За допомогою Hörmann BiSecur Gateway Ви можете управляти гаражними і відкатними воротами Hörmann, вхідними дверима Hörmann та іншими приладами на смартфоні або планшеті

За допомогою Hörmann BiSecur Gateway Ви можете управляти гаражними і відкатними воротами Hörmann, вхідними дверима Hörmann та іншими приладами на смартфоні або планшеті


Додатково програма показує також Вам становище автоматичних воріт Hörmann, Ваших приводів для гаражних і в'їзних воріт Hörmann, а також стан запирання Вашої вхідних дверей.

Також з додатком Hörmann BiSecur App можна управляти тепер усіма функціями, перебуваючи поза домом, через Інтернет на Вашому смартфоні або планшетному комп'ютері.


За допомогою шлюза (Gateway) Hörmann BiSecur Вам буде зручно керувати на смартфоні або планшетному комп'ютері Вашими приводами для гаражних і в'їзних воріт, а також Вашої вхідними дверима та іншими електроприладами з приймачами ДУ Hörmann, наприклад, лампами. додатково додаток (App) показує Вам також положення воріт Ваших приводів для гаражних і в'їзних воріт, а також стан запирання Вашої вхідних дверей *.


Комфортно з дому. За допомогою інтуїтивно зрозумілого керованого додатки Hörmann BiSecur App Ви керуєте і контролюєте на Вашому смартфоні або планшетному комп'ютері актуальне становище Ваших гаражних і в'їзних воріт Hörmann, а також Вашої вхідних дверей * - зручно з будь-якого місця всередині Вашої домашньої мережі. Для цього Вам потрібно просто встановити з'єднання через WLAN.


У будь-якій точці світу через Інтернет. І в дорозі Ви зможете скористатися цим комфортом. Після реєстрації Вашого шлюзу (Gateway), а також Вашого смартфона або планшетного комп'ютера в Інтернеті на сайті www.bisecur-home.ком. Ваш персональний доступ буде відкритий. За допомогою додатка Hörmann BiSecur Апп можна управляти тепер усіма функціями, перебуваючи поза домом, через Інтернет на Вашому смартфоні або планшетному комп'ютері.


Легка установка і швидка конфігурація. Шлюз Hörmann BiSecur просто з'єднується з Вашим маршрутизатором за допомогою мережевого кабелю або через WLAN. Конфігурація окремих приладів з приймачами ДУ Hörmann здійснюється через додаток BiSecur App на Вашому смартфоні або планшетному комп'ютері. При цьому програма допомагає Вам крок за кроком при налаштуванні одного або декількох приводів, а також інших необхідних до підключення приладів.


Завантажити каталог по системі Hörmann BiSecur Gateway


Нет комментариев
Добавить комментарий