ВОРОТА 24 ТРУСКАВЕЦЬ

вул Івана Мазепи, 42А тел 0504412175

КОМПАНІЯ ВОРОТА 24 ТРУСКАВЕЦЬ

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА УСТАНОВКА ВОРІТ

ГАРАЖНІ, ВІДКАТНІ, АВТОМАТИЧНІ, ПРОМИСЛОВІ

kompaniya-vorota-24- vigotovlennya-ta-ustanovka-vorit garazhni-vidkatni-avtomatichni-promislovi

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ

ТРУСКАВЕЦЬ, вул Івана Мазепи, 42А

Наші контактні номери:

тел. ‎(032) 290-26-61; (067) 693-70-77; (050) 441-21-75  

ofis-vorota-24-pryamye-postavki-iz-evropy-garazhnye-vorota-otkatnye-i-promyshlennye-vorota


ТІЛЬКИ ДЛЯ СВОЇХ-

ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ПРИ ЗАЯВЦІ ЧЕРЕЗ ФЕЙСБУК

facebook-vorota-24-izgotovlenie-montazh-ustanovka-vorot

АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

ВОРОТА ВУЛИЧНІ І ГАРАЖНІ, ВХІДНІ ДВЕРИ, АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ, ПРОМСЛОВІ СИСТЕМИ

avtomaticheskie sekcionnye garazhnye vorota ulichnye vorota avtomaticheskie otkatnye z profnastila


ПОТРІБНО ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛИ, ЦІНИ ?

ВКАЖІТЬ НОМЕР І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ЧЕРЕЗ 5 ХВИЛИН 

ТЕПЛІ ГАРАЖНІ ВОРОТА В ГАРАЖ ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

tepli-garazhni-vorota-v-garazh-iz-sendvich-panelej

ulichnye-otkatnye-vorota-na-avtomatike

ВІДКАТНІ ВОРОТА 

ІЗ ПРОФНАСТИЛА, СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ, КОВКИ, СТАЛЬНОЇ ФЕЛЬОНКИ, ДЕРЕВА

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА УСТАНОВКА ЗА 14 ДНІВ

izgotovlenie-i-ustanovka-vorot

vidkatni-vorota- iz-profnastila

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ, ЯКІ ДІЮТЬ В ЦЬОМУ МІСЯЦІ:

 


 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ВОРОТА


ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ 


ГАРАЖНІ ВОРОТА ТА РОЛЕТИ

garazhni-vorota-ta-roleti

garazhnye-vorota-iz-sehndvich-panelej

garazhnye-vorota-iz-sehndvich-panelej

ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ЧИ РОЗПАШНІ ВОРОТА У ДВІР 

skidka-na-vorota-iz-profnastila

vulichni-vidkatni-chi-rozpashni-vorota-u-dvir

vulichni-vidkatni-chi-rozpashni-vorota-u-dvir

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА І РОЛЕТИ

promislovi-vorota-i-roleti

КОВАНІ ВОРОТА ТА ІНШІ ВИРОБИ

izgotovlenie-kovannykh-vorot-s-lyubym-dizajnom

АВТОМАТИКА ДЛЯ ЛЮБОГО ТИПУ ВОРІТ

Автоматика для откатных и распашных ворот Nice, Faac, Came

ПРОИЗВОДИТЕЛИ ВОРОТ И АВТОМАТИКИ

ALUTECH, HORMANN, WISNIOWSKI, RYTERNA, DOORHAN, CAME, FAAC

   

ЧОМУ САМЕ МИ ?

ВЛАСНИЙ ЦЕХ У КИЕВІ

Індивидуальне виготовлення • Безкоштовна доставка 

Производство ворот в Киеве

МОНТАЖ  ТА ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Монтажні бригади в Трускавці -Безкоштовний замір

Оперативный монтаж сдвижных ворот

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН ВОРІТ В ТРУСКАВЦІ

vistavkovij-salon-vorit-u-lvovi

ЩОМІСЯЧНИЙ ФОТОЗВІТ ВСТАНОВЛЕННИХ ВОРІТ 

shhomisyachnij-fotozvit-vstanovlennikh-vorit
ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА ТРУСКАВЕЦЬ

