ЗНИЖКА -10% НА СУЧАСНІ ОГОРОЖІ WISNIOWSKI В 11 ВАРІАЦІЯХ

«Ворота 24» пропонують своїм клієнтам продукцію від відомого європейського виробника, яка відрізняється від аналогів покращеними конструкційними характеристиками. Оцинковані огорожі Wisniowski є єдиними в своєму роді, бо виготовлені з використанням новітнього обладнання та сучасних технологій. Виробник пропонує декілька власних колекцій, різних за стилем виконання та декоруванням. Зараз у вас є можливість придбати зі знижкою 10% секційний паркан в дизайні Modern, Lux або Classic.

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

СУЧАСНІ ЗАБОРИ З ПОЛЬЩІ: ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Як вже було сказано, польський завод відомий на світовому ринку завдяки використанню сучасних технологій. Однією з них є запатентована система покриття Duplex, яка передбачає обробку металу в декілька етапів: гаряче оцинкування, фосфатування, безхромова пасивація та поліефірне порошкове фарбування. Кожен шар захищає поверхню сталі від окислення та негативних кліматичних впливів, а також робить конструкцію більш міцною.

Купити паркан Wisniowski – це придбати огороджувальну систему, яка довгі роки виконуватиме своє призначення, до того ж без постійного відновлення кольору. Виробник надає власний гарантійний термін протягом 10 років, бо впевнений у відмінній якості своєї продукції!

МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ В СТИЛІ MODERN: СУЧАСНІСТЬ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Зараз зі знижкою 10% можна придбати наступні моделі секційних огорож:

AW.10.104 – має горизонтальне ґратчасте заповнення з щільним розташуванням елементів. Завдяки широким металевим смугам, між якими практично немає проміжку, територія захищена від сторонніх очей.  

AW.10.106 – виконана з використанням прутів різної товщини: знизу до середини такі самі, як в минулій серії, а зверху – тонші.

Таке цікаве зашиття відмінно підійде для тих, хто полюбляє незвичайність.

AW.10.107 – в даному варіанті виробник використав оцинковані смуги різних розмірів та розташував їх по черзі. Ідеальний приклад поєднання сучасності та стриманості.

До речі, на нашому сайті є всі вказані металеві огорожі, фото яких завжди можна переглянути. Також є галерея робіт, в якій розміщенні встановлені нами польські конструкції.

AW.10.109 – ця серія відрізняється від інших, оскільки секції заповнені за допомогою оцинкованих листів з перфорацією та широких прутів. Паркан з таким дизайном виглядає дуже масивно, але цікаво.

AW.10.110 – приклад відсутності зайвих елементів, оскільки полотно паркана заповнено трьома горизонтальними сталевими листами. Між ними практично відсутній проміжок, тому оглянути ділянку з вулиці дуже важко.

AW.10.112 – має суцільне зашиття оцинкованим листом, який виконано з перфорацією в декількох частинах. Таке рішення дозволяє повністю захистити приватну територію від сторонніх очей, але при цьому облаштувати її в сучасному силі.

ВИДИ ПАРКАНІВ ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI В СТИЛІ LUX

Моделі цієї серії відмінно пасують до котеджів, які збудовані в історичному дизайні.  Дана колекція створена для тих, хто віддає перевагу елегантності та чіткості. Дизайн огорожі проектувався с урахуванням найсучасніших тенденцій та побажань багатьох замовників. Сьогодні ми пропонуємо зі знижкою 10% ті ескізи, які стали самими популярними у всьому світі:

AW.10.51 – це проект з вертикальним ґратчастим заповненням, що зверху оформлено простими елементами у вигляді прямокутників.

AW.10.53 – являє собою відмінний приклад поєднання елегантності та вишуканого стилю. Верхня частина зашиття має цікаве декорування по центру секції.

AW.10.54 - чіткі лінії, відсутність зайвих деталей – ідеальне рішення для сучасного будинку зі стриманим дизайном.

МЕТАЛІЧНА ОГОРОЖА В СТИЛІ CLASSIC: БЕЗПРОГРАШНИЙ ВАРІАНТ

Якщо ви прихильник стандартних оформлень, ця колекція саме те, що вам потрібно! Під акційну пропозицію підпадають дві прості моделі:

AW.10.70 – секції з решітчастим заповненням з оцинкованих прутів. Між елементами утворюється проміжок, більший за їхню ширину. Гарний приклад сучасності та класицизму, який підійде в якості оформлення будь-якої заміської ділянки.

AW.10.72 – практично така сама модель, що й попередня, але використані не прути, а широкі прямокутні смуги. Виглядає більш серйозно та підкреслює характер власника.

ЯК ЗАМОВИТИ ОГОРОЖІ ТА ПАРКАНИ WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

«Ворота 24» надає можливість стати власником польської конструкції за вигідною ціною, а зараз ще й робить унікальну знижку 10% на 11 моделей! Встигніть зробити замовлення зручним способом: онлайн на сайті або за телефоном: +38 (067) 693-70-77, +38 (050) 441-21-75.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг:

  • Безкоштовний виїзд фахівців на заміри;
  • Індивідуальне виготовлення;
  • Доставку у кожне місто країни;
  • Професійні монтувальні роботи;
  • Обслуговування по гарантії.

Відвідайте виставковий салон «ВОРОТА 24 Україна» у вашому регіоні та отримайте повну консультацію щодо умов знижки, а також побачте польську продукцію найвищої якості на власні очі.

 

Нет комментариев
Добавить комментарий