Привітання з Новим роком від дружної сім'ї «ВОРОТА 24»

Новий рік – це один з приводів зібратись рідним та близьким за одним столом, обмінятись подарунками, поділитись враженнями, згадати приємні миті, які відбувались за минулий рік. І, звісно, лунають щирі слова з найяскравішими побажаннями щастя у наступному році. Колектив «ВОРОТА 24» приєднується до тих, хто вітає з наступаючим святом! Нехай з першого дня 2019 року кожен день починається з гарного настрою, за 12 нових місяців відбудеться багато незабутніх подорожей та підкоряться нові вершини. А щоб у вас було більше натхнення кудись відправитись, ми розповімо про свої подорожі та успіхи за 2018 рік. Все в нашому світі можливо – варто лише цього щиро захотіти!

Підвищення кваліфікації на найбільшому заводі з виробництва

гаражних воріт преміум-класу, елітних дверей та огорож Wisniowski

Початок 2018 року був для нашого колективу дуже цікавим та пізнавальним, тому як відбулась екскурсія, на яку ми довго чекали. В лютому ми відправились до Польщі в місто Новий Сонч, де знаходиться завод відомого виробника Wisniowski! Європейські колеги показали нам готові елітні конструкції: гаражні секційні ворота, дизайнерські двері для будинку, оцинковані металеві огорожі, підйомні промислові брами та багато іншого.

Завдяки цій подорожі, фахівці компанії поширили свої знання польської продукції з технічної сторони. Також вони навчились правильно відбирати комплексні рішення індивідуально для найвимогливіших клієнтів.

Участь «ВОРОТА 24» у всеукраїнській виставці

будівельників «INTER BUILD EXPO 2018»

Не відставав від лютого по насиченості й березень – він також видався достатньо продуктивним – ми побували на будівельній виставці всеукраїнського масштабу в Києві. На демонстраційних стендах було представлено литовську продукцію від виробника Ryterna. Відвідувачі та інші учасники мали змогу подивитись на гаражні секційні ворота, широкий асортимент дизайнерських рішень, зразки якісної фурнітури та інше. Кожному, хто підійшов поглянути на вироби з Литви, ми вручили приємний подарунок, а саме – знижку на покупку.

Колектив «ВОРОТА 24» проводить корпоратив-відпочинок з компанією Ryterna

Зустріч з представниками литовського заводу відбулась в Києві на початку червня. Вона була не тільки можливістю дізнатись більше про європейську продукцію, але й чудово провести час у приємній компанії. Для початку ми відправились розглядати краєвиди під час прогулянки Дніпром, після чого вирішили зупинитись на одному з островів. Там залишок дня ми й провели за цікавим та веселим спілкуванням. 

Незабутня подорож від заводу CAME

У жовтні представники нашої компанії на декілька днів відправились до Італії. Цією подорожжю нас порадував світовий виробник CAME, який спеціалізується на виготовленні такого обладнання як: автоматика для воріт, сучасні шлагбауми, боларди, системи для паркування та багато іншого. Спеціалістам «ВОРОТА 24» випала змога поспілкуватись з фахівцями з різних країн, обмінятись досвідом, а також відвідати популярні туристичні локації.  

Відкриття спеціалізованого салону з продукцією преміум-класу Wisniowski в Києві

Ця подія стала для нашої компанії найважливішою в цьому році. 15 листопада в столиці пройшло урочисте відкриття фірмової демонстраційної зали, в якій можна ознайомитись з широким асортиментом зразків польської продукції. Відкатні ворота та теплі гаражні брами, елітні двері у сучасному дизайні, міцні сталеві огорожі Wisniowski тощо виставлено в новому шоу-румі. Відвідайте спеціалізований салон з продукцією преміум-класу за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 126.

Знову Італія, Болонья – екскурсія заводом FAAC

Не встигли відійти від відкриття офісу, як наші спеціалісти відправились на підприємство європейського виробника. Компанія FAAC спеціалізується на виготовленні сучасного обладнання, серед основних продуктів – автоматичні шлагбауми, електроприводи для воріт різного призначення, боларди та системи для контролю доступу. Наші представники на власні очі переконались у використанні виробником сучасних технологій, а також високій якості продукції. Приємною несподіванкою була екскурсія по фабриці Ducati, яка виготовляє всім відомі мотоцикли.

«ВОРОТА 24» стали офіційним представником польської продукції

на всеукраїнському конкурсі архітекторів «Інтер’єр Року 2018»

Останнім заходом цього року було змагання відомих дизайнерів з всієї країни за лідерство у своїй галузі, яке відбулося 7 грудня в Києві. Наша компанія виступала офіційним представником польського заводу, продукцію якого презентувала Марія Гребеник. Вона розповіла про особливості на переваги гаражних воріт та вуличних брам, дверей для будинку преміум-класу та металевих огорож Wisniowski. Окремої уваги заслужило комплексне облаштування заміської території Home Inclusive 2.0 від відомого виробника.

Озираючись на заходи та подорожі у 2018 році, можемо запевнити, що він став для нас дуже плідним. Компанія «ВОРОТА 24» вийшла на новий рівень, спеціалісти здобули безцінний досвід, спілкуючись з іноземними партнерами. А найголовніше – кожен з нас отримав непередавані враження, які надихають робити впевненні кроки вперед!

Нет комментариев
Добавить комментарий