ПІДЙОМНО-СКЛАДНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ – ЗРУЧНЕ ТА НАДІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ В’ЇЗДУ ДО ВИРОБНИЧОЇ БУДІВЛІ

Обираючи автоматичну браму для приміщення промислового призначення, слід ретельно переглянути асортимент спеціалізованих конструкцій. Не дивлячись на те, що сучасний ринок пропонує безліч різних типів в’їзних систем, найбільш затребуваними залишаються складські секційні ворота з сендвіч-панелей. Вони якнайкраще підходять для монтажу в габаритних будівлях, забезпечуючи співробітникам підприємства комфортний доступ всередину. Крім того, брами підйомного типу надійно захищають приміщення від сторонніх осіб та негативного впливу зовнішніх факторів. Якими ще властивостями та перевагами характеризуються дані конструкції, ми дізнаємось просто зараз.

Цікаві матеріали для наших читачів:

ворота 24 в инстаграм

мы в фейсбук мы в инстаграм

ТЕПЛІ ВОРОТА В ЦЕХ АВТОМАТИЧНОГО ТИПУ: В ЯКИХ БУДІВЛЯХ ЇХ МОЖНА ВСТАНОВЛЮВАТИ?

Секційні системи промислового призначення, що обладнані полотном із наповнених ППУ сендвіч-панелей, оптимально підходять для установки практично в усіх спеціалізованих приміщеннях. Єдині вимоги для успішного закріплення конструкції – наявність вільного місця та відповідність прорізу базовим монтажним параметрам. Ви завжди можете замовити виготовлення воріт у цех, ангар, автосалон, логістичний центр, складський комплекс, гіпермаркет чи пожежну частину – обмежень немає. При цьому, якщо виробничий об’єкт відрізняється нестандартними особливостями побудови, варто лише правильно підібрати тип напрямних, які пропонуються у великій кількості. Таким чином монтаж брами буде виконано в приміщенні з похилою, дуже високою чи занизькою стелею тощо.

5 ПРИЧИН ВСТАНОВИТИ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ У БУДІВЛІ ПРОМИСЛОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

  • Провідні виробники спеціалізованих в’їзних систем розуміють, що їх використовуватимуть в досить інтенсивному режимі. Саме тому для підйомних брам передбачено покращену комплектацію, завдяки якій вони відмінно виконуватимуть свої функції кожного дня. Промислову конструкцію серійно оснащують посиленою фурнітурою та потовщеними напрямними, а в якості опції пропонується спеціальний антикорозійний набір елементів.
  • Складні ворота для виробничих приміщень виготовляють у відповідності до норм безпеки, затверджених ЄС. Їх обов’язково комплектують захисними системами, що запобігають обриву троса, падінню полотна, а також защемленню пальців.
  • Незалежно від того, які розміри та вагу має секційна стулка, піднімати та опускати її можна за допомогою електроприводу з пультом. Головне – правильно підібрати модель пристрою, що забезпечить необхідну інтенсивність роботи.

  • Автоматичні ворота на завод можна покращити за допомогою різноманітних функціональних доповнень. Наприклад, для зручного пересування співробітників підприємства пропонуються хвіртки врізного типу, які обладнуються поріжками необхідної висоти. Також полотно можна оснастити вікнами чи панорамними панелями – вони пропускатимуть світло в будівлю, дозволяючи економити електроенергію вдень.
  • В разі необхідності полотно брами оформлять відповідно до фірмового стилю підприємства. Наприклад, ви можете замовити чеську конструкцію Kruzik з логотипом чи будь-яким іншим зображенням. Унікальна технологія друку на сендвіч-панелях дозволяє виробнику створювати будь-який дизайн без обмежень.

ПІДЙОМНІ ВОРОТА ДЛЯ СКЛАДА З АВТОМАТИКОЮ – СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ТА ЗРУЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Не дивлячись на те, що в’їзні системи рідко комплектують електроприводами за замовчанням, ми все ж радимо замовити пристрій дистанційного керування відповідної потужності. Автоматика для промислових воріт дозволяє значно пришвидшити процес доступу у виробничу будівлю та зробити його безпечнішим. Користувачам не доведеться витрачати зусилля на самостійне підняття та опускання важкої габаритної стулки. Окрім того, завдяки якісному обладнанню (наприклад, FAAC чи CAME) буде підвищено рівень захисту конструкції від злому: привід блокуватиме стулку та не дозволятиме стороннім особам зрушити її з місця навіть за допомогою домкрата.

ЯК ЗАМОВИТИ ПІДЙОМНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ДЛЯ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ В УКРАЇНІ?

Обирайте в’їзну секційну систему для виробничої будівлі просто зараз – знайти найбільш популярні та якісні моделі можна в нашому онлайн-каталозі. В асортименті інтернет-магазину vorota24.com.ua представлені брами від знаменитих європейських заводів: промислові ворота Wisniowski, Ryterna, Алютех, Kruzik, Hormann і Дорхан. Якщо ви бажаєте спочатку порадитися зі спеціалістом, звертайтесь до консультантів за безкоштовним телефоном 0 (800) 30-50-77 чи за номерами +38 (050) 441-21-75; +38 (067) 693-70-77. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оптимальну конструкцію для будь-якого об’єкта та здійснити покупку із задоволенням. Нагадуємо, що для наших клієнтів діють особливі знижки на продукцію з асортименту! Отримайте бонус, завітавши до фірмового шоу-руму «ВОРОТА 24 Україна» у містах Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ і Львів.

Нет комментариев
Добавить комментарий