ЗНИЖКА -150 ЄВРО НА ВІДСУВНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ!

Металеві брами відрізняються своєю надійністю, тому мають високий попит на світовому ринку в’їзних систем. «VOROTA 24» пропонують придбати якісні консольні ворота з хвірткою, які будуть виготовлені з урахуванням індивідуальних потреб замовника щодо зовнішнього вигляду. Завдяки цьому клієнт отримує не тільки надійну та функціональну конструкцію, але й браму, яка гармонійно доповнить загальний дизайн території.

konsolnі vorota z xvіrtkoyu

Радимо ознайомитись:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ВОРОТА З МЕТАЛУ: КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ

Міцні вуличні брами виготовляють з алюмінію або оцинкованої сталі. Обидва матеріали являються стійкими до процесів окислення, тому відрізняються найбільшою популярністю. В будь-якому випадку, металеві конструкції мають неперевершений захист, який забезпечується технологією порошкового фарбування.


 

Ворота на роликах обладнують якісною фурнітурою, розрахованою на щоденне використання. Щоб конструкційні елементи працювали якомога довше, рекомендується встановлювати додатковий вхід у вигляді хвіртки. Вона виготовляється в тому ж самому дизайні, що й в’їзна брама.

vіdkatnі vorota z xvіrtkoyu

ВІДКАТНІ ВОРОТА З РЕШІТКИ: ПЕРЕВАГИ

  1. Міцність та довгий строк служби. Монтувальні роботи розпочинаються після ретельної підготовки фундаменту та закладання швелеру. Під час цих процесів враховується безліч нюансів, в тому числі й глибина промерзання ґрунту;
  2. Надійність якісних матеріалів. Основою для виготовлення конструкції слугує міцний метал або алюміній. Рухомі деталі розраховані на довгі роки виконання своєї задачі;
  3. Максимальна безпека експлуатації. Металеві ворота оснащуються сучасними приладами, серед яких фотоелементи (визначення перешкоди) та сигнальні лампи (попередження про рух стулки). Вони та інші пристрої відповідають за безпечне використання системи;
  4. Захист від злому. Конструкції мають особливі частини, які забезпечують надійність та запобігають можливості несанкціонованого проникнення;
  5. Автоматизування. Щоб система якомога довше коректно виконувала свої функції, рекомендується встановлювати не тільки додатковий вхід, але й електричний привід CAME, NICE, FAAC або DOORHAN. Таким чином зменшується навантаження на рухомі механізми, а процес відкривання/закривання стулки стає комфортним.

viїznі vorota

ВИЇЗНІ ВОРОТА З ІНДИВІДУАЛЬНИМ СТИЛЕМ

Власник заміського будинку неодмінно забажає придбати браму з унікальним дизайном. Ми пропонуємо клієнтам безліч рішень щодо зовнішнього вигляду, які не впливають на якість та надійність конструкцій.

Перевагою наших вуличних систем є те, що виготовлення воріт відбувається з дотриманням побажань замовника. Різноманітність дизайнерських рішень дозволяє отримувати брами у таких стилях як: «бароко», «класика», «Hi-Tech», «резонанс» «мінімалізм», навіть «готика» та інші. В нашому асортименті обов’язково знайдеться модель, яка задовольнить саме вас!

zamoviti vіdsuvnі vorota z xvіrtkoyu zі znizhkoyu

ЯК ЗАМОВИТИ ВІДСУВНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ ЗІ ЗНИЖКОЮ -150 ЄВРО?

Стати власником надійної вуличної системи, скориставшись привабливою пропозицією, можна декількома способами. Залиште онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами: +38 (067) 693-70-77 чи +38 (050) 441-21-75. У телефонному режимі менеджер надасть вам додаткову інформацію щодо умов акції, розрахує вартість залізних воріт та запропонує оптимальну автоматику, спираючись на надані розміри конструкції.

vіdsuvnі vorota

Переваги співробітництва з нами:

  • Безкоштовний виїзд замірника у будь-яке місто;
  • Гарантія на продукцію;
  • Доставка по всій території України;
  • Професіональні монтувальні роботи.

Завітайте до виставкового салону «ВОРОТА 24» у вашому місті та ближче ознайомтесь із запропонованою продукцією.

Нет комментариев
Добавить комментарий