Тільки 10 днів спеціальні ціни на гаражні секційні ворота Рітерна - нижче на 15%. Акція діє тільки в містах - Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці

Компанія «Ворота 24» пропонує гаражні секційні ворота від європейського виробника Riterna у моделях Рітерна R40 та Рітерна TLB.

Гаражні секційні ворота Ryterna - vorota24.com.ua

Побутові гаражні ворота Рітерна серії R40 з товщиною сендвіч-панелі 42 мм оснащені пружинами розтягування. Дана конструкція монтується на всі типи отворів з притолокою від 80 мм. Ширина прорізу - до 3000 мм, висота - 2760 мм.

Ворота RYTERNA серії TLB - одна з надійних конструкцій секційних воріт з торсійним механізмом балансування полотна, розрахованим на 25 000 повних робочих циклів. Ворота можуть бути встановлені, як на вузькі, так і на широкі прорізи (двомісний гараж). Параметри отвору можуть досягати в ширину 7 метрів і висоту - до 3,4 метрів.

На сайті vorota24.com.ua представлений широкий вибір електроприводів і комплектів гаражної автоматики різної потужності і інтенсивності використання. У компанії «Ворота24» можливо не тільки придбати ворота, наша компанія надає послуги з встановлення та сервісного обслуговування комірних систем і автоматики в Луцьку, Івано-Франківську, Львові, Хмельницькому, Тернополі, Чернівцях та інших регіонах України. Для повного комплекту автоматики в нашому каталозі представлені на вибір пристрою безпеки (фотоелементи) і аксесуари. При необхідності до нас завжди можна звернутися за додатковими комплектуючими і фурнітурою для воріт.

Нет комментариев
Добавить комментарий