ГОТУЙТЕ ГАРАЖ ДО ЗИМИ ТА ЗАМОВЛЯЙТЕ ТЕПЛІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА WISNIOWSKI PRIME ЗІ ЗНИЖКОЮ -75 ЄВРО!

Гаражні ворота Wisniowski серії PRIME — це сучасна секційна брама, яка виготовлена за новітніми технологіями та відноситься до конструкцій нового покоління. Вона оснащена товстими панелями, має ряд унікальних технічних рішень і здатна не тільки створити надійний захист паркувального приміщення, а й зберегти в ньому тепло навіть взимку. Офіційний представник польського бренду, компанія «VOROTA 24», проводить акцію — при купівлі теплої новаторської системи до кінця жовтня ви отримуєте знижку -75 євро!

Обирайте свій варіант:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Серія «PRIME» — це ексклюзивна розробка польського заводу, яка не має аналогів серед інших виробників. В чому її унікальність? Дана підйомна система, що оснащена 60-міліметровими панелями INNOVO, які мають коефіцієнт теплопередачі 0,33 Вт/м2K, по праву може називатися теплими воротами для гаража. Такий низький показник впливає на термоізоляційні властивості брами в цілому.

Вона здатна знизити теплові втрати та значно підвищити енергоефективність приміщення.

Конструкційні параметри INNOVO:

 • каркас панелі виготовлений зі сталі, а порожнеча заповнена щільним пінополіуретаном;
 • міжпанельний простір з внутрішньої сторони полотна заповнений еластичними вставками, які кріпляться на спеціальну алюмінієву шину;
 • міцність з’єднання прихованих петель забезпечує п'ять шарів сталі в місцях їх кріплення;
 • з зовнішньої сторони стулки панелі також оснащені ущільнювачами.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ З ПОЛЬЩІ

Секційне полотно зверху та знизу має подвійне ущільнення. Деякі елементи системи взаємодіють з певними частинами брами. Вони складаються з:

 • напрямних з фіксуючими кришками;
 • роликів з рухливими накладками;
 • спеціального захисного коробу для пружин і вала, а також їхніх бічних кришок;
 • еластичних вставок (розміщуються з внутрішньої сторони секційного полотна та надійно закривають місця з'єднання піно-панелей).

ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ НА ГАРАЖ

Брама оснащена електроприводом нового покоління МЕТRО. Це сучасний пристрій, що має унікальні технічні параметри й був розроблений компанією WIŚNIOWSKI та брендом Somfy.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

Основними перевагами автоматики є:

 • простота програмування;
 • пристрій обладнано системою оптичного захисту;
 • тихий та плавний хід стулки забезпечує спеціальна шина, оснащена ременем зубчастої форми;
 • радіозв'язок Rts дозволяє налаштовувати відповідним чином необхідні робочі функції;
 • на випадок відключення електропостачання є акумулятор аварійного живлення;
 • сигнальна лампа;
 • в закритому положенні система блокується механічно.

ГАРАЖНІ ВОРОТА PRIME: ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Широка кольорова гама, яка налічує більше ніж 200 відтінків, дозволяє забарвити браму у тон, що найбільш пасуватиме до заміського екстер’єру. Також існує можливість облицювання системи PRIME під деревину (32 варіанти) або у сучасному дизайні за палітрою HOMEINCLUSIVE 2.0 з 3D-ефектом. Панелі можуть мати гладку чи формовану поверхню та доповнюватися декоративними наліпками.

ЯК ЗАМОВИТИ СЕКЦІЙНУ БРАМУ З ПОЛЬЩІ В УКРАЇНІ?

Купити гаражні ворота зі знижкою можна просто зараз: заповніть відповідну форму та зачекайте на дзвінок. Якщо необхідна консультація, звертайтеся за номерами: +38 (050) 441-21-75; +38 (067) 693-70-77, і ми радо вам допоможемо.

Виставкові салони «ВОРОТА 24» знаходяться в шести містах України. Їхні адреси можна дізнатись, перейшовши за посиланням. Компанія гарантує швидку та якісну доставку замовлення з Польщі. Серед наших послуг також є професійна установка воріт у Києві та інших містах і населених пунктах країни, гарантійне та сервісне обслуговування.

Нет комментариев
Добавить комментарий