ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА РАЗОМ З АВТОМАТИКОЮ НА 75 ЄВРО ДЕШЕВШЕ!

Литовський виробник постачає в’їзні системи, які мають великий попит на міжнародному ринку, в тому числі й українському. Автоматичні ворота Ryterna здатні надійно захистити паркувальне приміщення від злодіїв та забезпечити швидкий доступ до нього. Щоб секційна брама вправно виконувала свої функції, додатково встановлюється автоматика з Італії, яка зараз може дістатися вам зі знижкою 75 євро!

 ворота Ryterna

Цікава інформація:

Ворота 24 в инстаграме

мы в фейсбук мы в инстаграм 

ВОРОТА ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ – НЕПЕРЕВЕРШЕНА НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

В’їзні системи від литовського виробника Ryterna, наділені оптимальними технічними властивостями, стануть ідеальним доповненням до неопалювального приміщення. Стулка зібрана з сендвіч-панелей товщиною 40 мм, наповнених пінополіуретаном. У поєднанні з унікальною системою ущільнювачів, що розташовані по всьому периметру та між секціями, полотно створює надійну герметизацію. Завдяки цьому забезпечується захист приміщення від протягів та потрапляння вологи.

 гаражні ворота

Залежно від моделі, балансування стулки можуть виконувати або пружини розтягу (виріб R40), або торсійний механізм (модель TLB). Обрана система впливає на робочий потенціал гаражних воріт з автоматикою. Останній розрахований не менш ніж на 25 тис. підйомів та опускань, а от пружини – на 15 тисяч циклів.

Щоб конструкція витримувала щоденні навантаження, її оснащують оцинкованими напрямними (1,5 мм), міцною фурнітурою та підшипниковими роликами.

Треба відзначити оперативність виконання замовлення компанією Ryterna: на виготовлення воріт відводиться три тижні. Доставка конструкцій по території України займає до трьох діб.

В’їзні брами

ПІДЙОМНІ ВОРОТА НА ГАРАЖ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Унікальність та стильність в’їзних систем TLB та R40 створюється за рахунок різноманіття способів декорування. Щоб зовнішній вигляд панелей задовольнив кожного клієнта, виробник пропонує на вибір сім типів формувань, три структури та широку палітру RAL-відтінків.

Додатково за бажанням замовника секційні ворота для гаража обладнуються віконцями, різними за розмірами та формами, а також спеціальним лазом для домашньої тваринки. Крім цього, можна замовити брендові скриньки для пошти або решітки для кращої вентиляції, колір яких ви також оберете самостійно.

ВОРОТА НА ГАРАЖ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ ВІД FAAC – КРАЩЕ РІШЕННЯ

Якщо бажаєте встановити якісний електричний привід, зверніть увагу на виріб від італійського заводу. Конструкцію, що має обладнання у вигляді двопозиційного пристрою розблокування, буде надійно вбережено від злому. Автоматичний привід FAAC D1000 наділено класом захисту IP20: він здатен виконувати свої функції при температурі від -20 ºС до +55 ºС. Швидкість підйому стулки складає 15 см/с. До комплектації моделі входять:

  • Електричний привід;
  • Приймач XF 868;
  • Пульт дистанційного двоканального керування;
  • Шина, що підбирається у відповідності до розмірів системи.

ПІДЙОМНІ ВОРОТА ТА ІТАЛІЙСЬКА АВТОМАТИКА

ЯК ЗАМОВИТИ ПІДЙОМНІ ВОРОТА ТА ІТАЛІЙСЬКУ АВТОМАТИКУ ПО АКЦІЇ В УКРАЇНІ?

Якщо ви бажаєте придбати надійну в’їзну систему з функціональним електроприводом за вигідною пропозицією, оформляйте замовлення прямо зараз, бо акційні моделі мають обмежену кількість! Зверніться до наших спеціалістів за номером +38 (067) 112-18-69 та обов’язково отримаєте якісну автоматику зі знижкою -75 євро, яка діє до 30.09.2018 р.

Також ми надаємо такі послуги, як установка воріт на гараж, доставка по території країни та безкоштовний виїзд на об’єкт.   

Визначитись з дизайном майбутньої конструкції буде легше, якщо завітати до одного з демонстраційних салонів «VOROTA 24» в Україні, де є стенди зі зразками.

Нет комментариев
Добавить комментарий