ГАРАЖНІ ВОРОТА KRUZIK У СТИЛЬНОМУ КОЛЬОРІ "АНТРАЦИТ" ВІДТЕПЕР БЕЗ ДОПЛАТИ!

Гаражні ворота Kruzik мають популярність завдяки неймовірним дизайнерським оформленням та надійності конструкції. Виробник активно розширює асортимент стандартних кольорів і відтепер панелі LINE у відтінку «антрацит» виконуються без доплати! Чеські брами, окрім привабливого зовнішнього вигляду, мають відмінні конструкційні характеристики. Також на продукцію діє гарантійний термін від заводу протягом 5 років.

Цікаво знати:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ – СУЧАСНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Підйомна система складається з нержавіючих напрямних, фурнітури, а також стильного полотна. Стулка збирається з секцій з пінополіуретаном, товщина яких досягає 40 мм. Міцні панелі стійкі до деформації та мають відмінні теплоізоляційні властивості.

Виготовлення воріт – це індивідуальний процес, оскільки кожен гараж має власні особливості. Тому виробник спроектував безліч систем напрямних, щоб легше було підібрати тип конструкції.

Також пропонується обладнати підйомний механізм якісним електроприводом. Італійська автоматика FAAC, NICE та CAME – ідеальні пристрої, моделі яких можна побачити на нашому сайті.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА З ЧЕХІЇ – РЕАЛІЗАЦІЯ БУДЬ-ЯКОГО ПОБАЖАННЯ

Компанія Kruzik широко відома неймовірними дизайнерськими рішеннями. Завдяки використанню струменевого принтера виробник наносить на «сендвічі» різні візерунки та малюнки. Таким чином звичайна секційна брама перетворюється на витвір мистецтва!

Виробник створив декілька готових колекцій, які містять унікальні дизайни:

  • Standart – найпопулярніші варіанти декорування та імітації екзотичних дерев;
  • Exclusive – мотиви каменю, цегли або бетону та інше;
  • Individual – ексклюзивне виготовлення за ескізом замовника;
  • Unico – унікальні сучасні декори;
  • Next Gen – серія, що розроблена разом зі студентами Університету Дизайну.

Купити ворота в гараж з Чехії в будь-якому оформленні можна в нашому інтернет-магазині. Нагадуємо, що прихильники стильного відтінку «антрацит» відтепер мають змогу придбати браму без доплати за колір!

Щоб в’їзна система була виготовлена за власним ескізом, необхідно надати його у необхідному форматі. Звертаємо вашу увагу, що вартість брами буде прораховуватись також в індивідуальному порядку.

ВОРОТА В ГАРАЖ У СУЧАСНОМУ ОФОРМЛЕННІ

Окрім нанесення ексклюзивного малюнка, виробник пропонує також безліч варіантів виконання сендвіч-панелей. Секції можуть мати формовку у вигляді вагонки, фільонки, V-профілю, а також дизайни ALU SW та RSV.

Додатково стулка декорується врізаними віконцями, інтегрованими дверима, ручками та вентиляційними решітками. Також є вибір механічних замків, які дозволять відчинити браму за допомогою ключа.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

ЯК ЗАМОВИТИ ПІДЙОМНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА KRUZIK

У ВІДТІНКУ «АНТРАЦИТ» В УКРАЇНІ?

Купити дизайнерські секційні брами можна прямо з дому – відсилайте бажані характеристики конструкції через функцію «оформити заявку» на нашому сайті! Менеджер швидко прорахує приблизну вартість, а після розмови з клієнтом та підтвердження всіх нюансів повідомить остаточну ціну за виріб. Отримайте консультацію прямо зараз, зателефонувавши за наступним номером: +38 (050) 441-21-75.

Побачити зразки стильних панелей від чеського виробника можна у найближчому спеціалізованому салоні «ВОРОТА 24 Україна». Офіційні офіси розташовані в Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Івано-Франківську та Києві. Всі адреси шоу-румів вказані у відповідному розділі на сайті. Замовляйте дизайнерські брами вже зараз!

Нет комментариев
Добавить комментарий