Ваше гаражне приміщення зможуть прикрасити системи ворітні автоматичні з секціями. Наша компанія пропонує придбати за невеликою розцінкою ворітні системи, великий асортимент відомих європейських брендів, таких, як - Дорхан, Wisniowski, Hormann, Алютех, РІТЕРНА. Зверніть увагу на стійку та надійну сандвічну панель, товщина якої не менше, ніж 40 мм. В якості матеріалу полотна воріт виробники традиційно користуються сталлю, а для заповнення панелі, використовують спінений високоякісний поліуретан. В нас зможете придбати гаражні ворота, які пройшли ретельну перевірку на предмет якості та безпеки для споживача, в незалежних лабораторіях ворота проходять випробування на спеціальних стендах, лише після того, коли вони повністю пройшли перевірку, тільки тоді вони можуть поступити в продаж.

garazhni-ta-roletni-vorota-truskavec

Тепла панель дає вам  можливість не боятися холоду взимку, тому що брами будуть надійно захищати гаражне приміщення від холоду та протягів. Дотримуватися оптимального температурного режиму - набагато простіше.

Для вас не має принципового значення товщина панелі та наповнення, тому що ви не топите в гаражному приміщенні взимку? Тоді можна ставити ролетні ворота. Така система є якісною, незатратною, економною.  Коли вони прочиняються, полотно відходить догори, накручуючись та складаючись до коробки, розміщеної нагорі. Для гаража компактних розмірів ролети гаражні в Трускавці – саме воно. Ціни порадують доступність – гаражна ролета котує 200 євро та вище, а для зручнішого управління системами можна поставити автоматичні приводи. В нашої компанії вигідна пропозиція – покупка автоматичного приводу 60 євро та вище, на товари надамо гарантійний термін 3 роки.

ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА У ТРУСКАВЦІ ВІД 9900 ГРН

cini-na-garazhni-vorota-u-truskavci-vid-9900-grn

ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ТРУСКАВЕЦЬ

Відкатні брами та розпашні ворота на вулицю здатні не лише загородити ваше подвір’я, а й пристосовані до використання а промисловому об’єкті. На нашому ресурсі компанії ВОРОТА 24 ви зможете придбати такі брами за вигідними цінами. Системи виробників WISNIOWSKI, Алютех, Doorhan мають різні розміри та пасують для вашого гаражу.

vidkatni-ta-rozpashni-vorota-truskavec

Окрім того, ви можете обрати будь-яке оформлення, колір, текстуру поверхні полотна. Доступна ціна + постійні знижки. Окрім воріт європейських виробників є також і системи власного виготовлення. Ціни не кусаються). У якості наповнювача панелей користуються панелями сандвічного типу, профлистами, деревиною та іншими матеріалами.

ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА У ТРУСКАВЦІ ВІД 14900 ГРН

kocini-na-vidkatni-vorota-u-truskavci-vid-14900-grn

КОВАНІ БРАМИ ТРУСКАВЕЦЬ

Мабуть, ви багато чули інформації про ковані брами. Вони виграшно виглядають перед іншими видами воріт. це можливо завдяки тому, що виготовлення таких ворітних систем – індивідуальний процес. Такі ворота будуть завжди оригінальними та стильними, що впадатиме в око. Художня складова у процесі виготовлення кованих брам посідає одне з перших місць. Проте ковані ворота мають і практичне застосування – ними можна відокремити свою ділянку від сусідської. Не треба вже говорити, що всі побачать, який у вас гарний смак. Щоб виготовити ковані системи у Трускавці, наші майстри підходять до цього діла з усією відповідальністю. Як правило, ми використовуємо технологію гарячого кування. Така техніка дозволяє нашому ковалеві працювати окремо над кожним елементом конструкції, він приділить максимум уваги деталям, - а ви можете розмістити на воротах такі елементи, як: фрукти, виноградну лозу, рослинні орнаменти, візерунки. Ваші ворота з куванням будуть довершеними, і це ні в якому разі не перебільшення.


kovani-brami-truskavec

КОМПЬЮТЕРНАЯ ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

БЕСПЛАТНЫЙ ПРОЕКТ КОВАНЫХ ВОРОТ

ПОЛУЧИТЬ БЕСПЛАТНУЮ ВИЗУАЛИЗАЦИЮ ВОРОТ

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ТРУСКАВЕЦЬ

Ні для кого вже не новина, що ворота мають бути не лише надійними, а й зручними, здатними швидко відчинятися та зачинятися. Якщо ви оберете автоматичні приводи Nice, СAME, Faac у Трускавці, то не прогадаєте. На товар гарантії терміном 3 роки. Приємна новина – коли ви купите водночас ворітні системи та автоматику, на останню надамо вам знижки у розмірі мінус 15 відсотків! Заощаджуйте розумно.

