ВОРОТА 24 ТРУСКАВЕЦЬ

2400 грн

КОМПАНІЯ ВОРОТА 24 ТРУСКАВЕЦЬ
ВИСТАВКОВИЙ САЛОН АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ
тел. (067) 641-74-70; (095) 712-77-11
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ВОРОТА


Салон автоматичних воріт у ТрускавціАвтоматичні ролети в салоні воріт у Трускавці

Підйомні ворота ТрускавецьВуличні ворота у Трускавці


АДРЕСА НАШОГО САЛОНУ ВОРІТ У ТРУСКАВЦІ,
ТОВ "ВОРОТА 24" ЧЕКАЄМО ВАС


МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

расчет ценызамер

ВИРОБНИКИ ВОРІТ ТА АВТОМАТИКИ
ALUTECH, HORMANN, WISNIOWSKI, RYTERNA, DOORHAN, CAME, FAAC


гаражные ворота алютех ворота гаражные Hormann Ворота гаражные Wisniowski Гаражные ворота RYTERNAАвтоматика для ворот CAME

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ГАРАЖНИХ І ВУЛИЧНИХ ВОРІТ

Ворота Рітерна ТрускавецьЦіна відкатних воріт у Трускавці

Вуличні ворота фільонка ТрускавецьВиготовлення кованих воріт у Трускавці

Рулонні ворота АлютехВідкатні гаражні ворота у Трускавці

Ковка Трускавецьвуличні ролетні ворота


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА ТРУСКАВЕЦЬ

Ваше гаражне приміщення зможуть прикрасити системи ворітні автоматичні з секціями. Наша компанія пропонує придбати за невеликою розцінкою ворітні системи, великий асортимент відомих європейських брендів, таких, як - Дорхан, Wisniowski, Hormann, Алютех, РІТЕРНА. Зверніть увагу на стійку та надійну сандвічну панель, товщина якої не менше, ніж 40 мм. В якості матеріалу полотна воріт виробники традиційно користуються сталлю, а для заповнення панелі, використовують спінений високоякісний поліуретан. В нас зможете придбати гаражні ворота, які пройшли ретельну перевірку на предмет якості та безпеки для споживача, в незалежних лабораторіях ворота проходять випробування на спеціальних стендах, лише після того, коли вони повністю пройшли перевірку, тільки тоді вони можуть поступити в продаж. Тепла панель дає вам  можливість не боятися холоду взимку, тому що брами будуть надійно захищати гаражне приміщення від холоду та протягів. Дотримуватися оптимального температурного режиму - набагато простіше.

Для вас не має принципового значення товщина панелі та наповнення, тому що ви не топите в гаражному приміщенні взимку? Тоді можна ставити ролетні ворота. Така система є якісною, незатратною, економною.  Коли вони прочиняються, полотно відходить догори, накручуючись та складаючись до коробки, розміщеної нагорі. Для гаража компактних розмірів ролети гаражні в Трускавці – саме воно. Ціни порадують доступність – гаражна ролета котує 200 євро та вище, а для зручнішого управління системами можна поставити автоматичні приводи. В нашої компанії вигідна пропозиція – покупка автоматичного приводу 60 євро та вище, на товари надамо гарантійний термін 3 роки.


