ТЕЛ. 067 690-24-24050 993-70-77

Ворота та ролети в гараж із сендвіч панелі від виробника Ryterna, Wisniowski - Ужгород

ГАРАЖНІ - ВІДКАТНІ - СКЛАДНІ - ПРОМИСЛОВІ - РОЛЕТНІ

Гаражні ворота на сьогоднішній день представлені різноманіттям видів. Найбільш популярними вважаються конструкції секційні, автоматичні, підйомні. Ви маєте можливість обрати полотно, виходячи з розмірів і можливостей свого гаражного отвору. Більш того, ви можете вибрати полотно з різноманіття виробників. Популярними європейськими виробниками секційних гаражних воріт вважаються Alutech (Білорусія), Hormann (Німеччина), Doorhan (Чехія), Ryterna (Литва), Wisniowski (Польща). Якщо у вас немає можливості встановити в Ужгороді секційні брами в гараж, то компанія ВОРОТА 24 пропонує вам звернути свою увагу на ролетні вироби. Ролети в гараж – це найкращий варіант в тих випадках, коли гаражне приміщення не має в своєму розпорядженні великих розмірів. Також ролети вибирають у разі, коли досить гостро стоїть питання економії не тільки простору, але і особистих коштів. Ролети при підйомі просто намотуються на вал, прихований в спеціальному коробі під стелею. Завдяки цьому вони підходять для установки в приміщеннях з низькою стелею. Вони також є надійним захистом від злому, володіють антивандальною системою захисту, а також протизламною системою. Ви можете обрати колір ролет з 16-ти доступних варіантів. Таким чином, ви зможете створити єдиний ансамбль з фасадом будинку.

Двері вхідні в будинок - гаражні ролети - вуличні відкатні ворота - паркани та огорожі - Ужгород

ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА В УЖГОРОДІ ВІД 22 900 ГРН

Виставкові салони воріт та дверей WISNIOWSKI - Ужгород

При виборі вуличних конструкцій варто враховувати розмір вашої ділянки. Наприклад, якщо ваша ділянка має в своєму розпорядженні великі габарити, то вам варто зупинити свій вибір на брамах розпашного типу. У процесі відкриття вони відчиняються на всю ширину стулок, таким чином, вони вимагають чимало вільного місця з боків. Більш того, при установці розпашного вироба вам потрібно враховувати той факт, що в зимовий час вам необхідно буде витрачати якийсь вільний час для чищення снігу, щоб можна було без проблем відкрити полотно, щоб виїхати або заїхати всередину. Якщо ваша ділянка не має в своєму розпорядженні великих габаритів, а також ви є прихильником більш сучасних конструкцій, то компанія ВОРОТА 24 пропонує вам купити в Ужгороді відкатні ворота. Такий тип особливо відрізняється тим, що при відкритті полотно просто від'їжджає убік по спеціальній направляючій. Воно не вимагає ніякого додаткового простору, а тому такий виріб можна без проблем встановити на будь-яку ділянку, незалежно від її розмірів. Наповнення відкатних виробів також створюється на ваш вибір: це може бути сендвіч-панель, профлист, а також сталь або алюміній.

Підйомні ролетні та секційні ворота в гараж з автоматикою - монтаж Ужгород

Ще одним популярним варіантом оформлення в'їзних конструкцій в Ужгороді є варіант кованої брами. Ковані полотна досить часто встановлюють в якості воріт вуличного призначення, адже вони не тільки є надійними і стійкими, але такрож володіють одним з найбільш тривалих термінів експлуатації – більше 15 років. Це пов'язано з тим, що вироби виготовляють з металу з додаванням полікарбонату.

ролети в гараж автоматичні - гаражні ролетні брами - Ужгород

Поєднання цих матеріалів зменшує вагу полотна і навантаження на петлі, тим самим збільшуючи термін експлуатації виробу. Компанія ВОРОТА 24 займається виготовленням кованих виробів у власному цеху. Ви можете замовити кований виріб в будь-якому вигляді і з будь-яким візерунком, чи то квітковий малюнок, геометричні фігури або фантастична тварина. Ви також можете замовити суцільний сталевий лист або прозорий. Наші ковалі виготовляють полотна в гарячому цеху власноруч, не застосовуючи жодне високотехнологічне обладнання. Таким чином, виріб володіє більш високою естетичною цінністю. Ковані ворота – це той елемент декору, який може багато розповісти про оригінальність і смак свого власника.

