ТІЛЬКИ В ЛИСТОПАДІ! При покупці однієї з чотирьох серій швидкісних промислових воріт Ryterna в ПОДАРУНОК безкоштовний монтаж воріт у містах Львів, Чернівці та інших містах!

Якщо на промисловій території Вам ніяк не обійтися без швидкого відкривання воріт, то на допомогу приходять 4 швидкісні моделі воріт Рітерна. Компанія ВОРОТА24 пропонує безкоштовний монтаж цих воріт у місті Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Львів, безкоштовна установка воріт і в іншому місті. Промислові ворота - потужна і неймовірно швидка конструкція, в порівнянні з іншими моделями. Швидкість воріт РІТЕРНА може досягати 1,2 м/с, це дуже швидко, враховуючи, що звичайні ворота відкриваються зі швидкістю максимум 0,20 м/с. Завдяки підвищеній швидкості збільшується енергозбереження. Тому і необхідно для економії купити ворота на сайті vorota24.com.ua. Навантажувальні роботи можуть виконуватися значно швидше. Це особливо потрібно для вантажу, який повинен постійно знаходиться в одному температурному режимі. Всі ворота від 22000 євро!


купити швидкісні ворота Рітерна у Львові

Руллонні ворота Ryterna SMART


Основою для даної моделі служить конструкція з рамою, барабаном з полотном з особливого гнучкого металу. Коли ворота піднімаються, то гнучке полотно намотується на спеціальний вал. Ворота Смарт РітернаЗавдяки наявності електроприводу, ви заощадите на покупці автоматики, до того ж цей привід утримує полотно воріт. Відсутність пружинного механізму робить модель доступною за ціною. У нас також можна купити автоматичні гаражні ворота.

SMART PLUS – полотно на вибір: горизонтальні вставки з підсилюючого профілю або окремі секції, які з'єднані між собою. Максимальні габаритні для воріт – 6000х6000 мм.

SMART RESET – суцільне полотно, підсилюють профілі відсутні, матеріал полотна – гнучкий. Максимальні габаритні для воріт – 4500х4500 мм.Руллонні ворота Ryterna SECTOR з противагою


Для того, щоб підвищити ресурс виробу в конструкції передбачена система противаг. Якщо виникне аварійна ситуація, то противаги запобігають падіння полотна. Оскільки вага воріт Рулонні ворота Сектор Рітерна збалансована, то знижується навантаження на  електропривод.


 Ryterna SECTOR PLUS - полотно на вибір: горизонтальні  вставки з  підсилюючого профілю або окремі секції,  які з'єднані між собою.  Максимальні габарити для  воріт – 6000х6000 мм.

 

 Ryterna SECTOR RESET – полотно воріт незбиране. У випадку  варійного  наїзду полотно самостійно повертається в напрямні.  Максимальні  габарити для воріт – 6000х5000 мм.

 Ворота, що складаються Ryterna TRAFFIC з противагами


На відміну від попередніх моделей, у воротах Трафік Рітерна на барабан намотується тільки ремені. З двох сторін секції є спеціальні петлі, через які ці ремені та пропускаються. Промислові ворота ТрафікПри цьому окремі частини полотна не будуть стикатися і стиратися з часом. Якщи необхідно придбати секційні ворота у Львові з доставкою, то у нас широкий вибір моделей. В статті можете дізнатися, навіщо необхідно знати показники вітрового навантаження

Розмірний ряд воріт серії TRAFFIC може мати розміри від 9000х8500мм до 11000х7000 мм. Між секціями воріт встановлені спеціальні міцні труби з металу. Саме вони дозволяють всій конструкції витримати величезне вітрове навантаження до 120 км на годину.Ворота для харчової промисловості — Ryterna ALIMAX


Промислові ворота Алімакс Дана модель відповідає всім гігієнічним нормам, тому  відмінно підходить харчової промислової зони.  Конструкція спроектована таким чином, що на ній не  накопичується пил і бруду і її дуже легко мити.  Полотно виготовлене з міцного гнучкого поліестеру,  і його можна мити за допомогою потужної струменя,  воно також не боїться миючих речовин. Рулонні  ворота виготовляються экструзивним методом із  застосуванням композитного матеріалу – це  забезпечує відсутність різних дефектів і щілин.  Габаритні розміри полотна можуть досягати  4000х4000 мм. Можна доповнити ворота вікнами з  ПВХ. Автоматика для воріт в нашому каталозі від  европейських виробників.


Нет комментариев
Добавить комментарий