Всім, хто хоче побудувати сучасне житло - низькі ціни на гаражні ворота і вхідні двері в Луцьку! ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ!

Спільно з виробником воротних систем Hormann наша компанія ВОРОТА 24 пропонує вам купити за низькими цінами вхідні двері та гаражні ворота в Луцьку. Доставка по Україні від нашої компанії повністю безкоштовно!


низькі ціни на ворота Хорман

Ворота, які беруть участь в акції:


Секційні ворота Hormann RenoMatic Light – модель без автоматики, є механічний замок і ручка, на вибір пропонуємо дизайн з 5-ти можливих варіантів – ціна гаражних воріт від 455 євро.

Автоматичні гаражні ворота Hormann RenoMatic Light з автоматикою ProLift 700 - в комплект додатково входить 2 пульта для дистаційнного керування, на вибір п'ять різних варіантів кольорів. Ціна автоматичних воріт у Луцьку від 615 євро.

Автоматичні гаражні ворота Hormann RenoMatic з автоматикою ProMatic 3 - додатково в комплект входять два пульта дистанційного керування, на вибір шість варіантів кольору, ціна на такі автоматичні гаражні ворота від 785 євро.


У акційну пропозицію також входить можливо купити вхідні двері за низькою ціною!


 


Вхідні двері, на які поширюється акція:


Вхідні двері Hormann RenoDoor Plus – дуже тепла модель, яка складає в товщину 65 мм, скління повністю безпечне! Двері можна виконати як з бічними скляними жэлементами, так і без них! Ціна на вхідні двері складає 1350 євро.

Вхідні двері Hormann THP 700A – полотно вхідних дверей, також, як і в попередній версії становить 65 мм. Достоинсво цієї моделі в тому, що розмір не фіксований і можливе виготовлення під ваш дверний отвір! Ціна 1071 евро! На сайті також можна купити ролети на вікна!


В АВТОМАТИЧНИХ ВОРОТАХ І ВХІДНИХ ДВЕРЯХ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВИСОКОЩІЛЬНИЙ НАПОВНЮВАЧ З ППУ! ПОСПІШАЙТЕ КУПИТИ ТЕПЛІ ВОРОТА ДО ЗИМИ!


Нет комментариев
Добавить комментарий