Чому ковані брами дарують вам знижку 350 євро?

KovanI vorota LvIv


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Ковані ворота - це не просто один з найбільш популярних видів вуличних систем. Це надійний, стійкий і довговічний виріб, яке покликаний захищати ваш ділянку від неприємностей. Такі конструкції виготовляються з металу, який часто комбінують з іншими елементами. Досить часто разом з кованими воротними системами замовляють інші вироби, наприклад, хвіртки, сходи, поручні. Виконані з металу в єдиному стилі, вони представляють собою гармонійний закінчений ансамбль.


KovanI vorota vorota LvIvЗавдяки тому, що створення конструкції можливо за вашим індивідуальним ескізом, ви можете бути впевнені в унікальності виробу. Купуйте у Львові у компанії vorota24.com.ua вуличні ковані ворота з 24 липня по 7 серпня 2017 року - і отримуйте знижку в розмірі 350 євро на виготовлення кованих сходів!Технічні характеристики кованих воріт


Отже, якими ж головними якостями володіють ковані вуличні ворота?


Матеріал

Метал, + мідь, дерево, профлист і т.д.;

 

Антикорозійний захист

Метод холодного цинкування;

Забарвлення

Патинування  4 відтінки;

Метод виготовлення

Ручний в гарячому цеху;

Вид полотна

Прозоре / суцільне.KovanI vorota tsIna LvIv


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ

 

ЦЬОГО НЕ ЗНАЄ 85% НАСЕЛЕННЯ!


Завдяки спеціальній піскоструминній зачистці забезпечується надійний захист від окалини - першопричини виникнення іржі. Дана процедура проводиться після моменту готовності системи, і для її проведення використовується спеціальний апарат, який дозволяє належним чином обробляти навіть найбільш важкодоступні місця.


KovanI vorota


Вартість металевих систем


Важливо пам'ятати, що варіюватися ціна буде в залежності від обраних вами габаритів, а також від матеріалу. Наприклад, повністю металева система 3000 на 3000 мм коштуватиме 1 350 євро, а ворота з профнастилу 3 на 3 метри - уже всього 430 євро.


Holodne tsinkuvannya


Цікаво! 3 питання про ковані ворота на ділянку!


1. У які кольори я можу пофарбувати полотно?

4 варіанти: Античне Золото, Срібло, Зелень і Мідь.


2. Яким чином відбувається процедура холодного цинкування?

На вже готовий виріб наноситься спеціальна фарба, яка має в своєму складі дуже високий відсоток цинку - більше 96%. Цинк не дає процесу корозії початися і зруйнувати систему. Фарба наноситься вручну або спеціальним фарбопультом. Можна також опускати виріб у спеціальну ванну з цинковим розчином.  


3. Який варіант комбінування матеріалів буде найменш витратним з грошової сторони?

Профлист. Він коштує набагато дешевше, при цьому володіє вітровою стійкістю і гарантує збереження первинного зовнішнього вигляду протягом усього терміну експлуатації.


Салони воріт


Де у Львові знайти металеві системи?


Приходьте в наш салон воріт, або оформляйте замовлення онлайн. 25 офісів по Україні, широкий асортимент європейських товарів, 5 років гарантії на всі. Ворота для гаража, вуличні системи, автоматика. Чекаємо на вас!


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:


Автоматика для гаражних воріт Відкатні брами


Ролетні ворота 

Нет комментариев
Добавить комментарий