ІТАЛІЙСЬКІ ШЛАГБАУМИ CAME ЗІ ЗНИЖКОЮ -75 ЄВРО

Відмінним рішенням для контролю великого потоку автотранспорту стане автоматичний шлагбаум. Швидкісні системи Came, що призначені для щоденного використання, відрізняються високим рівнем безпеки та прості в управлінні. Тільки зараз можна придбати якісне обладнання італійського виробництва зі знижкою -75 євро та підвищити рівень контролю доступу на приватній території.

іtalіjskі shlagbaumi came

Читайте також:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ШЛАГБАУМИ CAME

Італійська компанія, що займається виготовленням електричних приводів для вуличних і гаражних воріт, також спеціалізується й на сучасних системах контролю доступу. В асортименті представлено безліч різних моделей. Кожна з них відрізняється за своїми технічними характеристиками, але всі розроблені з урахуванням сучасних тенденцій, безпечні та надійні в експлуатації.

zakazat vorota dlya garazha na 350 evro deshevle

В залежності від того, де буде встановлено шлагбаум — у дворі платного паркінгу, на проїжджій частині чи на в’їзді до промислового підприємства, можна обрати необхідне обладнання відповідно до потреб об’єкта. Саме широкий асортимент даних систем та їхнє різноманітне технічне оснащення дозволяє завжди знаходити правильні рішення.

іtalіjskі shlagbaumi came

ЯКІ БУВАЮТЬ АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ?

Дані системи, що складаються зі спеціальної стійки та підйомного елементу, здатні перекрити проїзд шириною від 2,75 м до 12 м. Саме тому вони відмінно підходять для використання як у побутовому, так і промисловому секторі.

Деякі моделі даного бренду оснащені спеціальними шарнірами для складання стріли, що дозволяє встановити шлагбаум навіть у просвіти з обмеженою висотою. Зазвичай вони оснащуються круглою підйомною планкою, але є серії з овальною формою стріли. Завдяки такому рішенню дане обладнання відрізняється вітростійкістю.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

Італійські пропускні пристрої оснащені системами безпеки, до яких відносяться:

  • сигнальна лампа, що сповіщає про рух стріли;
  • фотоелементи, які здатні розпізнавати перешкоду на своєму шляху та попередити зіткнення планки під час її піднімання чи опускання;
  • лед-підсвічування, завдяки якому можна помітити, що проїзд перекрито навіть в нічний час (дана опція є не у всіх моделей);
  • спеціальні наліпки, що мають світловідбиваючі властивості.

іtalіjskі shlagbaumi came

ПЕРЕВАГИ СУЧАСНИХ СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Шлагбауми CAME відрізняються злагодженою та безвідмовною роботою в широкому температурному режимі. Для більшості моделей даний показник складає від -20 до +55°С, але існують пристрої, які можуть працювати при більш низьких температурах. Так, наприклад, модель G6500 має робочий діапазон від -30 до +55°С та не потребує додаткового захисту для двигуна.

Також слід зазначити, що дане обладнання відрізняється швидким підйомом стріли на 90°, який в основному займає від 4 до 8 секунд (за виключенням серії GARD 3).

shlagbaumi came

Дана модель є високошвидкісною пропускною системою:  підйом її планки у вертикальне положення відбувається всього за 0,9 секунди.

Конструкціями даного типу можна керувати дистанційно. Більшість виробів легко поєднується з іншими фірмовими аксесуарами, що дозволяє підняти їх рівень функціональності та зробити управління ще більш зручнішим.

zamoviti shlagbaum came v ukraїnі

ЯК ЗАМОВИТИ ШЛАГБАУМ CAME В УКРАЇНІ?

Інтернет-маркет vorota24.com.ua, що являється офіційним представником італійського бренду, пропонує купити шлагбаум вищого ґатунку за ціною виробника. Для цього необхідно заповнити форму онлайн-заявки або звернутися до менеджера компанії за телефоном +38 (067) 693-70-77; +38 (050) 441-21-75 чи 0-800-305-077.

Кінцева ціна шлагбаума може змінитися в залежності від обраної комплектації. Приходьте до будь-якого виставкового салону «ВОРОТА 24», детально знайомтесь із продукцією та дізнавайтесь про неї більше. Натиснувши на посилання, ви зможете побачити адресу найближчого шоу-руму.

Нет комментариев
Добавить комментарий