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА У ТРУСКАВЦІ ВІД 9900 ГРН

Секційні ворота у ТрускавціРолетні ворота коричневі


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ТРУСКАВЕЦЬ

Відкатні брами та розпашні ворота на вулицю здатні не лише загородити ваше подвір’я, а й пристосовані до використання а промисловому об’єкті. На нашому ресурсі компанії ВОРОТА 24 ви зможете придбати такі брами за вигідними цінами. Системи виробників WISNIOWSKI, Алютех, Doorhan мають різні розміри та пасують для вашого гаражу. Окрім того, ви можете обрати будь-яке оформлення, колір, текстуру поверхні полотна. Доступна ціна + постійні знижки. Окрім воріт європейських виробників є також і системи власного виготовлення. Ціни не кусаються). У якості наповнювача панелей користуються панелями сандвічного типу, профлистами, деревиною та іншими матеріалами. Ворота розпашні у місті Трускавець можна замовляти через наш сайт, тут же можна купити автоматичний привід до брами. Є з чого вибрати і автоматику – виробники італійських компаній Nice, СAME, Faac. Коли ви не знаєте, які ворота краще встановити та зважуєте всі за та проти, майте на увазі, шо у розпашних воріт є особливість – для нормального їх функціонування треба передбачити в себе на території доволі вільного простору, який буде потрібен для стулок, воли вони відкриватимуться. Якщо простору буде замало, такі ворота е годяться, краще поставити секційні брами. Останні, відчиняючись, рухаються за допомогою рейок паралельно паркану, акуратно та плавно, до того ж, не вимагають багато місця. Розміри, які вказані на сайті – не все, ми легко можемо вготовити для вас ворітні системи за індивідуальними розмірами, саме для вашого гаражу. Щоб не переплачувати за покупку, ми створюємо клієнтам знижки та акційні пропозиції кожного дня. Щоб виготовити відкатні ворота, ви можете купити у нас фурнітуру,  також окремо – потрібні для вас деталі. З такими розцінками, як у нас, економити стає легко! Ціни на брами від 14900 грн.


ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА У ТРУСКАВЦІ ВІД 14900 ГРН

вуличні воротаРозпашні ворота профлист Трускавець


КОВАНІ БРАМИ ТРУСКАВЕЦЬ

Мабуть, ви багато чули інформації про ковані брами. Вони виграшно виглядають перед іншими видами воріт. це можливо завдяки тому, що виготовлення таких ворітних систем – індивідуальний процес. Такі ворота будуть завжди оригінальними та стильними, що впадатиме в око. Художня складова у процесі виготовлення кованих брам посідає одне з перших місць. Проте ковані ворота мають і практичне застосування – ними можна відокремити свою ділянку від сусідської. Не треба вже говорити, що всі побачать, який у вас гарний смак. Щоб виготовити ковані системи у Трускавці, наші майстри підходять до цього діла з усією відповідальністю. Як правило, ми використовуємо технологію гарячого кування. Така техніка дозволяє нашому ковалеві працювати окремо над кожним елементом конструкції, він приділить максимум уваги деталям, - а ви можете розмістити на воротах такі елементи, як: фрукти, виноградну лозу, рослинні орнаменти, візерунки. Ваші ворота з куванням будуть довершеними, і це ні в якому разі не перебільшення. Адже такі системи виготовляються лише на замовлення. Дизайнер може вам порадити, як краще прикрасити ворота, у співпраці з ним ви створите ще на самому початку проекцію майбутнього виробу та будете коригувати процес, якщо потрібно. Фарбують ковані брами або порошковими фарбами, або патинують в золотавий, сріблястий відтінок. Для оперативного виготовлення кованих систем треба витратити не більше 10 робочих днів, що, враховуючи складність всього процесу, є цілком адекватним терміном. 


Вуличні ковані ворота у ТрускавціКовані розсувні ворота з доставкою

відкатні ворота ковкаковані ворота у Трускавці фото


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ТРУСКАВЕЦЬ

Ні для кого вже не новина, що ворота мають бути не лише надійними, а й зручними, здатними швидко відчинятися та зачинятися. Якщо ви оберете автоматичні приводи Nice, СAME, Faac у Трускавці, то не прогадаєте. На товар гарантії терміном 3 роки. Приємна новина – коли ви купите водночас ворітні системи та автоматику, на останню надамо вам знижки у розмірі мінус 15 відсотків! Заощаджуйте розумно.

БЕРІТЬ ДО УВАГИ! Технічні характеристики гаражних та відкатних брам різняться, а тому на них треба ставити різні за потужністю автоматичні приводи. Привід підбирається суворо індивідуально, з урахуванням ваги воріт, розмірів стулок, навантаження, інтенсивності використання.  Установити привід вдало неважко, коли ви знаєте точні показники технічних даних, щоб не помилитися, зателефонуйте нам та проконсультуйтеся з нами. Автоматичні приводи для ваших брам – тільки найвищої якості. ВОРОТА 24 – це лише перевірений продукт високої якості.


ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ У ТРУСКАВЦІ ВІД 7900 ГРН


Автоматика на ворота розпашніАвтоматика на відкатні ворота ціна


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ТРУСКАВЕЦЬ

Промислові воротні системи монтують там, де є великі потоки транспортних засобів. Пром установи часто ставлять для себе такі системи. Це актуально не лише для автомийок, ангарів, але й для інших промислових об’єктів широкої сфери. Ви можете поставити промислові системи на своє підприємство у місті Трускавець, ціна буде лояльною для вас. Людині, що не розбирається, може здаватися, що робота промислових систем нічим не відрізняється від роботи гаражних воріт, проте це не зовсім так. Є дещо схоже, проте є суттєві відмінності: промисловим брамам притаманні стійкість, міцність, потужність та довговічність. Вони пропустять через себе великі транспортні потоки. Часто такі системи будуються компактними – коли вони відчиняються, то полотно відходить до стелі, а ви не витрачаєте вільний простір. Наповнення промислових систем, це, як правило, теплий спінений поліуретан.  Щоб брами не ржавіли, виробники користуються нержавіючою сталлю. Ми можемо виготовити ворота промислові на замовлення протягом за п’ять днів. Промислові ролетні та панорамні ворітні системи. Різні ціни на брами Ryterna, Doorhan, Hormann, Алютех, але в рамках: 18000 – 200000 грн, якщо купите рулонні або секційні брами – знижка на автоматику. Найпопулярніші – продукція виробництва Алютех, Ryterna. Найдемократичніша ціна на Doorhan. За товщиною панелей: у Hormann - 42 мм – 67 мм, у Ryterna – 40 мм, у Doorhan – 40 мм, у Алютеха 40мм - 45мм. Від 17900 грн та вище.


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА У ТРУСКАВЦІ ВІД 17900 ГРН

Промислові секційні ворота у ТрускавціПідйомні промислові ворота


ПРО КОМПАНІЮ ВОРОТА 24 ТРУСКАВЕЦЬ

Наша компанія посідає лідируючі позиції на сучасному ринку воріт. Ось 12 років постійно ми з ваши, дорогі клієнти. Велике різноманіття брам, шлагбаумів, автоматики, фурнітури в Трускавці – доступно та якісно. Купувати ворота зручно – можна через наш сайт, а можна відвідати фірмовий салон воріт самостійно. Ми працюємо напряму з європейськими компаніями. Даємо гарантію 10 років, безкоштовну доставку, щоденні акційні пропозиції на товар. Купуючи у нас, ми укладаємо договори, монтуємо в короткий строк. 5-річна сервіс-гарантія, в нас – лише найцікавіше – 25 філій, ви маєте змогу почитати по відгукам та оглянути фотографії продукції. 

ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ У ТРУСКАВЦІ

Виробництво ворітних систем у Трускавці, для цього - достатньо 5 днів. Якщо інші запропонують тільки стандартні розміри, то ми індивідуально виготовляємо ворота для кожного покупця, конкретно під ваші гаражні розміри. Індивідуальний підхід ми вам гарантуємо.

Компанія ВОРОТА 24 – це команда справжніх професіоналів. Якщо ви хочете поставити для себе брами з куванням, то можете брати участь  в їх творенні. Наші фахівці завжди уважні до потреб покупців. Ми знаємо, як зробити так, що ви не пішли від нас чимось невдоволені. Швидкий монтаж, якісний, вартість – 990 грн. При замовленні одночасно купуйте автоматику. Діють постійні знижки! Якщо купите ролетні або гаражні ворота, то монтаж ми вам  проведемо безкоштовно!


Контактні телефони: (044) 209-93-89; (067) 641-74-70; (095) 712-77-11.

гаражні ворота цінаворота рітерна

секційні воротаофіс компанії ВОРОТА 24


ПРИКЛАДИ РОБІТ

Нет комментариев
Добавить комментарий