Купити ворота в'їзні відкатні з оцинкованого металу - Установка Ужгород

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ NICE, CAME, FAAC

Автоматичний привід можна підібрати для будь-якого типу – для гаражних виробів, розпашних, відкатних і навіть промислових. Італійські виробники Nice, Came, Faac мають в своєму розпорядженні велику кількість варіантів приводів, які різняться за розміром, дизайном і потужністю. Таким чином, підібрати найбільш вигідний варіант не дуже важко. Ціна на автоматичні приводи для гаражних виробів в Ужгороді стартує від 99 євро, на будь-який привід дається гарантія, тривалістю 3 роки. Найбільш популярними моделями автоматики для гаражних виробів є NICE SHEL, CAME V6000, FAAC D600KIT. Автоматика для відкатних воріт ділиться на автоматику вагою до 200 кг, 300 кг, 400 кг, 500 кг, а також до 2000 кг. Останній варіант призначений для брам промислового призначення. Середня вартість електроприводу для відкатних виробів – 3000 грн. Найбільш популярними моделями прийнято вважати Came BX 74, CAME ВК 3500, NICE RD 400 KCE, NICE Robo KCE, Faac 740 і Faac 741. Автоматика для розпашних воріт відрізняється тим, що приводи встановлюються на кожну стулку. Автоматика буває лінійного або важільного типу. Найбільш популярні моделі автоматики для розпашних брам – це Nice Moby, Faac 391, Came Ati. Ви можете купити автоматику як з монтажем, так і без нього.

Автоматика для воріт - розпашні, відкатні ворота автоматичні Ужгород

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH

Ролети ворота секційні промислові RYTERNA, ALUTECH, DOORHAN, WISNIOWSKI - монтаж у місті Ужгород

Купити промислові ворота в Ужгороді – завдання не з простих. В першу чергу, вам слід визначитися з типом воріт: підйомні, секційні, відкатні, розпашні, рулонні. Краще за все вибирати виріб, виходячи з особливостей виробничого середовища. Наприклад, для автомобільних салонів, автомийок або СТО найкращим варіантом буде установка панорамної конструкції, засклення якої виготовляється з пластику або алюмінію, які не тільки захищають полотно від механічних пошкоджень, але й також допомагають воротам зберегти презентабельний зовнішній вигляд на довгі роки. Секційні промислові полотна виготовляються з наповненням з сендвіч-панелей, ви можете врізати в них хвіртку, щоб не перевантажувати констирукцію у випадку частого виникнення необхідності заходити всередину приміщення.

Виготовлення та встановлення промислових воріт для цеху, ангару, виробництва - Ужгород

Ви також можете врізати в полотно віконця різної форми і розміру, щоб підвищити світлопропускну здатність полотна, а також наділити браму особливою естетичною красою і сучасним стилем. Вироби для різних складів, павільйонів та ангарів все частіше замовляють в розкладному варіанті. Складні полотна намотуються на вал, швидкість їх відкриття може досягати 2-3 секунд. Такі вироби відмінно підійдуть для приміщень, де гостро стоїть питання оптимізації виробництва. Середня вартість промислових конструкцій - від 18 тисяч гривень до 200 тисяч, у залежності від типу і дизайну полотна. Ви також можете замовити вогнестійкі полотна, щоб підвищити рівень безпеки вашого складського приміщення.

Ворота Ужгород - вуличні та гаражні ворота автоматичні - виготовлення та монтаж

Компанія ВОРОТА 24 Ужгород працює за принципом договірних зобов'язань. Наши салони воріт розташовані в кожному обласному центрі країни. Ви можете прийти до нас в офіс особисто і переконатися в якості нашої продукції, а також ознайомитися з виставковими стендами. Наш головний офіс знаходиться в Києві за адресою вулиця Фрунзе, 69В. Також ви можете відвідати наш салон воріт в Ужгороді. Ми здійснюємо безкоштовну доставку до будь-якого населенного пункту України протягом 5-ти робочих днів. Всім, хто відвідав наш офіс, ми надаємо знижку в розмірі від 5 до 10% на будь-яку одиницю товару з нашого каталогу. Наша компанія пропонує вам купити в Ужгороді продукцію від таких відомих світових виробників, як Hormann, Ryterna, Doorhan, Alutech. Компанія ВОРОТА 24 здійснює продаж, монтаж, гарантійне і сервісне обслуговування воротних систем вже більше 12-ти років. Ми напряму співпрацюємо з такими світовими виробниками, як CAME, FAAC, NICE, BFT, ROGER. Саме тому ви можете бути повністю впевнені в якості продукції, ми надаємо всі необхідні сертифікати справжньості. Доставка та монтаж воріт займе не більш 10-ти днів, а процедура монтажу за ціною починається від 990 грн. Ми здійснюємо сервісне обслуговування виробів протягом 5-ти років. Вся продукція відповідає європейським стандартам безпеки.