НЕЙМОВІРНА ЗНИЖКА! Тільки до 20 грудня на всі моделі автоматика Faac (Італія) знижка -55 євро! Комфорт в управління автоматичними воротами для міста Івано-Франківськ та Чернівці.

Найбільш великим виробником автоматики для всіх типів воріт є італійська компанія FAAC. Крім автоматичних шлагбаумів, і приводів для вхідних дверей та систем компанія ВОРОТА 24 пропонує купити за знижку автоматику для відкатних воріт, промислових, гаражних воріт та для розпашних воріт в Івано-Франківську та Чернівцях.


З допомогою нашої компанії ви можете за максимально доступну ціну облаштувати будь-об'єкт – як побутового, так і промислового призначення. Автоматичні рішення від італійської компанії – надійність, безпека і довговічність.5 ПРИЧИН КУПИТИ АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ В КОМПАНІЇ ВОРОТА 24:


  • Безкоштовно і швидка доставка
  • Оплата за фактом доставки
  • Знижка на продукцію
  • Кваліфіковані фахівці
  • Монтаж автоматики будь-якої складності

Автоматика FAAC є популярною не тільки для автоматизації гаражних, вуличних та промислових воріт у Івано-Франківську та Чернівцях, але і для того, щоб автоматизувати воротні системи по всій території України. Ця популярність була заслужена за рахунок того, що приводи не тільки надійні, але і досить прості у використанні. Одним з важливих критеріїв є експлуатація при будь-яких температурних режимах – діапазон робочих температур справді широкий: -50 до + 50 °С. Це відбувається тому, що в автоматиці FAAC поєднуються електропривод і гідравліка. У продажу також гаражні секційні ворота Alutech, Ryterna, Hormann. Компанія ВОРОТА 24 – висока якість обслуговування для всіх клієнтів!

Нет комментариев
Добавить комментарий