Чому треба купити ковані брами у Тернополі?

Ковані ворота Тернопіль


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Якщо ви ще не зовсім розумієте, що таке ковані брами або якими вони можуть бути, ми знаємо, що вам розповісти. Почнемо з процесу виробництва. Вуличні ковані брами наша компанія виготовляє у власному цеху. Що важливо: виробництво проходить повністю ручним способом, наші ковалі не використовують ніяке додаткове технічне приладдя. Такий метод не лише збільшує цінність брам, але й також дозволяє довести до ідеалу кожні частину кованого виробу. Адже, коли виробництво проходить власними руками, є час і можливість все зробити бездоганно. До того ж, ручне виготовлення дає змогу якомога ретельніше обробити ворота, завдяки чому вони володіють стійкістю до утворення корозії, і можуть прослужити вам дуже великий термін.


Ковані ворота вуличні Тернопіль Огорожі ковані Wisniowski Тернопіль


Ви можете взяти участь у процесі виготовлення ваших воріт. Даючи нам ескіз виробу, який ви бажаєте бачити, ми не лише виготовимо їх один в один, як на вашому малюнку, але й також можемо надати вам послугу візуалізації, за допомогою якої ви можете побачити, як ваші новенькі брами будуть виглядати на вашій ділянці до моменту їх виготовлення. Така послуга є дуже популярною, адже вона значно зменшує ксі можливі ризики. До того ж, вона безкоштовна. Купуйте у компанії vorota24.com.ua ковані ворота і ковані огорожі у Тернополі у період з 11 по 25 квітня 2017 року і отримуйте у подарунок хвіртку!Ви ніколи про це не дізнаєтесь! Секрет популярності кованих брам у Тернополі


Ковані ворота не просто так займають одне з перших місць на ринку ворітних систем. Їх популярність зумовлена декількома особливостями, про які ми розповімо вам:

- ковані брами останнім часом виготовляються з металу і полікарбонату; таке поєднання матеріалів значно зменшує навантаження на петлі, а тому ворота мають легшу вагу;


ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Примеры работ


- антикорозійні властивості кованим виробам надає процес холодного цинкування, який проводить на етапі виробництва; з його допомогою ворота є стійкими до вологи, а також до будь-яких агресивних впливів середовища;

- ви можете замовити брами я у вигляді суцільного сталевого листа, так і у вигляді прозорого; обидва варіанти можна прикрасити візерунками;

- ви можете замовити ворота у будь-якому дизайні: це може бути як зображення  геометричних фігур або квітів, так і різноманітні унікальні малюнки: фантастична тварина, далекий краєвид, портрет дружини.


Ковані ворота ціна Тернопіль


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Ціни на ковані брами у Тернополі


Ціни на ковані ворота починаються від 29 000 грн. Вони залежать від розмірів полотна: ковані відкатні ворота 3000х2000 мм – 1350 євро, ковані відкатні ворота 6000х2000 мм – 3000 євро.


Безкоштовна доставка по Україні


Дізнайтесь більше! 5 питань про ковані брами у Тернополі!


1. Як брами краще обрати – розпашні або відкатні?

Вибір типу воріт залежить від можливостей отвору на вашій ділянці. Наприклад, якщо ви маєте з боків багато місця для того, щоб стулки розпашних брам вільно відчинялись, то пропонуємо вам обрати саме такий тип. Але у випадку, коли ви не маєте достатньо місця, краще зупинити свій вибір на брамах відкатних.


2. Можна якось пофарбувати ворота, щоб вони не були сірого металевого відтінку?

Так, наша компанія пропонує вам патинування у декількох кольорових варіантах: у золотистому, сріблястому або перлинному. Можете як пофарбувати усе полотно, так і виділити окремі його частини.


3. Що таке метод холодного цинкування? Він дійсно захищає ворота від утворення іржі?

Метод холодного цинкування – це процес фарбування ворітної системи у фарбу, яка має 90-95% цинку у своєму складі. Цинк, в своє чергу, є надійним матеріалом, який захищає металеві конструкції від утворення корозії. Після того, як ворота висохнуть, поверхня стає щільним і міцним шаром.


4. Навіщо мені потрібна хвіртка?

Хвіртка не лише є додатковим і більш простим для людини способом входу або виходу. Вона також є додатковим декоративним елементом, який виконується в одному стильовому дизайні з полотном воріт. Хвіртка підкреслить статус свого володаря і додасть воротам особливого стилю.


5. Яку автоматику ви мені порадите?

Автоматику ви обираєте, виходячи, по-перше, з типу ваших воріт. Виробниками, які вам підійдуть, є Nice, Came, BFT, An Motors Roger Technologу.


ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ:


Консультація начальника відділу продажів Тернопіль


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ


Де купити ковані ворота у Тернополі?


Ковані ворота, а також автоматичні гаражні брами, промислові ворота ви можете купити у компанії ВОРОТА 24. Ми здійснюємо безкоштовну доставку воріт до будь-якого міста України.  


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:


Ролети на гараж Відкатні ворота


Автоматика для відкатних воріт

Нет комментариев
Добавить комментарий