БЕРІТЬ ДО УВАГИ! Технічні характеристики гаражних та відкатних брам різняться, а тому на них треба ставити різні за потужністю автоматичні приводи. Привід підбирається суворо індивідуально, з урахуванням ваги воріт, розмірів стулок, навантаження, інтенсивності використання.  Установити привід вдало неважко, коли ви знаєте точні показники технічних даних, щоб не помилитися, зателефонуйте нам та проконсультуйтеся з нами. Автоматичні приводи для ваших брам – тільки найвищої якості. ВОРОТА 24 – це лише перевірений продукт високої якості.

ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ У ТРУСКАВЦІ ВІД 7900 ГРН


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ТРУСКАВЕЦЬ

Промислові воротні системи монтують там, де є великі потоки транспортних засобів. Пром установи часто ставлять для себе такі системи. Це актуально не лише для автомийок, ангарів, але й для інших промислових об’єктів широкої сфери. Ви можете поставити промислові системи на своє підприємство у місті Трускавець, ціна буде лояльною для вас. Людині, що не розбирається, може здаватися, що робота промислових систем нічим не відрізняється від роботи гаражних воріт, проте це не зовсім так. Є дещо схоже, проте є суттєві відмінності: промисловим брамам притаманні стійкість, міцність, потужність та довговічність. Вони пропустять через себе великі транспортні потоки. Часто такі системи будуються компактними – коли вони відчиняються, то полотно відходить до стелі, а ви не витрачаєте вільний простір. Наповнення промислових систем, це, як правило, теплий спінений поліуретан.  Щоб брами не ржавіли, виробники користуються нержавіючою сталлю. Ми можемо виготовити ворота промислові на замовлення протягом за п’ять днів. Промислові ролетні та панорамні ворітні системи. Різні ціни на брами Ryterna, Doorhan, Hormann, Алютех, але в рамках: 18000 – 200000 грн, якщо купите рулонні або секційні брами – знижка на автоматику. Найпопулярніші – продукція виробництва Алютех, Ryterna. Найдемократичніша ціна на Doorhan. За товщиною панелей: у Hormann - 42 мм – 67 мм, у Ryterna – 40 мм, у Doorhan – 40 мм, у Алютеха 40мм - 45мм. Від 17900 грн та вище.

ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА У ТРУСКАВЦІ ВІД 17900 ГРН


ПРО КОМПАНІЮ ВОРОТА 24 ТРУСКАВЕЦЬ

Наша компанія посідає лідируючі позиції на сучасному ринку воріт. Ось 12 років постійно ми з ваши, дорогі клієнти. Велике різноманіття брам, шлагбаумів, автоматики, фурнітури в Трускавці – доступно та якісно. Купувати ворота зручно – можна через наш сайт, а можна відвідати фірмовий салон воріт самостійно. Ми працюємо напряму з європейськими компаніями. Даємо гарантію 10 років, безкоштовну доставку, щоденні акційні пропозиції на товар. Купуючи у нас, ми укладаємо договори, монтуємо в короткий строк. 5-річна сервіс-гарантія, в нас – лише найцікавіше – 25 філій, ви маєте змогу почитати по відгукам та оглянути фотографії продукції. 

ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ У ТРУСКАВЦІ

Виробництво ворітних систем у Трускавці, для цього - достатньо 5 днів. Якщо інші запропонують тільки стандартні розміри, то ми індивідуально виготовляємо ворота для кожного покупця, конкретно під ваші гаражні розміри. Індивідуальний підхід ми вам гарантуємо.

Компанія ВОРОТА 24 – це команда справжніх професіоналів. Якщо ви хочете поставити для себе брами з куванням, то можете брати участь  в їх творенні. Наші фахівці завжди уважні до потреб покупців. Ми знаємо, як зробити так, що ви не пішли від нас чимось невдоволені. Швидкий монтаж, якісний, вартість – 990 грн. При замовленні одночасно купуйте автоматику. Діють постійні знижки! Якщо купите ролетні або гаражні ворота, то монтаж ми вам  проведемо безкоштовно!


Якщо Ви перебуваєте У Трускавці 

телефонуйте на номер гарячої лінії: 0800-305-077 

Нет комментариев
Добавить комментарий