9000 мм. Висота конструкцій може становити від 2000 до 6000 мм. Подібні моделі монтуються у промислових приміщеннях, на складах та парковках, у торгових та житлових комплексах. Установка провадиться накладним способом. Як додаткова комплектація пропонується установка системи «антипаніка», врізної хвіртки з параметрами 900х2500 мм, автоматики для дистанційного контролю стулок. Є можливість оснастити в'їзну систему вогнестійкими віконцями 300х400 мм. Вони мають міцну металеву раму. Також доступне встановлення протипожежного люка 200х200 мм. Для керування монтується навальний привід. Безпека роботи підвищать електроприводи, сигнальна лампа, ключ-кнопка, модуль контролю конструкції з мобільного пристрою, блок безперебійного живлення.

proizvodstvo pod'emnyih vorot na sklad

АВТОМАТИЧЕСКИЕ ВОРОТА АНГАРНЫЕ ДЛЯ ПРОМЫШЛЕННЫЕ

ОФОРМЛЕННЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ ВОРОТ НА ВИРОБНИЦТВО

Конструкції виготовляються з різним типом поверхні панелей – гладкою та Stucco. Серед стандартних кольорів представлені коричневий, сірий, білий, синій, зелений, бежевий, сріблястий, бордовий, антрацит та червоний. Також є всі відтінки панелі RAL за додаткову вартість.

Існують і інші системи спеціального призначення, наприклад, складні моделі: https://vorota24.ua/skladnye-vorota-promyshlennye/. Вони можуть ефективно використовуватися в умовах обмеженого простору та виготовляються за персональними проектами.

Монтаж ворот - промышленные ворота от производителя Doorhan

изготовление промышленных ворот под заказ

ДЕ ЗАМОВИТИ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІВ З УСТАНОВКОЮ ПО УКРАЇНІ?

Розробка персонального проекту передбачає зняття попередніх вимірів отвору. Конструкції можуть мати параметри розмірної сітки виробника або виконуватися індивідуально. Співробітники «ВОРОТА 24 Харків» також надають асортимент додаткових опцій та варіантів оформлення в'їзної системи. Як послуга від виробника доступна оперативна установка. Щоб замовити виробництво воріт для підприємств за найвигіднішою вартістю, зверніться до виставкового салону компанії на вул. Тобольській, 42А. Наші фахівці готові розрахувати попередню ціну персонального проекту, а також проконсультувати вас з будь-яких питань у телефонному режимі: +380676902424, +380509937077.