ОБИРАЄМО ШВИДКІСНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ: ТОП-5 В'ЇЗНИХ СИСТЕМ НА ВИРОБНИЦТВО

Правильно підібрана модель в'їзної системи для промисловості значно спрощує робочі процеси та підвищує їх безпеку, одночасно ізолюючи приміщення від холоду й шуму.

Автоматичні швидкісні промислові ворота оптимально підходять для установки у внутрішні та зовнішні отвори. Часто використовуються в цехах, лабораторіях, складах, на харчових підприємствах.

І не тільки. Вони обмежують доступ на територію сторонніх, при цьому сприяють прискоренню переміщення техніки й співробітників. Швидкість руху залежить від багатьох факторів, з яких основними є тип конструкції, встановлений електропривод та якість комплектуючих. Сьогодні спеціалісти «VOROTA 24» розповідають про найпопулярніші моделі підйомних воріт промислового типу. Системи, що можуть стати вашим кращим вибором в облаштуванні робочих приміщень.

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ВОРІТ ДЛЯ СКЛАДУ  

Конструкції, що рухаються з високою швидкістю, знайшли прихильників у багатьох сферах промисловості. Перш за все, тому що вони:

  • Сприяють оперативному виробничому процесу. Фабрики, заводи та інші об'єкти промисловості часто працюють в безперервному режимі. Автоматизація таких систем істотно заощаджує час. Співробітникам не потрібно відволікатися, щоб відкрити ворота для в'їзду транспорту або входу інших робітників.
  • Зберігають потрібну температуру в приміщеннях. Це особливо актуально для морозильних камер та складських приміщень, де необхідно підтримувати стабільний мікроклімат. Відкриття/закриття воріт протягом декількох секунд сприяє максимальному збереженню тепла та підтримці необхідної температури. Додаткова перевага промислових швидкісних воріт - наявність гумового контуру з високою герметичністю. Швидкість відкриття рулонного полотна - до 2,5 м/сек.
  • Гарантійне сервісне обслуговування. У разі поломки, деталі конструкцій можна легко зняти та замінити на нові. На все про все витрачається не більше кількох хвилин!

  • Низький рівень шуму під час роботи. Завдяки спеціальному матеріалу полотна й системі безшумного намотування, багато моделей практично не видають звуку в процесі відкриття чи закриття.
  • Виготовлення воріт в цех відбувається з дотриманням технологій підвищеної зносостійкості та довговічності. Системи виробляються виключно із зносостійких матеріалів (пластик, алюміній, сендвіч-панелі (сталь + пінополіуретан), ПВХ), а їх особлива конструкція зводить можливість механічного зносу до мінімуму. Всі металеві елементи обробляються методом холодної та гарячої оцинковки, що захищає їх від корозійних процесів.
  • Економлять простір. На відміну від традиційних воріт, що складаються із двох частин, які необхідно відкривати в різні боки, швидкісні полотна промислового типу просто піднімаються вгору.

Як правило, для промислових моделей рекомендується установка швидкісної автоматики. Вироби без зусиль витримують підвищену інтенсивність роботи. Ресурс секційних промислових воріт від 25 тисяч повних циклів «підйом/опускання». Подвійний торсіонний вал збільшує період експлуатації конструкції на цілий порядок. При зносі механізму балансування, полотно не падає, оскільки передбачається захист від обриву троса.

Ознайомитись із асортиментом швидкісних систем для промисловості можна за посиланням - https://vorota24.com.ua/products/category/promyshlennye-ryterna-wisniowski-kruzik-alutech-hormann

 

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ – ТОП 5 БРЕНДІВ

Якість та довговічність конструкцій з товарного ряду нашої компанії не підлягають сумнівам. Зокрема, моделі ALUTECH - технологічні концепції, що відрізняються особливою конструкцією. Система вертикального типу розроблена спеціально для екстремальних умов використання. Швидкість підйому полотна при цьому мінімальна. Конфігурації різних розмірів (від 3000Х3085 мм до 5000Х3210 мм) здатні витримати будь-яку негоду, вони стійкі до підвищеної вологості.

На окрему увагу заслуговує еластичність стулки: в разі зіткнення з нею спецтехніки, матеріал прогинається, після чого відновлює вихідну форму.

Швидкісні системи RYTERNA відрізняються відмінною вітростійкостю, що стало можливим завдяки оптимальному натягу полотна. Системи оснащені спеціальним фотоелементом, що забезпечує максимально безпечний проїзд спецтехніки. Їх можна монтувати в будь-якому прорізі, як зовнішньому, так і внутрішньому.

Ще одні конструкції, які відмінно справляються з вітровим навантаженням - це швидкісні складські ворота HORMANN. Унікальне проектування дозволяє здійснювати монтажні роботи в будь-якому вигляді отвору, незалежно від його габаритів. Максимальні параметри конструкції складають 5000Х3210 мм.

Щодо систем WISNIOWSKI и ДОРХАН, то вони обладнані надійним механізмом балансування, дуже стійкі до корозії та можуть управлятись автоматичними приводами. За відсутності електроенергії, їх також можна відкрити без зусиль. Системи забезпечують максимальний захист та необхідну шумоізоляцію.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

ЯК ЗАМОВИТИ ВИРОБНИЦТВО ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ?

Для покупки необхідної моделі, а також всіх додаткових аксесуарів для неї (автоматика), зателефонуйте за номером +38 050 4412175  +38 067 6937077. Професійні консультанти нашого онлайн-маркету розрахують вартість індивідуального виготовлення конструкції у відповідності з розмірами отвору та, у разі необхідності, допоможуть вибрати електричний привід (FAAC, DoorHan, CAME, Nice і т.д.) Для детального ознайомлення з воротами для виробничих приміщень, отримання знижки й укладення договору звертайтесь в спеціалізований салон «ВОРОТА 24 Україна» (адресу в вашому місті дивіться за посиланням).

Нет комментариев
Добавить комментарий