Компанія ВОРОТА 24 інформує про початок продажу нових серій секційних воріт - гаражних воріт Alutech Trend і промислових воріт Alutech ProTrend.

Нові серії Alutech Trend і Alutech ProTrend доповнять поточний асортимент секційних воріт «Алютех» в низькому і середньому ціновому сегменті. Ціни на нові серії гаражних воріт будуть наближені до цін на автоматичні ворота українських і російських виробників. При цьому ворота Алютех Trend і Алютех ProTrend вигідно відрізняються цілим рядом конструктивних рішень. Поточні серії гаражних воріт Алютех Classic і Алютех ProPlus мають поліпшені показники теплоізоляції, міцності і підвищену корозійну стійкість. Асортимент малюнків і стандартних кольорів панелей для воріт Alutech Trend і Alutech ProTrend повністю відповідає поточному асортименту панелей товщиною 45 мм: 5 типів панелей: S-, М-, L-гофр, мікрохвиля, фільонка

 10 стандартних кольорів по каталогу RAL, 3 кольори «під дерево»

 Можливість фарбування в кольори по каталогу RALДля гаражних воріт нових серій доступні всі опції поточного асортименту (вбудована хвіртка зі стандартним, низьким і плоским порогом, замок ригеля, вікна, панорамне скління, вентиляційні решітки, фальш- панель, ланцюговий редуктор і ін.). Виняток становлять: замок «анти-паник» для вбудованої хвіртки, «комплект промислових бічних кронштейнів» для воріт Alutech Trend і вбудована хвіртка для панорамних воріт Alutech AluTrend.


Використання передових технологій та багаторічний досвід виробництва дозволили нам створити доступні за ціною автоматичні ворота, що мають безліч незаперечних переваг. Продумана до дрібниць конструкція і високоякісні комплектуючі забезпечують привабливий дизайн, надійну і безпечну роботу гаражних воріт Alutech Trend протягом довгих років. Ворота гаражні Alutech Trend - ворота з панелей товщиною 40 мм і фурнітурою з оцинкованої сталі, які оптимально підійдуть для регіонів з помірним кліматом. Вони повністю відповідають вимогам європейських стандартів, всі системи безпеки поставляються без додаткової плати. У стандартний комплект воріт входят пружини з максимальним ресурсом серед конкурентів - до 25 000 циклів.


Характеристики воріт Alutech Trend:


 Товщина сендвіч-панелі - 40 мм;

 Роликові кронштейни та проміжні петлі з оцинкованої сталі;

 Можливість установки в отвір більше замовного розміру;

 Максимальний розмір воріт - 6000 × 3000 мм;

 Для балансування воріт c площею до 7,9м2 будуть використовуватися пружини розтягування. За бажанням клієнта можлива комплектація торсійними пружинами.


ДОСКОНАЛА КОНСТРУКЦІЯ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ

 Сталеві листи сендвіч-панелі з'єднані в «замок». Замкнутий контур панелі виключає розшарування при нагріванні на сонце і різкому закриванні воріт.

 У місці кріплення саморізів розташовано 4 прошарку металу, що забезпечує надійне з'єднання і захищає від перекосу і провисання панелей.

 Еластичний і морозостійкий ущільнювач з EPDM виключає появу зазорів між панелями, забезпечуючи високу тепло- та звукоізоляцію воріт.

 Лицьова сторона панелі має зносостійке і довговічне поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду. ПУР-ПА покриття стійке до утворення подряпин і насічок, впливу хімікатів і миючих засобів.

 Емаль внутрішньої сторони забезпечує відмінну адгезію (зчеплення) сталевого листа і пінополіуретанової наповнювача, перешкоджаючи здуття панелі при нагріванні на сонці.


ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ УСТАНОВКИ

Кутові стійки і нащільник воріт Trend дозволяють перекривати проріз більшого розміру (виконаного з відхиленнями) на 50 мм з кожного боку. Серійний колір забарвлення напрямних - білий (близький до RAL 9016). За бажанням можливе фарбування кутових стійок в колір полотна воріт.ЗАХИСТ ВІД КОРРОЗИИ

При сильних опадах біля основи воріт може накопичуватися вода. Пластикову основу кутових стійок зводить до мінімуму можливість появи корозії в умовах високой вологості, забезпечуючи привабливий зовнішній вигляд воріт протягом тривалого часу.


ГАРАНТОВАНА БЕЗПЕКА

Торсіонні пружини оснащуються храповими муфтами, які блокують падіння полотна при поломці пружини. Система захисту поставляється без надбавки до вартості воріт і забезпечує безпечну експлуатацію 5.


ДОВГОТРИВАЛА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Пружинний механізм компенсує масу полотна воріт, завдяки чому навіть важкі ворота легко відкриваються і закриваються вручну. Ресурс пружин - 25 000 циклів «підйому-опускання». Це відповідає 17 рокам служби при щоденному відкриванні по 4 рази протягом всього періоду. 6. ЗАХИСТ ВІД ПРОТЯГІВ Регульовані роликові кронштейни дозволяють домогтися щільного прилягання полотна воріт до ущільнювачів. Це захищає від протягів і зберігає тепло в приміщенні. Регулювання можна провести як при монтажі воріт, так і в процесі їх сервісного обслуговування.


БЕЗШУМНИЙ РУХ

Завдяки використанню роликів з підшипниками кочення ворота рухаються плавно і безшумно. У роликах «АЛЮТЕХ» застосовуються кулькові підшипники закритого типу, захищені від пилу і вологи. Такі підшипники не вимагають заміни мастила і забезпечують високу надійність і довговічність ходового механізму. 8.


ЗРУЧНІСТЬ МОНТАЖУ

Застосування клік-системи значно спрощує установку торсіонного валу і скорочує час монтажу на 20-30 хвилин. Поставка пружин розтягування в зібраному стані спільно з кутовими стійками і спрощена конструкція підвісів також дозволять заощадити час на монтажі.Промислові ворота Alutech ProTrend - економічні, міцні, довговічні

Ворота секційні Alutech ProTrend - ворота за привабливими цінами, розроблені спеціально для інтенсивної експлуатації на промислових об'єктах. Ворота гарантують безпечну експлуатацію: системи безпеки включені в стандартний комплект без надбавки до ціни. Пружини з мінімальним ресурсом 25 000 циклів і міцна конструкція розраховані на довгострокову експлуатацію.


Характеристики воріт Alutech ProTrend:

 Товщина сендвіч-панелі - 40 мм

 Роликові кронштейни та проміжні петлі з оцинкованої сталі

 Монтаж кутових стійок за проріз для поліпшення теплоізоляції

 Відповідність європейським стандартам безпеки

 Ресурс пружин - 25 000 циклів «підйом-опускання»

 Максимальний розмір -7000 × 6000 мм панорамні ворота Alutech Alu Trend Панорамні ворота Alutech AluTrend з алюмінієвих секцій без терморазрива товщиною 40 мм дозволять створити оригінальні фасадні композиції і заощадити бюджет. Панорамні секції Alutech AluTrend ідеально стикуються з сендвіч-панелями 40 мм, за рахунок чого комбіноване полотно має гармонійний зовнішній вигляд. Для панорамних секцій доступні 2 варіанти заповнення:

 подвійне акрилове скління товщиною 26 мм

 алюмінієве композитне заповнення товщиною 26 мм.

Нет комментариев
Добавить комментарий