КОВАНІ ВОРОТА З УНІКАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ - ВИГОТОВЛЕННЯ НАДІЙНИХ ТА ЕКСКЛЮЗИВНИХ В'ЇЗНИХ СИСТЕМ

Питання облаштування заїзду на приватну ділянку інколи ставить в глухий кут. Як правило, пов’язане це з неймовірним асортиментом стильових рішень. Для тих, хто цінує вишуканість та благородність, пропонуємо елітні ковані ворота з індивідуальним дизайном. Окрім того, що вони мають стильне оформлення, сучасні вуличні брами з металу відмінно захищають територію від несанкціонованого проникнення. Такі системи огородження характеризуються багатьма позитивними властивостями. Ця стаття розповість про них, а також про незаперечні переваги оцинкованих конструкцій та як їх замовити в Україні.

Варто знати:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИЇЗНИХ ВОРІТ – ОСОБЛИВОСТІ ТРУДОМІСТКОГО ПРОЦЕСУ

Металева конструкція проходить безліч різних етапів обробки, перш ніж стати благородною брамою. Незалежно від її типу – розпашна вона чи відкатна – за допомогою рук досвідчених ковалів відбуваються такі маніпуляції як:

 • Згинання елементів та їх зварювання;
 • Усунення окалин піскоструєм;
 • Ґрунтування та шліфування;
 • Холодне цинкування;
 • Нанесення німецької фарби WS-Plast.

Це лише частина процесів, але завдяки їм усім сталь стає більш міцною та зносостійкою, що гарантує десятки років відмінного виконання свого призначення. Разом з брамою можна замовити виготовлення окремого входу, який також пройде кожну з перерахованих обробок.

МЕТАЛЕВІ ВОРОТА РУЧНОЇ РОБОТИ – БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ В ОФОРМЛЕНІ

Головною та найпривабливішою перевагою кованих систем є їх зовнішній вигляд. Він здатний передати смак та характер власника, стати неймовірною частиною загального дизайну приватної території. Використання ковалями традиційних методів виготовлення дозволяє робити кожну конструкцію особливою.

 Переваги придбання виїзної системи на замовлення:

 • Якщо ви маєте власний погляд на оформлення майбутньої брами та зробили начерк, професійні дизайнери відкоригують його. Перед тим, як купити ковані ворота, за допомогою спеціального 3-D моделювання клієнту надається можливість побачити візуалізацію готової вуличної системи.
 • Фарбування конструкції відбувається у будь-який відтінок за таблицею RAL;
 • Вигідна ціна на ковані ворота з хвірткою в єдиному дизайні.

До того ж, метал відмінно поєднується з іншими матеріалами, наприклад, профнастилом, деревиною та полікарбонатом. Виконавши з них зашиття стулки, сировина стане цікавим фоном для декоративних елементів.

ВУЛИЧНІ КОВАНІ ВОРОТА З СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ – ПРИВАБЛИВА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Навіть невелика металева брама не зручна в експлуатації через свою вагу. Щоб компенсувати цей недолік, пропонуємо замовити італійську автоматику з відповідними характеристиками.

Головною перевагою сучасних механізмів є можливість встановлення корисних опцій:

 • Елементів безпеки – оптичні сенсори, лампи оповіщення, дистанційне керування;
 • Пристроїв контролю доступу – зчитувачі магнітних карток або відбитків пальців, кодові клавіатури та інше.

До того ж, електричний привід забезпечує плавне закриття /відкриття проїзду та подовжує експлуатаційний термін брами. Фото кованих воріт з автоматикою, яким вже радіють щасливі власники приватних територій, можна переглянути на нашому сайті.

Асортимент продукції передбачає механізми для вуличних брам різних типів – як розсувних, так і розпашних. Щоб придбати оптимальну модель, спочатку проконсультуйтесь з фахівцями.


Izgotovlenie vorot Kiev - promyishlennyie, garazhnyie, otkatnyie, roletnyie vorota VOROTA 24 LVIV - AvtomatichnI garazhnI ta vIdkatnI vorota, kovanI vorota 


Ворота Днепропетровск - купить и заказать изготовление ворот в городе Днепр  Промышленные секционные и уличные откатные ворота в городе Харьков RoletnI ta sektsIynI vorota VIshnevskI, Horman, RIterna, Alyuteh

ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ ЗА ПОМОЩЬЮ 

Замер ворот в Киеве

ЯК ЗАМОВИТИ ВІДКАТНІ ВОРОТА З ЕЛЕМЕНТАМИ КОВКИ В УКРАЇНІ?

Команда кваліфікованих фахівців із задоволенням втілить будь-яке ваше побажання в реальність. Потрібно лише зателефонувати за номером +38 (050) 441-21-75 чи +38 (067) 693-70-77 для обговорення деяких деталей:

 • Індивідуального виготовлення;
 • Виїзду спеціаліста на об’єкт;
 • Професійної установки від компанії;
 • Міста доставки.

Готові ескізи кованих воріт можна переглянути у нашій фотогалереї на сайті або відвідавши спеціалізований шоу-рум. Демонстраційний зал розкриє всі дизайнерські можливості майстрів, а також різноманітну продукцію з Європи. Виставковий салон «ВОРОТА 24 Україна» чекає клієнтів та гостей у наступних регіонах: Київ, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Львів. Завітайте до офісу та замовте елітну виїзну систему зі знижкою 10%!  

Нет комментариев
Добавить комментарий