Інформуємо Вас, що до кінця травня триває програма «Будь в Тренді»! На складські позиції гаражної серії секційних воріт Алютех Trend і гаражні ворота Алютех Trend замовлені в Мінську - знижка 25%!

Компанія Алютех розробили справді цікаву і сучасну конструкцію гаражних секційних воріт: з хорошою теплоізоляцією, міцні, безпечні, зручні в монтажі. При цьому компанія Алютех знайшла ресурси для оптимізації собівартості, а отже, і для зниження ціни. Тепер компанія Алютех працюємо у всіх цінових сегментах, і при цьому не переживаємо за репутацію якісного виробникає. Нагадуємо переваги і новинки гаражних воріт Алютех Trend: Товщина сендвіч-панелі - 40 мм; Сталеві листи сендвіч-панелі з'єднані в «замок»У місці кріплення саморізів розташовано 4 прошарку металуЛицьова сторона панелі має зносостійке і довговічне поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду. Емаль внутрішньої сторони забезпечує відмінну адгезію (зчеплення) сталевого листа і пінополіуретанової наповнювача, перешкоджаючи здуття панелі при нагріванні на сонці. Роликові кронштейни та проміжні петлі з оцинкованої сталі; Можливість установки в отвір більше замовного розміруКутові стійки і нащільник воріт Trend дозволяють перекривати проріз більшого розміру (виконаного з відхиленнями) на 50 мм з кожного боку. Серійний колір забарвлення напрямних - білий (близький до RAL 9016). За бажанням можливе фарбування кутових стійок в колір полотна воріт.


Гаражні ворота Алютех Київ

Зручність монтажу: Застосування клік-системи значно спрощує установку торсіонного валу і скорочує час монтажу на 20-30 хвилин. Готовий отвір під засов з регулювальної пластиною. Поставка пружин розтягування в зібраному стані спільно з кутовими стійками і спрощена конструкція підвісів також дозволять заощадити час на монтажі. Захист від корозії: При сильних опадах біля основи воріт може накопичуватися вода. Пластикова основа кутових стійок зводить до мінімуму можливість появи корозії в умовах високой вологості, забезпечуючи привабливий зовнішній вигляд воріт протягом тривалого часу. Захисні кожухи які виконують 3 функції: Доп. захист від защемлення пальців між витками пружин розтягування. Зниження рівня шуму від пружин. Більш закінчений і естетичний зовнішній вигляд воріт. Тільки компанія Алютех пропонує зараз 2 варіанти вирішення:

- Гаражні ворота Алютех TREND - оптимальний варіант для споживача. При цьому така конструкція направляючих має важливу перевагу - можливість видвигання стійок в отвір воріт. Це дозволить встановлювати ворота на прорізи більших розмірів, ніж замовний розмір воріт. Та й для кривих прорізів ця особливість буде вельми актуальна.

- Гаражні ворота Алютех CLASSIC - конструкція з підвищеними характеристиками міцності, поліпшеною теплоізоляцією і стійкістю до корозії. Зокрема, теплоізоляція вище за рахунок: товщини панелі 45мм, двопелюсткових ущільнювачів, монтажу системи направляючих за отвір. + Нержавіюча фурнітура, + більша товщина сталі направляючих.


Купити ворота гаражні в Киеві та по Україні в містах Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Хмельницкий, Рівне, Чернівці, можливо в офісах компанії ВОРОТА 24

Нет комментариев
Добавить комментарий